lekarzArkadiusz Wilk

Średnia:
4.6512345
20 opinii

• 5

W zeszłym roku Pan dr.Wilk uratował mojego męża od paraliżu.Operował u niego kręgosłup szyjny.Do dnia dzisiejszego mąż czuje się bardzo dobrze i na pewno już tak zostanie.Teraz czekamy na operacje kręgosłupa lędżwiowego i wierzymy,że też będzie dobrze.Panie doktorze Pana wspaniałe ręce ratują ludziom niejednokrotnie życie.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE! Elżbieta

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Operował mnie, poprawiając po kimś zabieg w ciągu 10dni. Teraz mogę chodzić. EDyta

• 5

WSPANIAŁY Lekarz i Człowiek. to że normalnie funkcjonuję zawdzięczam Panu Doktorowi; bardzo serdecznie dziękuję za sprawność, mimo zniszczonego całego kręgosłupa. Mam implanty,gdzie było to konieczne, ale mogę żyć. Dziękuję, Panie Doktorze.

• 5

Fachowa ręka Pana Dr Wilka oraz warunki jakie Pan Dr wraz z personelem zapewnia sprawiły, że jedynym niemiłym wspomnieniem po wszczepieniu implantu w odcinku szyjnym jest zrywanie "przylepek" od urządzeń monitorujących - no cóż mogłem się ogolić ;-). Serdeczne podziękowania dla Pana doktora oraz personelu medycznego Oddziału Neurochirurgii. Wspaniali ludzie. Andrzej

Byłam operowane w 2004 roku,chodze.Dziękuję

• 5

dziękuję, Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować.

• 5

B.dobry lekarz, fachowiec i b.przyzwoity człowiek,Byłam przez Niego operowana i bardzo dziękuję losowi Panu doktorowi, że wszystko się udało.Dziękuję Panie doktorze za wszystko.

• 5

Witam Byłam operowana przez pana doktora,w prywatnej klinice Mediq.Wszystko w ramach NFZ. Miałam już niedowład lewej nogi po operacji przepukliny on minął.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu doktorowi.Uratował mi nogę.Jest fantastycznym człowiekiem i specjalistą,uwielbiam go za jego poczucie humoru. Dziękuje Pani doktorze.Więcej takich lekarzy i ludzi.Polecam,nie bójcie się.....ręce pana doktora są bezcenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Po operacji kręgosłupa szyjnego całkowicie wróciłam do zdrowia. Pełen profesjonalizm, fachowa opieka i ludzkie, życzliwe podejście do jakby nie było cierpiącego człowieka. Bardzo dziękuje doktorowi Wilkowi za wszystko co dla mnie zrobił.

• 1

Lekarz - biznesman. Jesli dasz to w zamian otrzymasz!!! Być może umie operować ale jego wiedza jest dość ograniczona. Taki specjalista od jednej choroby ale wskazania do operacji ograniczone do walorów NBP. Najlepiej jakby operować wprywatnym osrodku. Cóz takie czasy liczą się pieniazki.

• 2

Całkiem miły gość, tylko czy na pewno o to tu chodzi ? Konsultował moją żonę i stwierdził, że nie podejmie się operacji, bo po niej niej czeka ją tylko wózek inwalidzki. Lepiej żeby żyła w bólu i chodziła aż nie padnie...

• 5

Super lekarz jestem bardzo zadowolony . Byłem operowany przez dr Wilka 04-11-2010 w Legionowie .Jeszcze raz jestem bardzo , bardzo , bardzo zadowolony .Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję .

• 5

jest lekarzem jakich nam brak.byłem operowany przez pana Wilka jestem zadowolony.Marcin

• 5

W tych dniach Pan dr. A. Wilk przeprowadził operację mojego kręgosłupa szyjnego - dwa poziomy i implanty.Wirtuoz operacyjny,super lekarz, można powiedzieć , że po tak silnie odczuwanych bólach i niedowładach mięśni - w sposób cudowny przywrócił mnie do normalnego życia.Brak słów podziękowania. Tylko ten zrozumie, kto przeszedł to co ja, a już przez tydzień się nie poruszałem. Ogromne dzięki dla Pana dr. Wilka. Opieka ze strony zarówno lekarskiej jak i personelu medycznego wspaniała. Wszystkim dziękuję z całego mojego serca. Pozdrawiam. Władysław Biskup. lipiec 2010r.

• 5

Dwa miesiące temu (maj 2010) byłam operowana w klinice neurochirurgi w szpitalu wojskowym w Warszawie. Dzięki niej nie jestem sparaliżowana i de facto wracam po rehabilitacji do pełnej sprawności. Operował mnie Dr Wilk który jest artystą neurochirurgii, a przede wszystkim przemiłym człowiekiem i fachowcem jakich w Polsce brakuje. Pełen profesjonalizm, dokładne wyjaśnienie celu i sposobu przeprowadzenia zabiegu, 1000% empatii i zrozumienia dla pacjenta, wnikliwa opieka przed- i pooperacyjna, a dodatkowo rewelacyjne poczucie humoru, dzięki czemu nikt nie był przerażony tym co go czeka - to wszystko wzbudziło moje zaufanie, dlatego z pełną odpowiedzialnością: POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz, operowal z prof podgorskim moja mame. Pelne zaufanie.

• 3

Witam. Czy ktos z Państwa był operowany na kręgosłup szyjny przez dr Wilka w szpitalu na Kasprzaka? Proszę o odpowiedź i opinię, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

• 5

Operował moją cenną szyję na dwóch poziomach. Pracuję!

• 5

bardzo dobry lekarz spełnia wszytkie waymagania

• 5

Byłam operowana przez tego lekarza w szpitalu na ul. Szaserów w Warszawie. Potwierdzam to, co przed operacją o nim słyszałam - fachowa ręka, która okazała się zbawieniem dla mojego kręgosłupa szyjnego. Poza tym, a może przede wszystkim, to lekarz który swoim naturalnym sposobem bycia, delikatnym humorem, uśmiechem dodaje umierającemu ze strachu człowiekowi otuchy i wiary. To cechy, które niestety coraz rzadziej spotykamy wsród najlepszych nawet fachowców. Może nie każdy potrafi poradzić sobie ze stresem, z którym na codzień ma do czynienia wykonując zabiegi, od których powodzenia zależy czyjeś życie lub sprawność? Dr Wilka nigdy, nawet po wielogodzinnych wyczerpujących operacjach, nie widziałam nieuprzejmego, szorstkiego czy zdenerwowanego. Dziękuję doktorze, niech Pan tak trzyma :)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat