lekarz Arkadiusz Tabora

Neurolog

2,9

Uzdrowiciel z Zusu tyle na temat tego pana. Jeżeli chcesz być zdrowy szukaj dalej! Szybko potrafi uzdrowić człowieka ale tylko w notatkach do zusu bo mi mówił chyba zupełnie co innego

Lekarz bardzo nie uprzejmy, lekceważące podejście do pacjenta, wogle nie wykazuje zainteresowania objawami, tragedia. Nie polecamy!

Konkretny lekarz,odpowiednie badanie ,żeby wystawić diagnozę. Miły, potrafi słuchać pacjenta. Polecam!!!

Bardzo cenię Pana doktora. Leczę się z przerwami od 6 lat, bywałem u innych neuroloów i ogólnie to psychologia - za każdym razem przyjmował mnie ktoś inny. Wróciłem do doktora bo jako jedyny leczy mnie skutecznie, czasem trudno znaleźć złoty środek. A doktora polecam

Przszłam do pana dokora z bulem i mrowieniem prawej ręki pan dokor z gór ocenił że mam swardnienie rozsiane bł nie pprzjemn i nie dał dojść do głosu

Szkoda zdrowia dla takiego lekarza. Nieuprzejmy, lekceważący, nie posiadający wiedzy o leczeniu SM. Byłam z chorym mężem, polecił mi cyt: " pilnowanie drzwi ", a mężowi powrotu do zdrowia.

Borykałem się z moim problemem (Klasterowy ból głowy) od lat. Wszystko mi wytłumaczył. Skierował mnie na kompleksowe badania. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz a przede wszystkim postawił trafną diagnozę jako jedyny z lekarzy, u których byłem. Pozdrawiam, Jarek.

Bardzo dobry lekarz. Prawdziwy specjalista. Wyslucha i doradzi. Wreszcie pozbyłem się bolów migrenowych. Polecam!

Polecam!

lekarz - pomyłka! dziwię się, że "DOM" z nim współpracuje. Fundację cenię, ale lekarz jest beznadziejny, bardzo mi przykro, zostaliśmy potraktowani karygodnie...!

Podpisuję się pod poniższymi wpisami... lekarz beznadziejny! Nic nie tłumaczy, zapytany odburkuje. Uważa się za pępek świata. Zastanów się pan nad sobą....!