lekarz Arkadiusz Piechota

Lekarz rodzinny

bardzo kompetentny ,poświęcający dużo uwagi i czasu w sytuacjach trudnych dla pacjenta , polecam .

Wizyty w gabinecie pana dra Arkadiusza Piechoty to dla mnie czas, z którego nie podobna stracić choćby sekundę. Minimum słów, maximum treści, same konkrety. Do tego niesamowicie rozwinięta intuicja lekarska, poparta oczywiście ogromną wiedzą, co cenię bardzo wysoko i która pozwala na przeprowadzenie właściwych badań oraz podjęcie odpowiedniej terapii.

Super lekarz - zawsze fachowe doradztwo ,miły ,cierpliwy, uprzejmy , zawsze znajdzie czas na przyjęcie pacjenta. Polecam.

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, ma dużą wiedzę i jest na bieżąco z postępem medycyny, fakt - wizyta jest zazwyczaj króka I TAK POWINNO BYĆ, NA POCZEKALNI CZEKAJĄ INNI, a jak ktoś chce sobie pogadać i się wyżalić niech idzie do psychologa - tam są sesje półgodzinne ..., Pan Doktor zawsze wyjaśnia diagnozę i terapię wystarczająco dokładnie - trzeba tylko słuchać a nie samemu gadać bez końca... Wiesia T

Wiesia T

humorzasty,wredny, krzyczy na pacjentów,

humorzasty,wredny, krzyczy na pacjentów,

Lekarz na którego zawsze można liczyć ,zawsze dąży do zdiagnozowania pacjenta!!!!!!

nie polecam tego lekarza, jeżeli macie inną możliwość, to skorzystajcie z opinii znajomych

Nie polecam nikomu, podmiotowe badanie, zawsze w ruchu, nie ma czasu, trudny w rozmowie.

DR A Piechota TRAKTUJE PACJĘTÓW PRZEDMIOTOWO W SWOJEJ PRACY NIE MA CZASU DLA PACJĘTA CIĄGLE SIĘ SPIESZY I CIĄGLE JEST NIEZADOWOLONY. NIE LUBI SŁUCHAĆ O DOLEGLIWOSCIACH SWOICH CHORYCH PACJĘTÓW.ROZTARGNIONY NIE UPRZEJMY .BADA EXPRESOWO SZYBKO NA ZASADZIE NASTĘPNY PROSZĘ.NIE POLECAM TEGO LEKARZA!

Lekarz jest bardzo dobry i stanowczy. Jeżeli podchodzi się odpowiednio do wizyty to zawsze uzyska się wszelkie informacje, odpowiednie leki itp. Pamiętajcie, że lekarz to też tylko człowiek i potrafi mieć swoje problemy i zły humor.