dr hab. n. med.

52,447964416,9080265616643300
biuro@medpolonia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
4 opinie

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba

Pani doktor zna się tylko pewnie na HCV, jesli pójdzie się do niej z czymś innym to nie ma co liczyć na opiekę. Poza HCV pani doktor ma wiedzę z lat 70tych, skoro to jednak specjalista chorób zakaźnych mogłaby się rozwijać w innych chorobach również z nie tylko HCV!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą, zawsze uśmiechnięta, cierpliwie potrafi wysłuchać i wypytać o wszystkie dolegliwości, duża kultura osobista, ogromne doświadczenie poparte dużą wiedzą dają efekt w postaci skutecznego leczenia , dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza

Witam, Nazywam sie Michal Zelazowski, chorowalem na WZW typu C od 10 roku zycia, w wieku 13-14 lat pod okiem Pani Doktor zostalem wyleczony z HCV. Dzisiaj jestem 21 latkiem cieszacym sie pelnia zycia. Pani Doktor jest kompetentna, rzetelna, uczciwa, szczera. Ja zawdzieczam Pani Kowala-Piaskowskiej jak i Pani Figlerowicz normalne zycie, jako zdrowa osoba. Obie zadbaly o moje bezpieczenstwo w czasie calego leczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny