Arkadiusz Jastrzębski

Wałbrzych
50,824523316,2762359074 8410408

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
18 opinii

Super lekarz z powołania. Nigdy nie ma z nim problemu. Zawsze poradzi. Chodzę do niego już 10lat i urodziłam przy tym super lekarzu 3 super synów!!!Nigdy nie poszłabym gdzie indziej. Wszystkim kobietą nawet tym najbardziej wstydliwym polecam doktora Jastrzębskiego!!!

bardzo dobry lekarz, godny polecenia, wspaniale prowadzil moja ciaze, szczegolnie zwracal uwage na inne moje choroby nie bedace w jego kompetencjach lekarskich (epilepsja)

polecam zdecydowanie jestem pacjentką od 2002r .godny zaufania rewelacyjny specjalista .

Lekarz z powołania.To osoba wykształcona posiadająca dobrą reputację wśród pacjentek:)

rewelacyjny lekarz.świetne podejscie do pacjentek.delikatny,miły i przede wszystkim kompetentny lekarz z prawdziwego zdarzenia.polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie w czasie ciąży, co do dnia określił termin porodu, który był inny, niż wg. USG i ostatniej miesiączki. Ponadto jest kompetentny, miły, godny zaufania. Polecam.

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentce i absolutnie nie naciąga na wizyty które są zbędne. Z innym lekarzem tak było więc zwracam teraz na to uwagę. W moim odczuciu najpierw myśli o pacjencie i jego komforcie podczas wizyty. W 100% spełnił moje oczekiwania i w końcu znalazłam godnego zaufania ginekologa.

Pan doktor jest sympatycznym i miłym człowiekiem.Pacjentka nie czuje się skrępowana podczas wizyty.Zawsze ma czas ,by odpowiedzieć na pytania.Naprawdę warto wydać pieniądze na taką wizytę.

Bardzo miły i delikatny lekarz. Budzi zaufanie i dlatego w rozmowie nie czuje się skrępowania. Polecam gorąco

Polecam, naprawde bardzo dobry lekarz!!!

lekarz godny polecenia i zaufania,bardzo mi pomógł przy porodzie,ponieważ poród naturalny "maluszka" ważącego 4500 kg nie jest zbyt proste :D dziękuję :))

BARDZO DOBRY I CIERPLIWY LEKARZ CIEŻARNA 37 TYDZIEN

Fantastyczny lekarz z powołaniem. Prowadzi profesjonalnie ciąże, zawsze ma czas odpowiedzieć na wszystkie pytania, jest bardzo sumienny, cechuje go wysoka kultura osobista, co obecnie nie jest częstym przymiotem lekarzy!

Lekarz godny polecenia. Profesjonalista w każdym calu. Traktuje pacjentkę z nalezytym szacunkiem i zawsze odpowiada na nurtujące pytania. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z opieki.

NAJWSPANIALSZY LEKARZ KTÓREGO SPOTKAŁAM;MIŁY,SZCZERY,UPRZEJMY,A PRZEDE WSZYSTKIM FACHOWIEC TAKIEMU LEKARZOWI MOŻNA ODDAĆ SIĘ W JEGO RĘCE NIE WAŻNA DLA NIEGO GODZINA JAK PACJENTKA DZWONI ,POTRAFI ROZMAWIAĆ I MOŻNA MU ZAUFAĆ ZASŁUGUJE NA MIANO ZŁOTEGO LEKARZA JEST WART SAMYCH ;10;A NIE 5

Wzbudza zaufanie. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Jest miłym i kompetentnym lekarzem. Polecam

Arkadiusz JastrzEbski to bardzo dobry lekarz

Dr. Jastrzebski to świetny lekarz, a przy tym przemiły ciepły człowiek, wizyty u niego sa bezstresowe, jest bardzo delikatny i na kazdej wizycie kontrolnej robi dokladne usg. Prowadził moje dwie ciąże( jedna byla zagrozona) i mam dwoje zdrowych maluchow.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny