Arkadiusz Łyko

Leczę zęby u doktora Łyko od lat i za każdym razem byłem i jestem zadowolony z wizyt.Osoba miła i kompetentna w każdym calu.Ostatnio wszczepiałem implanty,zabiegi profesjonalne,bez bolesne w czasie jak i po zabiegu.Polecam korzystanie z usług tego specjalisty.Pragnę też podkreślić iż personel pomocniczy bardzo miłe i kompetentne panie!

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalanie podchodzi do pacjentów, nie mam żadnych problemów ze naprawionymi zębami. Super obsługa zarówno ze strony doktora jak i pań asystentek. Polecam.

Dobry to był kiedyś, chodziłam tam od lat, ale ostatnie dwa zęby -porażka-plomby wypadły po niespełna pół roku. Poza tym zmienia daty wizyt-jeśli się nie zgodzę na przesunięcie np 3 godziny wcześniej (bo akurat jestem w pracy) , to na kolejną wizytę mam czekać 2 miesiące-ostatnio 3 razy przestawiano mi wizyty na takie pory kiedy jestem w pracy i nie mogę wyjść-kiedy się nie zgodziłam wyznaczono wizytę za 9 tygodni- do tego czasu miałam chodzić z dziurą po wypadłej plombie? Dziękuję -zmieniłam dentystę . Moja znajoma też z tego powodu zmieniła dentystę, wizytę przesuwano jej 3 razy w ciągu tygodnia no i też nie zamierzała chodzić z dziurą w zębie przez 7 tygodni.Dodam jeszcze że mój syn miał wypadek i zrobiono mu zdjęcia szczęki i wyszło na nich , że kanały są nieprawidłowo wypełnione-tylko częściowo i trzeba je jak najszybciej robić, no i poprawia, ale już u innego dentysty.

Świetne podejście wykonanie i obsługa. Bardzo tanio w porównaniu z Wrocławiem czy Opolem. Zawsze udane operacje. Wytłumaczone co i jak. Polecam.

Lekarz kompetentny i godny polecenia. Kilkanaście lat korzystam z opieki stomatologicznej tego lekarza i nigdy nie miałem problemów z jakością wykonanego zabiegu

pan arkadiusz to najlepszy stomatolog u jakiego bylam. chodze tylko do niego. polecam wszystkim. profesjonalny sprzet i profesjonalne podejscie do pacjeta.

Wprawdzie nie wytłumaczył mi nic ale zabieg zrobił szybko i skutecznie. Dwóch innych chirurgów było nieskutecznych. Raczej polecam, ale nie oczekujcie uprzejmości i pełnej porady.