dr n. med. Arkadiusz Bielecki

3,1
3,3

w- fw

31.05.2014

Bardzo słaby. Zero kontaktu. Całkowity brak zainteresowania pacjentem i jego problemami. Sprawiał wrażenie pijanego lub będącego pod wpływem silnych leków. Zapłaciłem 150 zł. i przejechałem 200 km. To było zwykłe oszustwo i naciągnięcie chorego człowieka. Gdzie etyka lekarska ? ? ? Absolutnie nie polecam i szczerze odradzam ! ! !

22.03.2010

Wspaniały lekarz.bardzo pożądny człowiek.przedewszystkim fachowiec. zrobił mi operacje dwóch rąk /cieśn nadgarstka/ ręce zdrowe silne i nie bolące.jestem mu bardzo wdzieczna za jego pomoc.

01.03.2010

Zdecydowanie polecam tego lekarza jest profesjonalistą tylko trochę "oschły" w kontakcie. Naprawił mi kolano które sknocili inny koledzy po fachu... obecnie lekarze badając kolano oceniają że jest zcyt. Nie narobione: 5 a na 6z plusem

10.01.2010

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

02.01.2011

Nie obejrzał dokładnie zdjęcia, nie zbadał nawet ruchomości mojego kolana, nie zdążyłam zadać żadnego pytania, bo pomknął po następną daninę. W życiu nie byłam u tak olewającego lekarza. Pojechałam tam tylko dlatego, że nie mogłam się dostać do dr. Podeska. Na szczęście jestem już po wizycie u dr. Podeska i wiem co mnie czeka z kolanem, bo wnikliwie zostało mi to wytłumaczone.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rudna Mała"?

Rzeszów
Nowe Techniki Medyczne II Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp.z o. o.
600
Rudna Mała
MENISCUS Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z o. o.
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 4/48
600
SP Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie Szpital Powiatowy
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1a
Nowa Dęba
MENISCUS Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z o. o.
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 4/48
Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie