lekarz Arkadiusz Gręda

Neurolog

Ostatnio czesto nie ma lekarza. Wizyty sa przekladane. Jak lekarz juz jest i jest ustalona zalegla wizyta potrafi w istatniej chwili odmowic i nie przyjmie. Nie polecam.

Korzystałam z usług tego pana 3 razy i za każdym razem wizyta była przekładana, bo go nie było. Kiedy raczył się zjawić w pracy, spóźnił się. Czytanie płyty MRI ? To jakiś żart. Brak wiedzy i szacunku dla innych a także olewanie ludzi jest porażające. Nie wiem kto mu wystawia pozytywne komentarze - sam? Więcej z jego usług nie skorzystam i wszystkim odradzam

Lekarza jak najbardziej polecam. Konkretny, zna się na swoim fachu. Z płyty z rezonansu magnetycznego kręgosłupa dał diagnozę taką samą jak pani doktor nauk medycznych z Wrocławia nie czytając jej opisu.

lekarz z ogromną wiedzą , rzetelny, kompetentny, wyrozumiały. Trudno mi się zgodzić z opinią niektórych pacjentów - owszem bywa zmęczony ale kto nie bywa. Przyjmuje pacjentów ponad normę co w wielu przypadkach u innych specjalistów w ogole nie wchodzi w rachubę. Polecam

lekarz z ogromną wiedzą , rzetelny, kompetentny, wyrozumiały.

Na wizytę umawiałem się kilka razy, każdorazowo słuchając, że doktora dziś nie ma w pracy. Kiedy dostąpiłem zaszczytu przyjęcia nie słuchał co się do niego mówi, na koniec powiedział, że jego też boli i ma dość słuchania o tym cały dzień.

Brak kompetencji, cierpliwości i wrażliwości. Wiecznie zmęczony i nieobecny w pracy. Z dawnego lekarza pozostał niekompetentny konował, wiecznie nadąsany obowiązkiem obcowania z pacjentem. Nie polecam, a wręcz należy omijać go szerokim łukiem

Jest świetnym fachowcem, posiada wiedzę i intuicję.. jest bardzo kompetentny - zna się na swoim rzemiośle

Ja nie mam najlepszego wspomnienia z lekarzem.. Przyjechałem z gorączką i ostrym bólem pleców do legnickiego szpitala, gdzie ów lekarz pełnił dyżur. Po wstępnym zbadaniu kazał zrobic przeswietlenie odcinka lędźwiowego i poradził abym przyjechał do Jawora do niego w celu leczenia kręgozmyku w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Dał zastrzyk przeciwbólowy i odesłal do domu.. Dzień później, w stanie cięzkim trafiłem do szpitala z wysiękowym zapaleniem opłucnej i zalanym całym płucem.. Lekarz Gręda nawet mnie nie osłuchał... Gdyby nie intuicja i mój lekarz rodzinny, mógłbym już tego tutaj nie pisać...(Wg lekarzy mój stan był bardzo ciężki a zapalenie przenosiło się na drugie płuco) TAKŻE OSTRZEGAM WSZYSTKICH!! Każdy popełnia błędy....jasne... Tylko tu mogło się skończyc tragicznie...

podczas wizyty nie chciał nawet słuchać co mojemu tacie dolega. kazał mu przyjść za 3 miesiące gdzie z rakiem mózgu każda godzina była ważna. nawet minuty nam nie poświęcił. dobrze, że nie jest to jedyny neurolog w mieście i inny przyjął tatę w bardzo szybkim czasie.

Wspaniały fachowiec ,dobry lekarz.polecam

Wspaniały fachowiec ,dobry lekarz.polecam