lekarz Arkadiusz Wiktorek

Z czystym sumieniem polecam, przesympatyczny lekarz, dzieci go uwielbiają. Zawsze uśmiechnięty. Jeszcze się nie zawiodłam, zawsze trafnie diagnozuje i leczy.

Polecam . Godny zaufania lekarz . Super podejście do dzieci i dorosłych stawia trafne diagnozy . Jest najlepszym lekarzem

Polecam!! Miły, sympatyczny. Dokładnie przebada dziecko. Jeszcze nigdy się na Panu Dr nie zawiedliśmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ja i mój synek Jaś

Jesteśmy bardzo zadowoleni ja i mój synek Jaś

Ma bardzo trafne diagnozy (możesz pójść do kilku specjalistów z innych dziedzin-nic innego nie wymyślą a i będą zdziwieni, że taka dobra diagnoza). Patrzy na problem z kilku stron. Niektórzy piszą, że się wypalił, a prawda jest taka, że machanie rękami i gadanie nie ma nic wspólnego z tym kompetencjami. Jest spokojny, nie denerwuje się, z tego co widzę dzieci go lubią. Zdecydowanie polecam-mnie leczy od prawie dwóch dekad.

Niestety opinia negatywna,zgadzam sie z opinią, że pan doktor juz sie wypalił.Zapisalismy sie do niego po przeprowadzce, początkowo budził moje zaufanie,uprzejmy,dobry kontakt z dziećmi.Nie robi problemu jeśli chodzi o wypisywanie skierowań,ale sam bez inicjatywy,pomimo,że moje dziecko zgłaszało różne objawy.Jednak z perspektywy czasu(8miesięcy pod jego opieką) musiałam zrezygnować z jego usług (po dwukrotnym pobycie w szpitalu i częstym korzystaniu z pomocy świątecznej bo dr Wiktorek stwierdzał,że to nic poważnego (Sinupret,Nasivin i Stodal) a potem wieczorem czy następnego dnia zapalenie oskrzeli czy płuc.

Może na pierwszy rzut oka wydaje się być świetnym lekarzem, ale do czasu. jak się go bliżej pozna, to można zmienić zdanie. Wcale nie jest prawdą, że nie przepisuje antybiotyków. Zawsze jest tak samo: "jak po 3 dniach kaszel nie przejdzie to antybiotyk, receptę wypiszę na wszelki wypadek". Więcej czasu poświęca telefonom niż pacjentom. Odradzam - on się już wypalił jako lekarz.

Wspaniały pediatra: cierpliwy, łagodny, spokojny, ciepły, kompetentny, dokładny. Każda wizyta jest bardzo sympatyczna i pozbawiona stresu, antybiotyki przepisywane w ostateczności, można śmiało pytać o wszystko - Pan Doktor odpowiada, wyjaśnia, uspokaja. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z czystym sumieniem: POLECAM.

Jestem zadowolona leczy dziecko od 11 lat mam do niego zaufanie

Jestem zadowolona leczy dziecko od 11 lat mam do niego zaufanie

bardzo dobry lekarz. prowadzi naszego synka od narodzin. Rozsądny w stosowaniu leków, zwłaszcza antybiotyków. kilkakrotnie korzystaliśmy z pomocy prywatnej ale głownie umawiamy wizyty w poradni publicznej. dziecko jest zawsze dokłądnie zbadane. mamy pełne zaufanie. człowiek arcyspokojny w podejściu do pacjentów.