dr Arkadiusz Mamos

2,9
3,3
2,7

08.05.2013

Wczoraj Pan doktor wykonywał u mnie gastroskopię. Był miły, wspierający. Badanie, choć nie należy do przyjemnych , przebiegło na prawdę dobrze. Jeśli będę miała kolejny raz je wykonać z pewnością wybiorę tego lekarza. Polecam. PS. Wybrałam gastroskop o zmniejszonej średnicy. Badanie kosztowało 250 zł.

21.04.2013

Dr Mamos to lekarz, który zna się na ty, co robi. Spokojnie tłumaczy. Nie próbuje naciągnąć na kolejną wizytę. Pomaga - a to jest najważniejsze !

29.03.2013

Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia Spóźnia się na umówione wizyty. się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty.

16.12.2012

Miałem wykonywaną polipektomię dużego polipa jelita grubego, ponad 4cn .W innym szpitalu nie chcino mi tego wykonać twierdząc że zabieg jest zbyt trudny i ryzykowny.Dr Mamos usunął mi go w Med-Gast w znieczuleniu ( super nowoczesna Klinika). Zabieg sie udał i następnego dnia wypuszczono mnie do domu.Jestem wdzieczny dr Mamosowi że uniknąłem operacji Polecem serdecznie i miejsce i dr Mamosa

02.12.2012

Ja mam inne zdanie, uzyskałem wyczerpujące informacje polecam

Ja mam inne zdanie, uzyskałem wyczerpujące informacje polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Łódź"?

Ewa Janiak

ENDOTERAPIA