lekarz Arkadiusz Goś

Bardzo polecam. Pan doktor leczy moją mamę - osobę w starszym wieku. Sposób w jak z nią rozmawia i ogólne podejście jest fantastyczne, a uciążliwe dotąd wizyty u osoby tracącej wzrok przestały być przykre.

Prawdziwy lekarz z powołania. Ma odpowiednie podejście nawet do "ciężkich" pacjentów. Przy tym jest kompetentny i obiektywny.Nie stara się ani zatuszować trunych przypadków chorobowych, ani ich przesadnie wyolbrzymiać. Po prostu lekarz kompletny. Gorąco polecam.

W oczach lekarzy ludzie po 70-tym roku życia jako "zamortyzowani"nie są mile widzianą grupą pacjentów.Dr Goś jest chlubnym wyjątkiem,dla którego liczy się efekt,bez różnicowania pacjentów wg wieku czy zamożności.Dla mamy i teściowej kilka "wycieczek okulistycznych" do doktora okazało się bardziej owocnych niż wiele lat leczenia u innych okulistów.Jestem wdzięczna za jego troskę i zaangażowanie jak również za odzyskanie wiary,że to powołanie,a nie tylko zawód. Zyczę sukcesów i pochwał,Urszula

Zyczę sukcesów i pochwał,Urszula

dobry i znający się na rzeczy okulista, jako jedyny w Łodzi rozpoznał moją wadę wzroku