mgr Arkadiusz Walny

Fizjoterapeuta, Masażysta

Wspaniały, młody i wrażliwy człowiek,oddany swojej pracy, traktujący pacjenta z najwyższą starannością.Bardzo serdeczny i profesjonalny. Bardzo dobry rehabilitant. W jego zespole pracują świetni rehabilitanci np. Pan Józef. Obu Panów serdecznie polecam.

Pierwszy raz miałem styczność z Arkiem 10 lat temu kiedy trafnie zdiagnozował zerwanie ścięgna Achillesa i przygotował mnie do operacji. Po tak długim czasie ponownie potrzebowałem konsultacji i skorzystania z rehabilitacji u Arka. Super fachowiec, bardzo dobre podejście do pacjenta, dobrze wyposażony gabinet a także dobrze dobrane ćwiczenia, które postawiły mnie na nogi. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Trafiłam do gabinetu Pana Arkadiusza szukając pomocy w trudnym czasie pandemii i chaosie panującym w służbie zdrowia, z polecenia koleżanki. Po przykrych doświadczeniach z rehabilitantami po operacji kręgosłupa, nie korzystałam z tej pomocy od ośmiu lat. Zaufałam Panu Arkadiuszowi i nie zawiodłam się. Trafnie postawiona diagnoza ( różna od postawionej przez lekarza ), dobrze dobrane i nowoczesne metody leczenia, nowoczesny sprzęt , holistyczne podejście do pacjenta ( wizyty w gabinecie, dieta, wzmocnienie organizmu poprzez zastosowanie odpowiednich preparatów witaminowych, pełna informacja dla pacjenta o przyczynach problemu i stanie w jakim się znalazł, monitorowanie postępów w leczeniu, poprzez ustawiczne konsultacje z pacjentem i zaopiekowanie się pacjentem po zakończeniu terapii poprzez wyposażenie go w materiały do samodzielnej rehabilitacji w domu w postaci zestawu ćwiczeń) i wysoka kultura pracy, zagwarantowały mi szybki powrót do zdrowia. Nigdy nie spotkałam się z tak dużym i wielopłaszczyznowym zaangażowaniem w leczenie pacjenta. Obszerna wiedza, kompetentnie ustalone postępowanie w poszczególnych etapach leczenia i profesjonalizm z jakim pracuje Pan Arkadiusz, czyni to miejsce godnym polecenia. Dbałość o detale ( rygor sanitarny, procedury bezpieczeństwa w czasach pandemii, harmonia w wystroju wnętrz, dobra organizacja pracy) sprawia, że to miejsce jest wyjątkowo przyjazne pacjentom. Rozpoczynając leczenie nie mogłam stanąć na nogę, miałam silny ból nerwu kulszowego i opadniętą stopę. Nie spałam nocami, miałam problemy z poruszaniem się i wchodzeniem po schodach. Po pierwszej wizycie zrezygnowałam z wszelkich środków przeciwbólowych a już po pierwszej serii zabiegów przesypiałam całe noce, ból zmniejszył się o 80% ,sprawnie wchodziłam po schodach. Po dwóch seriach zabiegów nie pamiętam już o bólu i problemach z chodzeniem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gorąco polecam!

Pan Arek prowadził u mnie terapię zespołu bólowego kolana lewego powstałego w wyniku przeciążenia sportowego. W każdym etapie naszej terapii dostarczał szczegółowych informacji, w sposób prosty i zrozumiały na temat mojego przypadku i dalszych kroków terapii. W krótkim czasie pozbyłem się bólu, który towarzyszył mi przez ponad dwa miesiące. Bardzo profesjonalne podejście i ogromny zasób wiedzy, oraz pasja wkładana w wykonywaną pracę mobilizują pacjenta do szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.Kolejny raz profesjonalna terapia przyniosła oczekiwane efekty w stosunkowo krótkim czasie.Pasjonat,który okazuje pacjentowi serce pełne troski o wynik rehabilitacji.Wiem,że korzysta z każdej możliwości pogłębiania wiedzy na kursach.

Arek to naprawdę wybitny specjalista, z pracy uczynił swoją pasję dzięki czemu naprawdę mu to wychodzi. Wesoły, pełen optymizmu, potrafi zmobilizować do pracy. Moje kolano po rekonstrukcji ACL dzięki Panu Arkowi ma się naprawdę dobrze. Szczerze polecam

Pan Arek prowadził ze mną terapię po tzw. zespole zamrożonego barku. Przy pierwszym spotkaniu dokładnie omówił mój problem i etapy rehabilitacji. Jest osobą posiadającą bardzo szeroką wiedzę medyczną, którą potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Będąc na terapii u pana Arka odnosi się wrażenie, iż nie jest to tylko jego praca ale również pasja. Polecam.

Duże podziękowania dla Arka , szybko uporał się z bólem w łydce,trafna diagnoza niczym dr House,godny polecenia i w przystępnej cenie,szczere polecam

Wspaniały młody i wrażliwy człowiek,oddany bez reszty swojej pracy,traktujący pacjenta jak najbliższą sobie osobę.Niespotykanie serdeczny i profesjonalny.Bardzo dobry rehabilitant.Miałam szczęście,że trafiłam pod Jego ręce i w krótkim czasie pozbyłam się bólu bioder.Serdecznie polecam.

Pan Arek wykazał sie podczas rehabilitacji świetna wiedza i profesjonalnym kompleksowym podejściem do mojego urazu.Prowadzil mnie od początku przez wszystkie etapy rehabilitacji po rekonstrukcji wiezadla krzyzowego przedniego .Współpracuje rownież z lokalnymi sportowcami.Na wizycie kontrolnej u jednego z lokalnych ortopedow, który mnie operował-ortopeda stwierdził ze rehabilitacja wykonana zostala profesjonalnie i lekarz wypisał mi zakończenie leczenia po trzech miesiącach od zabiegu rekonstrukcji wiezadla.Polecam