dr n. med. Arkadiusz Kapliński

Endokrynolog, Ginekolog

2,9
2,6
2,7

Kiepski, kiepściutki..... Najgorszy u jakiego byłam i w dodatku NACIĄGACZ. A na pierwszej wizycie pytał, jakim jeżdzę autem, bo to ma wpływ na ciążę i czy mąż też ma auto i jakie. Hmmm....Mężowi też to wpływa na ciążę?!!

Kiepski, kiepściutki..... Najgorszy u jakiego byłam i w dodatku NACIĄGACZ.

Leczyłam się u dr 19. lat temu i dzięki niemu mam dzisiaj wspaniałego 18 letniego syna dzięki doktorku polecam to świetny fachowiec w swojej dziedzinie

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Przede wszystkim wyludza pieniadze i tylko na tym mu zalezy. Na pierwszej wizycie jest uwazny i dokladńy po to by naciagnac klientke na bardzo kosztowne badania, potem wszystko sluzy juz tylko kasowaniu!,, Wszystkie badania tylko u niego w gabinecie, drozsze niz w innych miejscach. Kolejne wizyty sa coraz krotsze i coraz dluzej trzeba na nie czekac ( ponad godzine) i w coraz gorszej atmosferze. Obiecuje zlote gory udaje niezwykle kompetentnego i jest zachwycony brzmieniem swojego glosu chociaz jak tego dobrze posluchac to za duzo tresci nie ...

Obiecuje zlote gory udaje niezwykle kompetentnego i jest zachwycony brzmieniem swojego glosu chociaz jak tego dobrze posluchac to za duzo tresci nie przekazuje. Naprawde warto poszukac chociazby na tym forum innego lekarza zaluje ze nie zrobilam tego wczesńiej na niepotrzebne badania wydalam 1500 zl w wiekszosci niepotrzebnie, dalam sie nabrac!!!!

Czytam te wszystkie opinie z rozbawieniem i nutką zadumy. Jest rzeczą oczywistą,że ile osób tyle opinii, zatem osoby sfrustrowane, którym nie powiodło się odnieść oczekiwanego rezultatu wydają negatywną opinię na temat leczenia,itp. Wielu tych, którzy stali się szczęśliwymi rodzicami nie wyrażają żadnych opinii, bo nie chcą wracać do tego jak wiele wysiłku, pieniędzy ich to kosztowało.Zadziwia mnie jedno, skąd Ci wszyscy malkontenci mają wiedzę na temat tego jakie badania były im zlecone potrzebnie, a jakie niepotrzebnie. CZytam w opiniach "Mnóstwo niepotrzebnych badań". Skąd wiecie? Każdy ma swój sposób leczenia ,diagnozowania, swoje sprawdzone laboratorium. Wiem to, bo sprawdziłam: pobrałam badania w tym samym dniu w 2-ch laboratoriach= wyniki były diametralnie różne. Nawet USG robione w tym samym dniu przez mojego lekarza zaprzyjaźnionego i dr Kaplińskiego różniły się.Czy to świadczy o niekompetencji dr Kaplińskiego, czy może tego drugiego?!A co jest złego w robieniu USG przez pielęgniarkę czy położną, skoro w kompetencjach mają to zapewnione. Na zachodzie Usg robią właśnie położne lub technicy. Kwestia nie jest kto robi ale kwestia umiejętności.Jestem Pacjentką doktora od paru lat. Wcześniej byłam pacjentką wielu "pięknych klinik" przez 10 lat. Mam porównanie. Na 10 kobiet,którym poleciłam doktora i które korzystały z usług dr-a Kaplińskiego jednej się nie powiodło.Reszta cieszy sie wspaniałymi pociechami.Ja również. U dr Kaplińskiego byłam w ciąży po pół roku diagnozowania i leczenia. Potrafiłam 6 razy w ciągu miesiąca być w Warszawie(co 2-gi dzień) jeżdząc z Zakopanego. To kwestia determinacji, wiary, i sprawdzonego fachowca. Medycyna potrafi być nieprzywidywalna.POZA TYM OCZYWIŚCIE JEST DROGO, ALE WIEDZA KOSZTUJE.Jeszcze jedno, nie podejrzewam doktora o jakieś metody związane z podrywem, Jest to człowiek wysokiej kultury osobistej i moralności. Ale wydaje mi się,że rozumię zarzuty. Doktor podczas rozmowy posługuje się mową ciała, to co stosuje jest namiastką tego jak zachowują się Włosi na codzień. Nie zauważyłam ani w zachowaniu doktora ani Włochów nic zdrożnego. Jesteśmy krajem sztywniaków. Irytuje nas dotykanie drugiej osoby(po to by nawiązać lepszy kontakt) podczas zwykłej rozmowy. Dlatego bardzo gorąco polecam doktora Arkadiusza Kaplińskiego jako człowieka profesjonalnego, z dużą wiedzą i dużą skutecznością.

Kochane kobietki!!!! Jeśli nosicie się z zamiarem pójścia do tego lekarza, absolutnie Wam to odradzam. Czekamy z mężem na dzidzisiu już cztery lata, jesteśmy zdesperowani, kolejny miesiąc to kolejne rozczarowanie, Nie życzę tego nikomu. Jednak najgorsze jest chyba to kiedy spotyka się na swojej drodze ludzi, którzy na twoim cierpieniu próbują zbić majątek. Tak właśnie się czułam kiedy zabierałam papiery z kliniki Pana Arkadiusza. Wydaliśmy tam majątek (ok. 10 tys.) aby usłyszeć już prawie było.... To nie jest ok.Być może w naszym przypadku nie miało się udać jest wiele innych aspektów, które powinny budzić wasze wątpliwości jak chociażby: droga wizyta lekarska, dodatkowo płatne USG( w tej samej klinice, często robione przez pielęgniarkę), ciągłe badania hormonów ( bardzo kosztowne) oczywiście tylko przez zaprzyjaźnione laboratorium, ciągłe opóźnienia, brak kompleksowych ( podstawowych) badań i co najważniejsze w naszym przypadku postawienie błędnej diagnozy... Koszmar, Omijajcie tego Pana z daleka..

Witam!Leczyłam się u dr.Kaplińskiego15 lat temu przez nie cały rok.Po 6 latach prób zajścia w ciąże, leczenia u innych lekarzy...Udało się!.Rzeczywiście wizyty były bardzo męczące.Z Puław dojeżdżaliśmy na wizyty do Warszawy 2 razy w tygodniu(nie zawsze, były i rzadziej)zdarzało się że na wizytę czekaliśmy do późnej nocy.Za każdym razem kosztowało dużo bo Usg, badanie poziomu hormonów a było tego chyba z 5 szt i do tego leki.Także spłukaliśmy się doszczętnie.Podczas leczenia udało się zajść w ciążę ale poleciało.Przerwaliśmy leczenie i po 3miesiącach udało się.Mamy14letniego syna i 12letnią córeczkę.Baaardzo za nich dziękuję Bogu i panu dr.Kaplińskiemu.Wtedy był wspaniałym lekarzem.Dziękuję panie Doktorze.

Absolutnie odradzam. W moim przypadku lekarz ten podczas jednej wizyty kilkakrotnie zmieniał zdanie na temat przyczyny choroby. Nie zauważył chyba, że kolejne zdanie zaprzeczało poprzedniemu. Zlecił mnóstwo kosztownych badań, które zupełnie nie miały zastosowania w leczeniu. Moja opinia jest jak najbardziej negatywna. I zgadzam się z opiniami poprzedniczek o podrywaniu. Może to jego sposób na zyskanie sympatii... oczywiście z odwrotnym skutkiem.

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna.

NA TEMAT DR KAPLINSKIEGO WYPOWIEDZIALAM SIE POZYTYWNIE JUZ RAZ NA FORUM.LECZYLAM SIE U NIEGO PRZEZ TRZY LATA I PRZYJEZDZALAM PRAWIE CO MIESIAC Z WLOCH. PRZECZYTALAM POSTY GO DOTYCZACE I ZAZNACZAM, ZE ZARZUTY MU STAWIANE CZESTO POKRYWAJA SIE Z MOIMI KTORYCH PUBLICZNIE NIE UJAWNIAM. JEDNAK DOBRZE BY BYLO GDYBY PRZED NARAZENIEM SIE NA STRATE PIENIEDZY TROCHE SIE ZASTANOWIC, BO WIDZE, ZE CENA ZA WIZYTE POTWORNIE WZROSLA JA PLACILAM 17 LAT TEMU 100 ZL. pRZED POZNANIEM DR POLECONO MI INNA SLAWE REKLAMUJACA SIE W GAZETACH CALEJ POLSKI MIESZKAJACA POD WARSZAWA. TEN KAZAL MI ROBIC WYMAZY CODZIENNIE NANOSIC JE NA PLYTKI SZKLANNE WKLADAC DO SLOIKA ZE SPIRYTUSEM I PRZYWIESC JE MU. PROSZE SOBIE WYOBRAZIC PODROZ AUTOBUSEM Z TYMI WYMAZAMI Z WLOCH DO WARSZAWY NIE MOWIAC JUZ O KOSZCIE TEGO BADANIA Z KTOREGO DR KAPLINSKI ZACZAL SIE SMIAC. PO DRUGIE ZGROMADZILAM OD LAT WIELE ARTYKOLOW NA TEMAT SZTUCZNEGO ZAPLODNIANIA TYM BARDZIEJ, ZE WE WLOSZECH MAMY BARDZO KONTROWERSYJNEGO DR DZIALAJACEGO NA TYM POLU DR ATINORI, KTOREMU UDALO SIE UCZYNIC MATKAMI NAWET KOBIETY ZBLIZAJACE SIE DO 60-ATKI. dO NIEGO ZWROCILA SIE ROWNIEZ SLYNNA TENISISTKA Z USA ALE ODMOWIL PODANIU TAKIEGO ZABIEGU LESBIJKI.KOSZTY LECZENIA SA U NAS TAK DROGIE ZE PRZEKRACZAJA MOZLIWOSCI ZWYKLEGO SMIERTELNIKA.dO LECZENIA NALEZY PRZYGOTOWAC SIE ODPOWIEDNIO PSYCHOLOGICZNIE. ZWRACAM UWAGE NA WYPOWIEDZ PRZELOZONEGO JEZUITOW KTORY STWIERDZIL, ZE RAZ KOSCIOL POTEPIA PRAKTYKI NA GENACH ZAPLODNIENIE IN VITRIO ORAZ ,ZE MOZLIWOSC ZAJSCIA W CIAZE TYM SYSTEMEM DAJE NISKIE REZULTATY OD 3 DO 8-U % ORAZ, ZE DOCHODZI DO BARDZO CZESTYCH PORONIEN. ZAZNACZAM, ZE TA WYPOWIEDZ ODNOSI SIE DO WYWIADU CONAJMNIEJ 10 LAT TEMU,MOZE TERAZ SA LEPSZE REZULTATY. DLATEGO NIE NALEZY OCZEKIWAC CUDOW OD DR KAPLINSKIEGO, W MOIM WYPADKU NIE NACIAGAL A POWIEDZIAL MI WPROST, ZE PRZYCZYNA NIEPLODNOSCI JEST ..MOJA GLOWA TJ PRZYCZYNA PSYCHOLOGICZNA I CHEC POSIADANIA DZIECKA ZA WSZELKA CENE. PO DRUGIE LECZYL MNIE NA CANDIDA I PRZYKAZAL PO ZAKONCZENIU KURACJI BRAC SPECJALNE PALECZKI NA ROZWOJ BAKTERI W POCHWIE. PRZEZ CALE LATA NIKT Z LEKARZY WLOSKICH NA TO NIE WPADL JA ODCZUWALAM OKROPNE PIECZENIE DOSZLO JUZ DO TEGO, ZE NIE MOGLAM SIEDZIEC, WIEC MI DAWALI ZNOWU LEKI PRZECIWGRZYBICZNE POGARSZAJAC SYTUACJE. DOPIERO JEDEN GINEKOLOG, KTOREMU Z WDZIECZNOSCI CHCIALABYM POSTAWIC POMNIK JAK SIE U NAS MOWI DAL MI COS NA ROZWOJ BAKTERI WRACAJAC DO SRODKA DANEGO MI PARE LAT TEMU PRZEZ KAPLINSKIEGO. W ZADNYM WYPADKU NIE MOZNA MOWIC , ZE TO SLABY LEKARZ, ALE JAK WIDZE NIE JEST JEDYNY GDY JA SIE LECZYLAM BYLY KOBIETY Z BELGI A NAWET AUSTALI, JAK NIE MA REZULTATOW SZUKAJCIE INNEGO. JA JEDNAK STOSUJE OD LAT NIEZAWODNA TAKTYKE KONSULTUJE CONAJMNIEJ DWOCH LEKARZY NA TEN SAM TEMAT. DZIEKUJE DR KAPLINSKIEMU ZA SYNA KTORY MA DZIS 17 LAT. dR B.G.

Super lekarz, ma podejście holistyczne do problemu, długoletnie doświadczenie zawodowe, polecam z pełnym przekonaniem.

Zdecydowanie odradzam. Leczyłam się u niego od 17 roku życia, skończyłam w 25, bo o dziwo genialny pan doktor nie potrafił lub nie chciał wykryć u mnie zespołu jajników policystycznych. No i oczywiście zlecał kosztowne i bezsensowne badania.