lekarz Arkadiusz Kuranda

2,7
2,3

kameleon inga27

28.03.2013

UWAGA WAŻNE jeśli byliście z dzieckiem na USG u ortopedy traumatologa A. KURANDA to śpieszcie się powtórzyć badania bo inaczej trafi wasze dziecko tak jak moje na sygnale do Centrum Matki Polki,ostrzegam !!!!!!!

UWAGA WAŻNE

lesdyn5 lesdyn5

28.03.2013

WAŻNE Zdecydowanie odradzam i nie polecam i miejcie się na baczności a jak byliście z dzieckiem na usg u A. Kuranda to jak najszybciej udajcie się do specjalisty poza miasto Wieluń bo inaczej wasze dziecko trafi na sygnale do centrum Matki Polki tak jak moje ...

WAŻNE
Zdecydowanie odradzam i nie polecam i miejcie się na baczności a jak byliście z dzieckiem na usg u A. Kuranda to jak najszybciej udajcie się do specjalisty poza miasto Wieluń bo inaczej wasze dziecko trafi na sygnale do centrum Matki Polki tak jak moje i jeszcze raz ostrzegam!!!!!!!

Anonim

13.08.2012

W przeciwieństwie do innych lekarzy z okolicy leczy pacjentów nowymi metodami. Zamiast gipsu na skręcenie usztywnił ortezą, przepisał schładzanie kilkunastominutowe i maść na urazy sportowe i po tych zabiegach opuchlizna znikła, a noga przestała boleć. Dokładnie tak jak przewidział lekarz po pięciu dniach od wizyty można było normalnie chodzić. Dziś mijają trzy miesiące od urazu i o skręceniu dawno zapomniałem. Polecam tego lekarza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wieluń"?

Sławomir Bąk

Szpitalana 16
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 123
Bełchatów
Przedsiębiorstwo SP ZOZ w Wieluniu Szpital z siedzibą w Wieluniu ul. Szpitalna 16
Wieluń
Bełchatowskie Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
ul. 19 Stycznia 12
Łódź
"GRAMED CHIRURGIA"
111
Gruszczyce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CLINICA"
111
Gruszczyce
Wieluń
Przedsiębiorstwo SP ZOZ w Wieluniu Specjalistyka, Opieka Ambulatoryjna oraz Diagnostyka z siedzibą w Wieluniu ul. Szpitalna 16
None
Janiny Kierocińskiej 5