lekarz Arkadiusz Koniarski

Ortopeda

Anonim

04.08.2016

Bardzo sympatyczny lekarz. Od razu po pierwszej wizycie podjął kroki w kierunku leczenia. Uprzejmy, wytłumaczył na czym polega choroba i jak ją leczyć. Uśmiechnięty i bardzo kompetentny. :)

Artur

02.03.2016

Wizyta trwała dosłownie 5 minut. 150 zł skasowane i... tyle. Gdybym znalazł te opinie wcześniej to nie tracił bym czasu i pieniędzy. Brak kultury i szacunku do pacjenta. Zero zainteresowania problemem pacjenta. Jak ktoś zapłaci za taką wizytę 350 zł to musi czuć się mega ...

Brak kultury i szacunku do pacjenta. Zero zainteresowania problemem pacjenta. Jak ktoś zapłaci za taką wizytę 350 zł to musi czuć się mega oszukanym. Osobiście nie polecam nikomu.

Marcin

29.02.2016

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy. Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w ...

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy.
Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w najbliższy wtorek za 350 zł (wizyta w terminie 150 zł).
Normalnie za 150 zł na wizycie lekarz robi USG, a tu niespodzianka... przed wizyta mam zrobić prześwietlenia, USG, a najlepiej rezonans magnetyczny.
Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę 350 zł.
Dowiedziałem się, że mój rezonans był robiony tu cytat: "żelazkiem" i nic na nim nie widać.
Dostałem dane rehabilitanta do którego mam się zgłosić i jak samo nie przejdzie po rehabilitacjach to mam się zgłosić ponownie na wizytę.(to chyba był taki żart, ale mało śmieszny...)
To jest jakaś porażka! Cena wizyty to zwykła kradzież! Zero zainteresowania pacjentem. Przysięgę Hipokratesa sobie przypomnij lekarzyno!!
NIE POLECAM Szkoda pieniędzy i czasu.
Marcin P.

Janusz

23.02.2016

Byłem na wizycie u dr. Konarskiego opłata 200 zł ,wizyta trwała 8 min.nie postawił zadnej diagnozy mimo ze miałem rtg i usg ,kazał przyniesc CT barku i zlecił rechabilitacje u człowieka siedacego obok.brak zainteresowania pacjentem NIE POLECAM Janusz.

Marta

17.02.2016

Jeśli chodzi o lekarzy Koniarski i Kopka, to powiedzmy sobie szczerze, że jest to nie zespół lekarzy tylko latający cyrk. Kontakt i umówienie wizyty można porównać z planowaniem spotkania z Panem prezydentem, różnicą jest konieczność wniesienia opłaty 150 zł. Przeczytać co jest napisane na opisie ...

Przeczytać co jest napisane na opisie zdjęcia RTG to sama potrafię.
Zero uprzejmości i zainteresowania pacjentem.
Nie wnikam w kompetencje bo lekarzem nie jestem, ale byłam w życiu już u kilku (niestety) i jak już ktoś zapłaci te pieniądze za wizytę to można by mu troszkę szacunku i zainteresowania okazać.

A co do Pana Arkadiusza, który wystawił negatywny komentarz, to byłam świadkiem jego wizyty w poradni.
Widać, że człowiek cierpiący mówił, że źle się czuje po zabiegu, a pielęgniarka do niego, że za wizytę bez umówienia 350 zł.
Brak zainteresowania pacjentem po wykonanym zabiegu to najlepsza reklama!
Serdecznie NIE POLECAM! Marta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a

Nasza Przychodnia