2,6
2,4
2,6

Pan doktor ma specyficzne metody leczenia .Na moje bolace biodro wypisal mi recepte na lek dostepny bez recepty. Nie dysponujac zadnymi badaniami ( nawet zdjeciem rentgenowskim ) , bazujac na swoim bardzo pobieznym badaniu( platnym), zalecil serie platnych zabiegow w swoim gabinecie. Zabiegi te pogorszyly moje samopoczucie i po ich wykonaniu wystapil dodatkowy sympton - lupanie w biodrze . Porazka.

Bardzo dobry fachowiec, przeprowadził dokładne badanie w tym usg, prostymi słowami objaśnił przyczynę problemu, poinformował o możliwych sposobach leczenia. Doradził najlepszy sposób, który już przynosi efekty. Bark po raz pierwszy od kilku miesięcy nie boli i nie budzi w nocy

UWAGA WAŻNE jeśli byliście z dzieckiem na USG u ortopedy traumatologa A. KURANDA to śpieszcie się powtórzyć badania bo inaczej trafi wasze dziecko tak jak moje na sygnale do Centrum Matki Polki,ostrzegam !!!!!!!

UWAGA WAŻNE

WAŻNE Zdecydowanie odradzam i nie polecam i miejcie się na baczności a jak byliście z dzieckiem na usg u A. Kuranda to jak najszybciej udajcie się do specjalisty poza miasto Wieluń bo inaczej wasze dziecko trafi na sygnale do centrum Matki Polki tak jak moje i jeszcze raz ostrzegam!!!!!!!

WAŻNE

W przeciwieństwie do innych lekarzy z okolicy leczy pacjentów nowymi metodami. Zamiast gipsu na skręcenie usztywnił ortezą, przepisał schładzanie kilkunastominutowe i maść na urazy sportowe i po tych zabiegach opuchlizna znikła, a noga przestała boleć. Dokładnie tak jak przewidział lekarz po pięciu dniach od wizyty można było normalnie chodzić. Dziś mijają trzy miesiące od urazu i o skręceniu dawno zapomniałem. Polecam tego lekarza