prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jawien

Chirurg naczyniowy

Profesor Arkadiusz Jawień uratował życie mojej mamie. Miała 56 lat, kiedy była operowana w Poznaniu 3 razy. Operacje się nie udały i była umierająca. Przez przypadek dowiedzieliśmy się, że jedyny ratunek to przewiezienie chorej do Bydgoszczy, do szpitala Wojewódzkiego, gdzie pracował Pan Profesor. Jedna operacja i stał się CUD, który trwa do dzisiaj, ponad 20 lat mama doskonale funkcjonuje. Cudowny, wyjątkowy, ciepły, serdeczny, empatyczny, oddany choremu człowiek. Ani odrobina pychy, wywyższania się... . Ma równie cudowną żonę, która jak prawdziwy Anioł roztacza pozytywną energię, która jest tak potrzebna chorym, którzy czekają na wizytę u Pana Profesora. Cudowni, skromni i wspaniali😍

Pan Profesor Arkadiusz Jawień uratował mi życie. Jest profesjonalistą, niesamowicie ujmującym człowiekiem. Dziękuję Panie Profesorze.

Pan Profesor Arkadiusz Jawień uratował mi życie.
Jest profesjonalistą, niesamowicie ujmującym człowiekiem.
Dziękuję Panie Profesorze.

Z całego serca polecam Pana profesora Arkadiusza Jawienia. Miałem okazję zostać doktora pacjentem. Jest to człowiek, który wrócił mi wiarę w polskich lekarzy. Niesamowicie profesjonalny, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem. Od pierwszego spotkania wzbudził we mnie zaufanie. Myślę, że nie mogłem trafić na lepszą opiekę i troskę zarówno przed jak i po operacji. Pan profesor wszystko szczegółowo mi wytłumaczył oraz zaraził swoim spokojem. Bardzo dziękuje za wsparcie oraz tak rzadko spotykaną empatię i świetną opiekę lekarską. Andrzej Mitręga z Włocławka

Pan Profesor ratuje ludzkie życia. Aż Tyle. Wielkie Serce i Wielki Umysł, Złote Ręce. Oby świat dawał nam więcej takich ludzi. Uratował mi ojca. Jak podziękować? Pan Profesor, na zawsze ma miejsce w sercach członków mojej rodziny! Dziękuję, Panie Profesorze!!!

Pan Profesor ratuje ludzkie życia.
Aż Tyle.
Wielkie Serce i Wielki Umysł, Złote Ręce.
Oby świat dawał nam więcej takich ludzi. Uratował mi ojca.
Jak podziękować?
Pan Profesor, na zawsze ma miejsce w sercach członków mojej rodziny!
Dziękuję, Panie Profesorze!!!

Ciepły, wrażliwy Człowiek, wspaniały specjalista. Dziękuję panu za opiekę na moim ojcem Wiktorem. Cieszymy się życiem wzbogaconym o kontakt z Panem Profesorem.