lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Najlepszy specjalista, a przy tym dobry człowiek. Nigdy nie zamieniłabym na innego lekarza. Prowadził moja ciążę, zawsze kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty. Serdecznie polecam

Jestem bardzo mile zaskoczona, bardzo fajny i ciepły człowiek, polecam wszystkim szczerze. Kompetentny i niekrępujący

Moja mama leczyła się u Pana przez 10 lat dokładnie tez tyle lat rozwijał jej się rak trzonu macicy pod kontrola lekarza prywatnie!!! To straszne... typowe objawy raka trzonu nie rozpoznane to przerażajace,że ten Pan leczy. Mama jest już po operacji dochodzi do siebie nie wiadomo, co ja czeka dalej a mogła tego uniknąć gdyby nie zaufanie do człowieka, który nie ma pojęcia o zawodzie lekarza ginekologa.

Polecam w 100 % . Przede wszystkim fachowo i trzeźwo podchodzi do swojego zawodu . Prowadził moje 4 ciąże w tym jedną poroniłam. Byłam załamana a od doktora z gabinetu wyszłam jako pełna optymizmu gotowa do działania kobieta :) .

Nie wiem co się stało z Panem doktorem, przez wiele lat korzystałam z jego usług i byłam bardzo zadowolona! Niestety to co dzieje się teraz w jego przychodni to istna kpina z pacjenta. Rejestracja odbywa się jedynie raz w tygodniu, przez 40 minut i wyłącznie telefonicznie. Pacjentki, które stawiają się osobiście do rejestracji, muszą dzwonić do recepcjonistki jednocześnie stojąc z nią twarzą w twarz. Takich scen nie powstydziłby się żaden kabaret! Nawet u Monty Python'a na to nie wpadli! Przez 3 tygodnie próbowałam dodzwonić się i zarejestrować ale w tym wąskim 40min okienku telefon jest zajęty, a 10 sekund po czasie na rejestracje telefon jest odbierany, i przemiła Pani recepcjonistka mówi że już za późno. Panie doktorze!!! Niechże Pan nie robi sobie kpin z pacjentek! Nie łatwiej powiedzieć, że nie chce Pan przyjmować pacjentów, niż urządzać 40 minutowy kabaret raz na tydzień?

Super lekarz z powołania. Nigdy nie ma z nim problemu. Zawsze poradzi. Chodzę do niego już 10lat i urodziłam przy tym super lekarzu 3 super synów!!!Nigdy nie poszłabym gdzie indziej. Wszystkim kobietą nawet tym najbardziej wstydliwym polecam doktora Jastrzębskiego!!!

bardzo dobry lekarz, godny polecenia, wspaniale prowadzil moja ciaze, szczegolnie zwracal uwage na inne moje choroby nie bedace w jego kompetencjach lekarskich (epilepsja)

polecam zdecydowanie jestem pacjentką od 2002r .godny zaufania rewelacyjny specjalista .

Lekarz z powołania.To osoba wykształcona posiadająca dobrą reputację wśród pacjentek:)

rewelacyjny lekarz.świetne podejscie do pacjentek.delikatny,miły i przede wszystkim kompetentny lekarz z prawdziwego zdarzenia.polecam w 100%