Arkadiusz Bielecki

Rudna Mała
50,101904621,948924

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
31 opinii

Wizyta bardzo krótka, krótkie badanie manualne i 100 % trafna diagnoza, co potwierdził późniejszy rezonans kolana - zerwane więzadło przednie krzyżowe. Skierowanie do szpitala na rekonstrukcję, 8 miesięcy oczekiwania. Jeśli kogoś czeka operacja to polecam wizytę jako konsultację przed i skierowanie na zabieg. Jeśli ktoś potrzebuje leczenia i rozmów to się rozczaruje. Lekarz bardzo rzeczowy i nie opowiada o schorzeniu - tylko same konkrety. Mam tylko nadzieję, że zgodnie z opiniami operację przeprowadzi fachowo.

Bardzo słaby. Zero kontaktu. Całkowity brak zainteresowania pacjentem i jego problemami. Sprawiał wrażenie pijanego lub będącego pod wpływem silnych leków. Zapłaciłem 150 zł. i przejechałem 200 km. To było zwykłe oszustwo i naciągnięcie chorego człowieka. Gdzie etyka lekarska ? ? ? Absolutnie nie polecam i szczerze odradzam ! ! !

fachowiec super, u nikogo innego już nigdy nic nie bede robic tylko u niego. Jego tłumaczenie sprawy troche małowystarczające, ale człowiek i tak sam najwiecej sie o tym dowiaduje.

za wizyte bierze atronomiczne kwoty, nie ma go osobiscie tylko podsyla innych lekarzy, jesli macie mozliwosc wizyty u innego lekarza to idzcie. ja NIE POLECAM wizyty u niego, lekarz idzie na ilosc a nie na jakosc

Człowiek o wielkiej wiedzy przynajmniej na temat więzadeł krzyżowych bo z tym miałem do czynienia trzy krotnie. Raz przy artroskopii i dwa razy przy rekonstrukcji więzadeł przyżowych prawe i lewej nogi. Jak dla mnie perfekt. Mówi konkretnie, tłumaczy co i jak. Wie o co chodzi, a to że dużo kosztuje to znak że się ceni i nie będzie niczego darmo robił i ma rację. Lekarz, który przywrócił mnie do życia "sportowego" dwukrotnie. Po udanych dwóch operacjach nie było problemu z grą w III lidze i kontynuowaniem tego co kochałem. Dobra operacja + dobra rehabilitacja to podstawa. Dla mnie lekarz na "5"

Bardzo niemily gościu cwaniak nawet bym powiedział totalnie oliwa pacjentów liczy się tylko kasa na kontroli nawet się nie pojawia tylko przysyła studentów nie wiem na jakiej podstawie ludzie go reklamują

Diagnozę postawił bardzo szybko, niestety jak się później okazało - błędną. Straciłem czas, pieniądze a co najważniejsze - zaufanie do tego lekarza. Proponuję Panie doktorze poświęcić więcej czasu pacjentowi podczas "nietaniej" przecież wizyty zanim postawi Pan diagnozę. Nie polecam.

Jak dla mnie to czarodziej. Pojawiłem się u niego z zerwanym więzadłem przednim krzyżowym(acl), postawił diagnozę, zalecił operacji, powiedział co mam robić aby po operacji szybko wrócić do zdrowia. Po operacji na 1 kontroli po miesiącu chodziłem normalnie, na rehabilitacji nie mogli mi uwierzyć ze jestem 2 tygodnie od operacji i ze kolano jest w stanie jak by minęło 6 tygodni. Właśnie zakończyłem leczenie nie całe 9 miesięcy po operacji i mogę powiedzieć ze jestem zadowolony. W tym momencie nawet istnieje możliwość powrotu do uprawiania sportu gdzie inni lekarze wybili mi już tę myśl skutecznie z głowy. Polecam jak najbardziej. ProDoktor.

Polecam bardzo sympatyczny czlowiek w czerwcu 2012 wykonywal mi zabieg rekonstrukcje PCL i zostalo to dobrze zrobione . Kolejny zabieg to bd rekonstrukcja ACL prawdopodobnie i mam taka nadzieje ze dzekij temu czlowiekowi uda mi sie wyleczyc calkowiecie i powroce do sportu . Polecam

Gość raczej godny polecenia,jest OK. tylko nie mogę zrozumieć dlaczego jeśli byłam na wizycie na NFZ i na zabieg szłam na NFZ to dlaczego wizyta kontrolna (usunięcie szwów) odbywało się na wizytę prywatną i to jeszcze sam doktor Bielecki nawet nie sprawdził efektu tej artroskopi tylko jakiś inny lekarz. Czy może mi ktoś wytłumaczyć takie coś, bo z mojego punktu widzenia to jest totalna olewka tylko bardzo droga.

Witam, jestem pacjentka dr Bieleckiego ktory zoperowal moje kolano we wrzesniu 2011 roku. po 1 nieudanej operacji w innej placowce, on postawil mistrzowska diagnoze. prawda jest ze dr chodzi z gabinetu do gabinetu i nie piesci sie z pacjentami, ale sami Panstwo przyznacie ze troche czasu trwa rozebranie sie i ubranie w gabinecie.... a to ze przymuje w 3 gabinetach i do poznych godzin nocnych swiadczy o tym ze jest dobry ma wielu pacjenow i chce im pomoc. a to ze ktos przyjechal 150 km do rudnej czy 200 to tylko swiadczy o tym ze nie ma wielu takich specjalistow i mozna sie posiwiecic i poczekac w kolejce..

Przeczytałam wszystkie komentarze i mimo tego, że mnie nie leczył, napiszę krótko: -pracuje w czterech gabinetach, czyli chce pomóc jak największej liczbie chorych każdego dnia -pracuje po to, żeby LECZYĆ ludzi, a nie spędzać z nimi czas, bo w takich kwestiach chodzi się raczej na kawę, a nie do lekarza. Gdyby nie był dobry w tym, co robi nie miałby tylu pacjentów i nie pracowałby w czterech gabinetach naraz. Dziękuję, to wszystko :):) Pozdrawiam

Przed wizytą u dr Bieleckiego przeczytałem wszystkie komentarze. Prawda, że przymuje w 2 gabinetach, wizyty są krótkie. Dr Bielecki odpowiedział na wszystkie zadane prze zemnie pytania odnośnie metody LARS. Przedstawił ryzyko związene z tą metodą jak i pozytywy oraz wszystko poparł przykładami z doświadczenia.

Jest to po prostu profesjonalista. Operował mojego syna, polecam. Bezinwazyjnie, bezproblemowo, profesjonalnie, człowiek z ogromnym doświadczeniem, nie mamy w kraju wielu takich lekarzy. U niego wizyty fakt są szybkie, jego osobowość może jednym pasować a innym nie, ale chyba najważniejsze jest trafna diagnoza i profesjonalnie przeprowadzona operacja. pozdrawiam

Nikomu nie polecam wizyty u tego człowieka. Strata czasu i pieniędzy. W sierpniu jechałam z mamą 150 km, żeby czekać ponad 2 godz. na wizytę ( pan doktor przyjmował w 3 gabinetach - spacerował od jednego pacjenta do następnego ). Nawet mamy nie zbadał, obejrzał zdjęcie rtg i kpił sobie, sugerował, że za późno na oprację stawu biodrowego( 74 lata ). Bezczelnie pytał, czy jesteśmy z tych długowiecznych!!! Niechętnie wpisał na listę oczekujących, kiedy nalegałam. Powiedział, że czeka się rok. A jak później się dowiedziałam z NFZ, zapisał na 2016 rok.!!! W innym szpitalu nie było żadnych problemów. Prywatna wizyta trwała w Rudnej ok 6 min. Unikajcie tego aroganckiego, niemiłego człowieka!!!!!

Lekarz Arkadiusz Bielecki przyjmuje w trzech gabinetach naraz. W każdym pacjent, a jaśnie pan lekarz przechodzi tylko z jednego do drugiego. Wizyta trwa 2 min, koszt ponad 100zł. Przez te kombinacje opóźnienia przekraczają 2 godziny. Lekarz zdziwiony, że ktoś w podeszłym wieku, jeszcze chce się leczyć. "a ile by pani chciała jeszcze żyć". Płaci się za prywatną wizytę jak u dobrego specjalisty w W-wie, nie otrzymując nic w zamian. Nie polecam tej placówki i tego lekarza.

Witam, U Dr Bieleckiego robiłem rekonstrukcję kolana 10 lat temu.(!!!) wszystko nadal działa bez zarzutów. Gram w piłkę, trenuję kick boxing, jeżdżę na nartach. Po takim czasie, nawet nie oszczędzam nogi. Z tego co słyszałem, to trwałość rekonstrukcji jest ograniczona i ocenia się ją na 5-7 lat. Jeśli to prawda, to miałem ogromne szczęście trafiając do tego lekarza. Nie pamiętam również żadnych nieprzyjemnych incydentów związanych z kontaktem osobistym. Polecam tego lekarza, i z tego miejsca chciałem mu gorąco podziękować za nową nogę :D

Z czystym sumieniem mogę określić dr Bieleckiego jako WYBITNEGO specjalistę! Pierwszy lekarz leczył moje kolano 4 lata, zanim po serii badań wreszcie postawił diagnozę i wysyłał mnie na rekonstrukcję wiązadła. Postanowiłam nie ryzykować operacji w swoim mieście i pojechałam ze wszystkimi wynikami do dr Bieleckiego. Oczywiście czekałam na wizytę dość długo i przeraziłam się liczbą pacjentów w poczekalni, a w gabinecie nie byłam nawet 5 minut... . Nawet nie spoglądając na wyniki, dr zbadał kolano i postawił trafną diagnozę. Od razu zapisał mnie na zabieg, na który czekałam parę miesięcy, ale to dzięki niemu mogę teraz chodzić i jeździć na nartach bez obaw. Jeśli chodzi o sposób traktowania pacjentów, to nie oszukujmy się, ale jeśli dr każdemu poświęcałby ok 15 minut (czyli o co najmniej 10 więcej niż teraz), to nie pomógłby tylu osobom. W moim przypadku dr odpowiadał na wszystkie pytania i był bardzo miły, ale jeśli ktoś potrzebuje dłuższej rozmowy z lekarzem, to może być zawiedziony.

Wspaniały lekarz,bardzo bardzo mądry, prawdziwy fachowiec i specjalista, widać że zna się na tym co robi. Polecam!!!!

Specjalista najwyższej klasy. 5 lat temu miałem u dr Bieleckiego rekonstrukcję więzadła w kolanie i teraz bedzie mi ten sam zabieg robił na drugim kolanie. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jeśli ktoś chce być wysłuchany i pocieszony to niech się wybierze do innego lekarza. dr Bielecki stawia błyskawicznie diagnozę (prawidłową) i podaje możliwość leczenie. Nie ma czasu rozwijać konwersacji z pacjentami bo czeka ich w kolejce do dotora bardzo wielu.

wie co bada, wie co ma z tym zrobić,efekt operacji lepszy niż obiecywał.szybko obsługuje pacjenta bo czekają inni którzy chcą się do niego dostać.ma straszne kolejki-no bo jest dobry.kto chce sobie pogadać i żeby doktor potrzymał go za rękę ipatrzył w oczy ze zrozumieniem musi iść do internisty?

Pięc minut za 150 zł. Tyle czasu poświecił mi pan doktor.

może i dobry spacjalista ale olewający pacjenta z góry na dół,nic sie nie mozna dowiedziec od niego,trzeba ciągnąć za język...

Nie obejrzał dokładnie zdjęcia, nie zbadał nawet ruchomości mojego kolana, nie zdążyłam zadać żadnego pytania, bo pomknął po następną daninę. W życiu nie byłam u tak olewającego lekarza. Pojechałam tam tylko dlatego, że nie mogłam się dostać do dr. Podeska. Na szczęście jestem już po wizycie u dr. Podeska i wiem co mnie czeka z kolanem, bo wnikliwie zostało mi to wytłumaczone.

jeszcze zaden lekarz tak mnie nie zlekcewazyl podczas prywatnej wizyty jak Bielecki.czułam się, jakbym pojechała haracz zapłacić.

ZDECYDOWANIE POLECAM. Powściągliwy w tłumaczeniu choroby i leczenia, bo wie co trzeba zrobić. "Naprawił" mi zwichniętą protezę stawu biodrowego; przywrócił możliwość chodzenia, choć na początku ostrzegł że jest tylko 50% szans powodzenia. W mojej ocenie doskonały fachowiec.

Człowiek typowo nastawiony na ilość, przyjmuje pacjentów w czterech gabinetach i przysłowiowo "biega" od każdego do każdego. Zadaje proste pytania, wystawia diagnozę i wychodzi, czas wizyty max 5 minut. Rozumiem, że jest to specjalista i opinia paru niezadowolonych osób nie wpłynie ja jego karierę ale przy takiej wizycie należałoby poświęcić więcej czasu pacjentowi.

Biega od jednego gabinetu do drugiego idzie na ilość. Zdawkowo odpowiada na zadawane pytania nie ma czasu dla pacjenta.

Wspaniały lekarz.bardzo pożądny człowiek.przedewszystkim fachowiec. zrobił mi operacje dwóch rąk /cieśn nadgarstka/ ręce zdrowe silne i nie bolące.jestem mu bardzo wdzieczna za jego pomoc.

Zdecydowanie polecam tego lekarza jest profesjonalistą tylko trochę "oschły" w kontakcie. Naprawił mi kolano które sknocili inny koledzy po fachu... obecnie lekarze badając kolano oceniają że jest zcyt. Nie narobione: 5 a na 6z plusem

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny