dr n. med. Arkadiusz Jastrzębski

Znalazłam Pana doktora na internecie gdy byłam chora a żaden lekarz nie potrafił stwierdzić co mi dolega .... wyleczył mnie , udzielał wszystkich niezbędnych informacji na temat choroby , co mnie czeka z moją przypadłością , zlecał potrzebne badania i nie mogę żadnego złego słowa powiedzieć , bo naprawę widać było że jest przejęty . Ale skończyło się jak zaszłam w ciążę ... wyciągał rękę po kasę co dwa tyg ... z łaską wystawiał czasem l4 na 2tyg . Była to moja pierwsza ciąża i wszystkiego dowiedziałam się z internetu bo niestety mało co mówił i zapomniał o badaniach . Byłam już w 38 tyg i przypomniało się że ważne badania na HIV , gbs , i inne nie są zrobione ... masakra... co do choroby polecam a co do ciąży to już nie bardzo ...

po 5 godzinach oczekiwania na łóżko w szpitalu wojewódzkim ów lekarz zbadał mnie i dał do zrozumienia, że właściwie po co ja tu przyszłam (miałam skierowanie od swojego ginekologa na zabieg!), stwierdził, że mam się sama leczyć... Wyszłam stamtąd informując o sytuacji swojego lekarza bo to przechodzi ludzkie pojęcie.

Nie zgadzam sie z opiniami że pan doktor jest łasy na kase bo czasem jak do niego przychodziłam jeszcze przed ciążą i trzeba mi było zrobic dodatkowo cytologie a nie miałam tyle przy sobie to robił a pieniązki mogłam dać nastepnym razem jak bede mieć . Teraz gdy jestem w ciązy i dajemy mu kase nawet jej nie liczy a czasami dajemy drobno w po 10, 20 zł Wiadomo ze też musi za coś żyć i po to ma prakryke prywatną jak widzi ze pacjentka jest mniej zamożna dużo daje na NFZ wiec opinie ze jest łasy na kase są wyssane z palca Jest miły kompetentny wszystko tłumaczy ....i robi to zawsze z uśmiechem ..Ja go moge w zupełności polecić ufam mu

Lekarz superrr :) Leczę się u dr od około 4 lat, teraz prowadzi moja ciążę mimo ze zmieniłam miejsce zamieszkania jeżdże 150 km na wizytę. U dr leczy sie tez moja siostra. Dr miły, uśmiechnięty, rzeczowy, zawsze jest pod telefonem w razie pytan o każdej porze można zadzwonic oraz nawet przyjechac :)

Najlepszy lekarz!Dzięki Niemu udało mi się utrzymać ciążę i mam teraz zdrową córeczkę. Bardzo kompetentny, z dużą wiedzą, troskliwy, opiekuńczy. Zawsze dostępny pod telefonem (nawet na wakacjach) i pomocny. Wykonał cesarskie cięcie, blizna jest praktycznie niewidoczna. Po porodzie interesował się stanem moim i dziecka. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

polecam, byliśmy razem z żoną i mnie też dr zbadał, tzn, zrobił wywiad: co i jak. Bo leczenie jest warte wtedy kiedy pary razem przychodzą a nie oddzielnie. Teraz polecam moim kolegom z pracy żeby brali żony i razem się badali.

Nie polecam, a nawet odradzam tego lekarza. Zaufałam mu, wierzyłam, że jeżeli chodzę do niego na wizyty prywatne to zajmie się mną i moją ciążą.Niestety jest to lekarz, który stawia na ilość pacjentek a nie jakość swoich usług.Zdecydowanie odradzam wizyt u tego "lekarza".

Nie polecam, a nawet odradzam tego lekarza.

Lecze sie u dr. bardzo dlugo. Prowadzil moja ciaze, zrobil ciecie cesarskie :-) Super , polecam w 100% tego lekarza, ma perfekcyjne podejacie :-)

najlepszy ginekolog.wcześniej leczyłam się u innych ale nie ms porównania.dzięki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.kilka lat po porodzie mnie operował ma złote ręce,żadnych powikłań.polecam. Chodzilam prywatnie ale badania prenatalne robił mi w Katowicach na NFZ.jest najlepszym lekarzem.moją koleżankę też operował i również bez żadnych powikłań.polecam Kinga

Bardzo dobry lekarz.Troskliwy ,Ocalił mnie i moje dziecko. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz.Troskliwy ,Ocalił mnie i moje dziecko. Gorąco polecam.