dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

Dziękuję Panie doktorze, jest Pan profesjonalnym fachowcem i zarazem człowiekiem otwartym na pacjenta. Pan Arkadiusz Pisula współpracuje z pacjentem, jest zaangażowany, wyjaśnia z bardzo dobrym poczuciem humoru przez co wzbudza zaufanie, co pomaga w walce z chorobą. Zawsze będę Pana polecać wszystkim chorym pacjentom bo to jest dobry wybór. Z wyrazami szacunku pozdrawia pacjent z Oświęcimia.

Czytając wcześniejsze komentarze zastanawiam się skąd takie negatywne nastawienie do Pana doktora, faktycznie pan doktor ma specyficzne poczucie humoru jest bardzo bezpośredni chwilami zwraca się do pacjenta per ty później znowu wraca do formy pan/pani ale nie przeszkadza mi to . Jest lekarzem bezpośrednim ale ma to swój plus można z lekarzem nie tylko pożartować ale i poważnie porozmawiać o swoim stanie zdrowia, trzeba poprostu lekarza zapytać wprost. Lekarz bardzo sympatyczny otwarty z dużą wiedzą pomocny sam od siebie kieruje do innego lekarza jeśli jest taka potrzeba podsumowując bardzo polecam Pana doktora, nie zawsze należy kierować się opinia innych pacjentów warto samemu wyrobić sobie swoje zdanie ja polecam tego specjalistę:)

Dziękuję Panie doktorze, jest Pan profesjonalny w swoim fachu ,prowadził mnie Pan przez wiele lat przez kilka terapii aż do przeszczepu i uratował mi Pan życie.Współpracuje Pan z pacjentem jest Pan zaangażowany,wszystko wyjaśnia i wzbudza zaufanie co pomaga w walce z chorobą.Zawsze będę Pana polecać wszystkim chorym pacjętom.

Wprawdzie lekarz wyleczył mnie z moich dolegliwości, ale cała reszta to po prostu jakiś koszmar. Już na wstępie zamurowało mnie po tym, jak lekarz zwrócił się do mnie od razu na "Ty". Później poszedł o krok dalej i zwracał się już do mnie per "kochana", "piękna", zdrabniał moje imię, a także komentował mój wygląd. Podczas wizyt omawaniu choroby poświęcał może 5 minut. Przez resztę czasu opowiadał (bardzo szczegółowo) o swojej rodzinie, byłej żonie, domu z basenem, czy o budowie kortu tenisowego. Nieproszony wyrażał także swoje poglądy polityczne nie dając mi w ogóle dojść do głosu. Jestem zszokowana ogromnym brakiem profesjonalizmu tego lekarza. Gabinet lekarski to absolutnie nie jest miejsce na dyskusje na takie tematy, zwłaszcza, jeśli poczekalnia jest pełna zniecierpliwionych pacjentów. Powiem szczerze, że to jak ten lekarz zachowywał się w trakcie wizyt odbierało mi mowę i paraliżowało mnie. Nie chcę nigdy więcej mieć do czynienia z tym człowiekiem.

Witam, Pan doktor jest specjalistą wysokiej klasy i dużej wiedzy. Zachorowałem na hcv. Leczyłem się w 2 szpitalach ale dopiero jak dostałem się pod opiekę pana doktora moje leczenie i nadzieja wyzdrowienia przywrócił mi sens życia. Podczas omawiania moich wyników zawsze był kompetentny, szczery . Wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Leczyłem się ok. 1/2 roku. Dziękuję panu za to . Polecam pana wszystkim, którzy mają problemy z wątróbką i nie tyko

Witam,
Pan doktor jest specjalistą wysokiej klasy
i dużej wiedzy. Zachorowałem na hcv.
Leczyłem się w 2 szpitalach ale dopiero
jak dostałem się pod opiekę pana doktora
moje leczenie i nadzieja wyzdrowienia
przywrócił mi sens życia. Podczas omawiania
moich wyników zawsze był kompetentny,
szczery . Wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Leczyłem się ok. 1/2 roku.
Dziękuję panu za to . Polecam pana wszystkim, którzy mają problemy z wątróbką
i nie tyko

Witam, Pan doktor leczył mnie na HCV. Zawsze jak odmawiał ze mną stan choroby, był szczery i dodawał otuchy że z tego wyjdę. Po ok. 1/2 roku walka

Witam,
Pan doktor leczył mnie na HCV.
Zawsze jak odmawiał ze mną stan choroby,
był szczery i dodawał otuchy że z tego wyjdę.
Po ok. 1/2 roku walka

Najlepszy lekarz na świecie! Poproszę prawdziwy anioł, nie człowiek. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza. Fachowiec, swoją drogą, ale człowiek... Potrafi pocieszyć, rozbawić, ma ogromne poczucie humoru. Będę wszem i wobec rozgłaszała po całym świecie, bo lepszego lekarza na pewno nie znajdziecie! Id Clinic Mysłowice to klinika z wielką klasą. Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie. Wdzięczna pacjentka 😊

Id Clinic Mysłowice to klinika z wielką klasą.
Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie.
Wdzięczna pacjentka 😊

Pan doktor Pisula nie jest jak piszecie CUDOWNYM LEKARZEM - jest lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym . Do tego jest świetnym psychologiem a lecząc mnie mówił mi gdy jęczałem i skamlałem , BĘDZIE GORZEJ !. Rok czasu na interferonie ,rybie i boku , kto brał ten wie co to znaczy . Doktor ma też specyficzne poczucie humoru. Pod koniec kuracji powiedział mi: pan z tego wyjdzie ! , no może "nie wyjdzie" , pan się z tego wyczołga .Śmiałem się wracając do domu i łzy mi kapały z oczu . Dzięki Ci doktorze !!!!!!, jesteś super gość a do tego jesteś CZŁOWIEKIEM .Andrzej ( Dolny Śląsk)

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Lekarz z powołania. Jak pracował w Chorzowie, to nie znam lepszego, młodego i tak zdolnego specjalistę jak Pana Doktora. Potrafił ze mną przejść 500 metrów aby zbadać na lepszym sprzęcie i wydać prawidłową opinię. Życzę każdemu pacjentowi dostać się pod skrzydła tego znakomitego fachowca.