dr

place 11

51,231604320,8633973(48)6174222

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
7 opinii

Dziękuje doktorowi za jego cierpliwość,profesjonalizm,zrozumienie i fachowość.Obyśmy wszyscy spotkali na swojej drodze właśnie takich ludzi jak doktor Sobieraj....

super lekarz! polecam w 100%. prowadził moją ciążę i byłam z niego bardzo zadowolona. Kompetentny, taktowny, uprzejmy...

Ja byłam zadowolona. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Z drugą ciążą na pewno też będę chodzić do Pana Sobieraja.

dostałam tabletki hormonalne bez uprzedniego szczegółowego wywiadu tym bardziej, że to była moja pierwsza wizyta u ginekologa. lekarz ten nie przeprowadził również żadnego badania kontrolnego po prostu przepisał mi tabletki(wybrałam się do lekarza z powodu bardzo bolesnych miesiączek) nawet nie zapytał czy mnie może coś niepokoi z moim stanem zdrowia

Polecam tego lekarza, byłam u niego pierwszy raz i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie mily uprzejmy uśmiechnięty

nie zawiodłam się na tym lekarzu kiedy prowadził moje 3 ciąże,mam zaufanie do niego,nie trzeba obawiać się że pacjentkę wyśmieje kiedy ta pyta się o rzeczy związane z jej sprawami intymnymi.Jak na razie jest ok.

Godny polecenia lekarz,zawsze miły i kompetentny.Dobrze zajmuje się pacjentkami w szpitalu,liczba pacjentek mówi sama za siebie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny