Arkadiusz Koniarski

50,811819519,1203094+48604181026
kontakt@artro.com.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
24 opinie

doktor operował mnie dwa razy,w ubiegłym roku kolano,a przed tygodniem bark.kolano jest super!!!!!!!!!!! na mój bark inny lekarz postawił krzyżyk,doktor koniarski dokładnie mi wszystko wytłumaczył,a pózniej zoperował,zeszył wszystko w 100%.powolutku wraca mi ruchomość barku. jestem przekonany,że wszystko będzie dobrze. doktor to prawdziwy lekarz,ratuje ludziom zdrowie,samarytanin,najwyższe słowa uznania. opieka w Jędrzejowie i atmosfera jak u mamy!!!!!!!!!!! czysto,miło, jak w niedzielę. polecam każdemu.

Mlody sympatyczny CZLOWIEK! Konkretny,prawdziwy profesjonalista.Moim zdaniem pasjonat tego co robi.Zasluguje na szacunek i uznanie.Wielu lekarzy, ze znacznie dluzszym stazem jak ON,powinno udac sie do Jedrzejowa aby nabrac oglady a przed soba widziec czlowieka! z powazaniem B.Jakubowski

FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I LEKARZ LUDZKI A TAKICH JUŻ NIE MA OGROMNA WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE POLECAM KAŻDEMU KTO MA PROBLEMY ORTOPEDYCZNE OPEROWAŁ MNIE DWA RAZY

Fantastyczny czlowiek i lekarz jakich dzisiaj malo.Wyjasnia pacjentowi dokladnie wszystko.Jest mily i uprzejmy szkoda , ze jest tak malo takich lekarzy.Operowal mi kolano.Bardzo profesjonalnie podchodzi do choroby pacjenta.Jest swietnym specjalista, zna sie na tym czym sie zajmuje.Goraco polecam wszystkim tego lekarza. Piotr

doktor Koniarski I Kopka stworzyli w Polsce zespół operacyjny i rehabilitacji na miarę standartów co najmniej europejskich a kto się ze mną nie zgadza niech sam ich odwiedzi z poważaniem am

TO PASJONAT TEGO CO ROBI !!!! Operowal mnie raz w listopadzie (łąkotka )teraz za 2 tygodnie raz jeszcze (ACL) i nie moge sie doczekac :-). Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Jest esencja, z ktorej powinno sie parzyc herbatke studentom ortopedii i kolegom po wachu zeby choc w polowie byli tacy jak on ! Goraco polecam ten zespol bo nie mozna zpomniec o dr. KOPCE obaj tworza profesjonalny i dowcipny duet. WYMIATAJĄ. Pozdrwiam.

Świetny lekarz,obecnie mało jest takich. Polecam!!!

super lekarz pozdrawiam. postawił mnie na nogi teraz nie odczuwam zadnego bolu w kolanie

Dwa razy operował moją nogę. Lekarz godny polecenia gdyby kiedykolwiek coś mi się stało to poszedłbym do niego. Uprzejmy, uśmiechnięty, wszystko wytłumaczy, na prawdę godny polecenia. Opieka w szpitalu w Jędrzejowie również na najwyższym poziomie, w życiu bym się nie spodziewał. Terminy u innych lekarzy na operacje były o wiele pózniej niż u Pana Doktora Koniarskiego.

Polecam bardzo Dr Koniarskiego jest lekarzem z powołania .

Naprawdę świetny lekarz. Jednym słowem naprawde godny polecenia specjalista

Lekarz godny polecenia, doświadczony, operował mój bark. Po tej operacji nie odczuwam żadnych dolegliwości nawet przy zmianie pogody.

profesjonalista w tym co robi,zawsze uśmiechnięty i miły,życzyłabym sobie takich lekarzy u siebie w przychodni. A JEDNAK MOŻNA!

dr Koniarski operował mi bark, od operacji minęło 6 miesięcy i wszystko jest w najlepszym porządku. Opieka na miejscu jak i w szpitalu w Makowie Maz. na najwyższym poziomie. Kompleksowo no i za wszystko zapłacił NFZ :) najwyższej klasy specjalista, polecam.

Pan dr.Koniarski operował moją córkę. Uszkodziła kolano podczas meczu. Byłam u trzech lekarzy, którzy nic nie pomogli. Jeden stwierdził martwicę rzepki, drugi przepisał maść przeciwbólową, następny jak się dowiedział, że może nas przyjąć na kasę chorych to powiedział tylko 5 słów i znowu przepisał maść. A kolano jak bolało tak bolało. Dopiero Dr.Koniarski pomógł córce. Operacja była w Makowie Mazowieckim,ul.Witosa 2, super szpital, miła obsługa począwszy od portiera przez sanitariuszy,pielęgniarki i lekarzy. Niech częstochowskie szpitale się uczą, bo wspomnienie pobytu sprzed 2 miesięcy jest fatalne (chory to intruz i ma się tam wszystkich bać). Panie Doktorze... dziękujemy. Dr.Koniarski przyjmuje w przychodni Panaceum,ul.Rocha, Cz-wa

witam 15.04.2010 Pan Dok.operował mi acl bardzo świetny lekarz polecam nie sztywniak hehe jak inne doktorki

Jestem po dwóch zabiegach na kolana (artroskopia, synowektomia, częściowa miniscektomia przyśrodkowa, mikrozłamania chrząstki). Ten lekarz przywrócił mi wiarę w to że jeszcze będę chodzić. Jest kompetentny, uprzejmy i chyba jako jeden z nielicznych potrafi wykonać synowektomię wszystkich przedziałów kolana za pomocą artroskopu. Jestem jeszcze w trakcie leczenia ale już widzę ogromną poprawę. Polecam

Lekarz z powolania, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pelna profesjonalka. Jestem obecnie po 3 powaznych operacjach kolana u tego wybitnego specjalisty, czeka mnie jeszcze jedna na przelomie stycznia-grudnia. I jestem wiecej niz pewny, ze przebiegnie wszystko nienagannie i profesjonalnie. Ten lekarz sprawia ze czlowiek idzie na operacje pewien ze wszystko bd dobrze, z wyjasnionym szczegolowo planem operacji krok po kroku operacji. Polecam wszystkim.!!

Miałam doczynienia z Panem dr.i nie przyłożył się odpowiedno do mojej choroby jego niedociągnięcia poprawiał inny lekarz bo on umył ręcę od dalszego leczenia

Doskonały specjalista,daje również poczucie bezpieczeństwa pacjentowi,przy nim można czuć się, o ile to wogóle mozliwe w czasie zabiegu komfortowo, ja czułam sie też nie przedmiotem jego działań, ale podmiotem. Anna Bakuła Brok Nie wiem czy podchodzi kompleksowo do problemów zdrowotnych pacjenta,nie dyskutowałam z nim o holistycznym modelu zdrowotnym, a szkoda, pewnie byłoby to interesujace.

Nie polecam,operował by wszystkich i wszystko co na drzewo nie ucieka..

Ja również polecam dr Koniarskiego, dzięki niemu mogę znowu uprawiać sport, a miałem problemy np. z schodzeniem po schodach, ale dzięki operacji (ponad rok temu) której się podjął wszystko wróciło do normy. Jak dla mnie to dr House tyle że z wysoką kulturą. Dziękuję za powrót do formy, Tomek

nic dodać nic ująć, lekarz z powołania.

Lekarz który poświęca swój czas dla pacjenta , opinia jego zawsze się sprawdziła , wspaniale operuje polecam wszystkim z problemami barku czy kalana , martwi się o pacjenta . Jego opinie nawet Prof. Ortopedii nie byli wstanie odrzucić , wspaniale spisywał się w Uniwersytecki Szpitalu Ortopedii w Zakopanym miał dobre opnie od pacjentów , mi bardzo pomógł, nawet w tedy gdy przeprowadził się do Częstochowy dzięki niemu mam sprawną ręke dziękuje Panu pacjent Przemek P pozdr.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny