lek. med. Arkadiusz Paprocki

Laryngolog

Wspaniały lekarz! Dokładnie zbadał ucho córki, oczyścił przed wdrożeniem leczenia, dokładnie wytłumaczył z czym mamy do czynienia. Przed każdym ruchem informował co będzie robił, starał się być delikatnym, by nie sprawiać bólu. Polecam każdemu trafić na tak rzetelnego specjalistę jak doktor Paprocki! Dziękuję

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem na swej drodze. Pełny szcunek. Profesjonalizm w tym co robi , podejście do pacjęta - leczy duszę. Jest za co dziękować.

Doktor z powołania. Doktor Paprocki zoperował moją przegrodę nosową. Czułam jego zainteresowanie moim stanem zarówno przed, jak i po zabiegu - niejednokrotnie przychodził zapytać, jak się czuję. Jest bardzo cierpliwy, dokładny, rozwiał każdą wątpliwość. Zabieg wykonał w moim odczuciu z największym profesjonalizmem. Na zdjęcie szwów wyznaczył termin, by osobiście je zdjąć (nie odesłał mnie do jakiegokolwiek lekarza, a tak się zdaża). Może nieświadomie, ale doktor okazał mi niesamowite wsparcie przed pierwszą w moim życiu operacją, jak i po niej. Życzę każdemu takiego lekarza, jak doktor Paprocki! Z całego serca polecam.