dr n. med. Arkadiusz Krakowieckidr n. med. Arkadiusz Krakowiecki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

Diabetolog, Internista

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia ukończył w 2001 roku. Już w trakcie studiów podjął pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii w Warszawie będącej jedną z najlepszych klinik diabetologicznych w Polsce.

Od początku pracy w Klinice związany z przykliniczną Poradnią Stopy Cukrzycowej SPCSK przy ul. Banacha. Dzięki temu zdobywał doświadczenie w zakresie nowoczesnych technik profilaktyki i leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej. Autor i współautor licznych artykułów i monografii dotyczących tej problematyki w tym pierwszego w Polsce „Atlasu profilaktyki i leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej”. Swoją wiedzę poszerzał na zjazdach krajowych i zagranicznych, gdzie prezentował również wyniki własnych doświadczeń.

Obecnie jest adiunktem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2008 roku zdobył specjalizację z chorób wewnętrznych, w 2010 specjalizację z diabetologii, w 2011 tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę z zakresu Zespołu Stopy Cukrzycowej.

Prywatnie związany nierozerwalnie z żoną Jowitą, z którą ma dwoje dzieci: Lilę i Filipa. Zainteresowany wszystkimi sportami wodnymi z naciskiem na kajaki. Bo przecież sport to zdrowie.

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania

Bardzo dobry, fachowy. lekarz opiekuje się leczeniem mojej zastarzałej od 19 lat cukrzycy 2 stopnia od 4 lat dobrze dobierając leki po wyczerpujących badaniach Polecam J.S.

Polecam J.S.