lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

anna

28.06.2016

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w każdym wieku.

Ola

26.11.2014

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym, do dziś mi nie pomógł, jedno mówił drugie robił. Spędziłam w szpitalu 2 tygodnie z czego tydzień nie byli mi w stanie pomóc, drugi tydzień lekarz nawet nie przyszedł raz mówił że będzie operacja raz że nie będzie. Namawiał mnie do tego żebym wypisała się sama ze szpitala. Nie polecam jeśli chodzi o kręgosłup lędźwiowy. Nie wiem czy to jak mnie traktował było spowodowane moim wiekiem ale do tej pory ból ciągle wraca a stan kręgosłupa się pogarsza.

27.05.2013

W zeszłym roku Pan dr.Wilk uratował mojego męża od paraliżu.Operował u niego kręgosłup szyjny.Do dnia dzisiejszego mąż czuje się bardzo dobrze i na pewno już tak zostanie.Teraz czekamy na operacje kręgosłupa lędżwiowego i wierzymy,że też będzie dobrze.Panie doktorze Pana wspaniałe ręce ratują ludziom niejednokrotnie życie.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE! Elżbieta

09.03.2013

Wspaniały lekarz i człowiek. Operował mnie, poprawiając po kimś zabieg w ciągu 10dni. Teraz mogę chodzić. EDyta

EDyta

01.02.2013

WSPANIAŁY Lekarz i Człowiek. to że normalnie funkcjonuję zawdzięczam Panu Doktorowi; bardzo serdecznie dziękuję za sprawność, mimo zniszczonego całego kręgosłupa. Mam implanty,gdzie było to konieczne, ale mogę żyć. Dziękuję, Panie Doktorze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego
Al. Solidarności 67
Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO

Grodzisk Mazowiecki