dr

Łódź
51,79054319,425055942 6371100

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
9 opinii

Wczoraj Pan doktor wykonywał u mnie gastroskopię. Był miły, wspierający. Badanie, choć nie należy do przyjemnych , przebiegło na prawdę dobrze. Jeśli będę miała kolejny raz je wykonać z pewnością wybiorę tego lekarza. Polecam. PS. Wybrałam gastroskop o zmniejszonej średnicy. Badanie kosztowało 250 zł.

Dr Mamos to lekarz, który zna się na ty, co robi. Spokojnie tłumaczy. Nie próbuje naciągnąć na kolejną wizytę. Pomaga - a to jest najważniejsze !

Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty. Spóźnia Spóźnia się na umówione wizyty. się na umówione wizyty. Spóźnia się na umówione wizyty.

Miałem wykonywaną polipektomię dużego polipa jelita grubego, ponad 4cn .W innym szpitalu nie chcino mi tego wykonać twierdząc że zabieg jest zbyt trudny i ryzykowny.Dr Mamos usunął mi go w Med-Gast w znieczuleniu ( super nowoczesna Klinika). Zabieg sie udał i następnego dnia wypuszczono mnie do domu.Jestem wdzieczny dr Mamosowi że uniknąłem operacji Polecem serdecznie i miejsce i dr Mamosa

Ja mam inne zdanie, uzyskałem wyczerpujące informacje polecam

To jest zwykły złodziej i cham! Odizolować go od społeczeństwa moja znajoma o mały włos ciężkiej choroby by się nabawiła przez niego...

Niekulturalny i nieuprzejmy, nadto sposób bycia pana Mamosa, oraz niektórych pracowników rejestracji, zdecydowanie zniechęca do korzystania z usług tej placówki.

wizyta + USG kasa,kasa,kasa bez komentarza dla kogo kontrakty z NFZ???????????????????????????????????????

Pierwsza wizyta ograniczyła się do spisania danych, wystawienia recepty i wskazania zrobienia gastroskopii. Po jej wykonaniu/prywatnie/ usłyszałem, że nadal mam brać leki nie bardzo wiedząc co mi dolega i jak to będzie leczone. W związku z tym poprosiłem o wypisanie recepty gdyż kończyły mi się wcześniej przepisane leki. Wtedy usłyszałem, że aby otrzymać receptę ponownie muszę wykupić wizytę /130 zł/

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny