lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

Opinii21

Ola

26.11.2014

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym, do dziś mi nie pomógł, jedno mówił drugie robił. Spędziłam w szpitalu 2 tygodnie z czego tydzień nie byli mi w stanie pomóc, drugi tydzień lekarz nawet nie przyszedł raz mówił że będzie operacja raz że nie będzie. Namawiał mnie do tego żebym wypisała się sama ze szpitala. Nie polecam jeśli chodzi o kręgosłup lędźwiowy. Nie wiem czy to jak mnie traktował było spowodowane moim wiekiem ale do tej pory ból ciągle wraca a stan kręgosłupa się pogarsza.

27.05.2013

W zeszłym roku Pan dr.Wilk uratował mojego męża od paraliżu.Operował u niego kręgosłup szyjny.Do dnia dzisiejszego mąż czuje się bardzo dobrze i na pewno już tak zostanie.Teraz czekamy na operacje kręgosłupa lędżwiowego i wierzymy,że też będzie dobrze.Panie doktorze Pana wspaniałe ręce ratują ludziom niejednokrotnie życie.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE! Elżbieta

09.03.2013

Wspaniały lekarz i człowiek. Operował mnie, poprawiając po kimś zabieg w ciągu 10dni. Teraz mogę chodzić. EDyta

EDyta

01.02.2013

WSPANIAŁY Lekarz i Człowiek. to że normalnie funkcjonuję zawdzięczam Panu Doktorowi; bardzo serdecznie dziękuję za sprawność, mimo zniszczonego całego kręgosłupa. Mam implanty,gdzie było to konieczne, ale mogę żyć. Dziękuję, Panie Doktorze.

18.12.2012

Fachowa ręka Pana Dr Wilka oraz warunki jakie Pan Dr wraz z personelem zapewnia sprawiły, że jedynym niemiłym wspomnieniem po wszczepieniu implantu w odcinku szyjnym jest zrywanie "przylepek" od urządzeń monitorujących - no cóż mogłem się ogolić ;-). Serdeczne podziękowania dla Pana doktora oraz personelu medycznego Oddziału Neurochirurgii. Wspaniali ludzie.
Andrzej

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza