lekarz Arkadiusz Kwieciński

Laryngolog

U syna przeprowadzony został zabieg usunięcia migdałka wszystko przebiegło bezproblemowo,pan doktor dokładnie wytłumaczył co i jak oraz szczegółowo podał zalecenia po zabiegu.Zostajemy pod stałą opieką pana doktora więc z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza 😀

Ten lekarz dokonał dwukrotnie zabieg laryngoliczny w szpitalu u siebie, Jestem super zadowolony. Super fachowiec, cierpliwy i inteligentny, Z czystm sumieniem POLECAM tego lekarz.

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek, empatyczny, spokojny, wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo mile zaskoczony efektami po zabiegu septoplastyki i konchoplastyki. Nie spodziewałem się, że można po tym zabiegu tak szybko wrócić do normalnego życia..

Lekarz godny polecenia,konkretny,wzbudzajacy zaufaniem ........................................................................................................................................................................................................................................

Musze powiedzieć ,iż jestem zadowolony z usługi dr Kwiecinskiego miałem zabieg usuwania migdałków , powiem krótko szybko, sprawnie i konkretnie, fachowe podejscie ,nic dodać nic ująć. Jestem zadowolony polecam .

Jestem zadowolony polecam .

Doktor zaje fajny mialem straszne blue glowy teras jest ok . Polecam Doktora a personel w szpitalu mmmm nawet owoce morza w kroplowce podaja 😄

beznadziejny lekarz, wizyta trwa nie dluzej nic piec minut,nie wiem moze mial zly dzien,ze dluzej nie chcial trzymac pacjenta,nigdy wczesniej nie spotkalam takiego cwaniaczka , kazdy by tak chcial dobrze zaabiac,ale nie wszystkim jest takie szczescie pisane

Jestem po operacji ucha, odbudowa błony bębenkowej.Od Doktora Arkadiusza Kwiecińskiego troska i ciepło wręcz emanują. Podjął się, dla mojego dobra, trudnego zabiegu, niewygodnego dla niego, aby nie ingerować tak w moje ciało, zamiast po prostu rozciąć czachę za uchem i wygodnie sobie pracować. Lekarz na medal! Ma też niesamowite wyczucie chwili, kiedy zaczęły się zawroty głowy, uznał,że czas do domu i poprawiło się. Bardzo troskliwy, wspaniały lekarz!

zdecydowanie polecam tego lekarza.Miły,uprzejmy i konkretny,służy pomocą,nawet telefonicznie.operował naszą ANIĘ,która nigdy przed żadnym lekarzem nie otwiera dobrowolnie buzi,natomiast w tym przypadku było inaczej,dziecko wyczuwa widać człowieka.

Lekarz miły, kompetentny, słuchający pacjenta:) polecam

Lekarz miły, kompetentny, słuchający pacjenta:)
polecam