dr n. med. Arkadiusz Bielecki

3,1
3,3

julia

13.05.2016

Najgorszy ortopeda u jakiego kiedykolwiek byłam . Zapłaciłam 150,niczego się nie dowiedziałam,a kolana jak bolały tak nadal bolą. Na koniec nawet "do widzenia"nie usłyszałam.. odradzam!

Alicja

03.03.2015

Po wizycie u tego "lekarza" wyszłam załamana. Mówiłam co mnie boli a On nawet nie słuchał tego co mam do powiedzenia. Jednocześnie w gabinecie, był jeszcze jedne pacjent, który coś mówił do sekretarki w środku. Lekarz niczego nie wyjaśnił, kiedy się dopytywałam to wstał i ...

Lekarz niczego nie wyjaśnił, kiedy się dopytywałam to wstał i skierował się do wyjścia, bo szedł do drugiego gabinetu.
Co to jest za specjalista?????

Pacjentaka z Rzeszowa

21.02.2015

Ten lekarz, to dla mnie ogromne rozczarowanie. Leczyłam się u niego przez ponad pół roku (w 2014r. )łącznie byłam na 3 wizytach (każda po 150zł). Przyszłam do dr Bieleckiego z silnym bólem kolana. Podczas pierwszej wizyty byłam Nim zachwycona. Uważnie słuchał, dopytywał, opowiedział mi jak ...

Przyszłam do dr Bieleckiego z silnym bólem kolana. Podczas pierwszej wizyty byłam Nim zachwycona. Uważnie słuchał, dopytywał, opowiedział mi jak jest zbudowane kolano, kazał mi zrobić rtg kolana, oraz usg - zrobiłam to prywatnie, podczas tej samej wizyty i za ok 1.5 godz. wróciłam z wynikami. Tłumaczył mi co widać na zdjęciu, co pokazuje USG. Przepisał mi tabletki i zabiegi (jonoforezę, laser, tens) i polecił, że gdyby po tym mi się nie poprawiło, abym przyszła za 2 mc. Ponieważ mi się nie poprawiło, przyszłam na 2 wizytę. Tym razem już nie było tak fajnie - podczas wizyty rozmawiał przez telefon, miałam wrażenie, że nie słucha co do Niego mówię. Zalecił mi wtedy zrobić rezonans (powiedziałam, że mogę zrobić prywatnie, choćby zaraz) dał mi skierowanie i poszłam do pracowni wykonać badanie. Kiedy wróciłam z tym wynikiem - postawił konkretną diagnozę, przepisał leki, oraz ćwiczenia (przez 3mc). Chodziłam na rehabilitację także prywatnie, do Rudnej, ale po tych ćwiczeniach, zaczęła mnie boleć cała noga i biodro, więc poszłam do Niego 3 raz, żeby dopytać co robić dalej. Podczas tej wizyty w gabinecie oprócz mnie i lekarza, była jeszcze jedna pacjentka oraz dwie kobiety, które piszą dokumentacje, które rozmawiały między sobą - panował kompletny rozgardiasz. Lekarz zaczął coś mówić, że to dziwne, że rehabilitacja nie pomogła, że to może nie kolano, miałam wrażenie, że sam nie wie co ma robić, coś poburczał pod nosem przepisał mi leki przeciwbólowe i kazał przyjść za 1,5 m-c.
Leki które przepisał w ogóle mi nie pomogły, nawet nie poczułam różnicy, więc
więcej już do Niego nie wróciłam.
Bardzo się rozczarowałam tym lekarzem, przyjmuje pacjentów na ilość, chodzi między 2 gabinetami, jest w sumie dość mało komunikatywny, albo mu się nie chce udzielać konkretnych odpowiedzi.
Należę do tych pacjentów, których stać na prywatne leczenie i pieniądze nie były dla mnie nigdy przeszkodą - robiłam to co mi zalecił. Zostawiłam u dr. Bieleckiego sporo ponad 1000 zł (wizyty+badania+rehabilitacja)ale efektu nie było wcale, a nawet mi się pogorszyło.
Ja odradzam wizyty u Niego.

Gosia

15.10.2014

Wizyta bardzo krótka, krótkie badanie manualne i 100 % trafna diagnoza, co potwierdził późniejszy rezonans kolana - zerwane więzadło przednie krzyżowe. Skierowanie do szpitala na rekonstrukcję, 8 miesięcy oczekiwania. Jeśli kogoś czeka operacja to polecam wizytę jako konsultację przed i skierowanie na zabieg. Jeśli ktoś potrzebuje leczenia i rozmów to się rozczaruje. Lekarz bardzo rzeczowy i nie opowiada o schorzeniu - tylko same konkrety. Mam tylko nadzieję, że zgodnie z opiniami operację przeprowadzi fachowo.

w- fw

31.05.2014

Bardzo słaby. Zero kontaktu. Całkowity brak zainteresowania pacjentem i jego problemami. Sprawiał wrażenie pijanego lub będącego pod wpływem silnych leków. Zapłaciłem 150 zł. i przejechałem 200 km. To było zwykłe oszustwo i naciągnięcie chorego człowieka. Gdzie etyka lekarska ? ? ? Absolutnie nie polecam i szczerze odradzam ! ! !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rudna Mała"?

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny
600
Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
Działalność Pogotowia Ratunkowego
Księcia Józefa Poniatowskiego 4
Rzeszów
Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
pl. Dworcowy 2
NZOZ Podkarpacki Ośrodek Pulmonologii i Alergologii Prof. Andrzeja M. Fala