lekarz Arleta Łojewska

Lekarz godny polecenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni i wytłumaczy. Jeżeli chodzi o uprzejmość to daję 5/5. Ogólna ocena jak najbardziej pozytywna i to bez względu na to czy na wizytę idę prywatnie czy też w ramach NFZ.

Nieprofesjonalne, aroganckie pojęcie, ''z łąski''

Nieprofesjonalne, aroganckie pojęcie, ''z łąski''

kompetentny lekarz,odpowiednie podejście:)co więcej dodać...oby więcej takich specjalistów w naszym powiecie:) można jedynie ponarzekać na grafik roczny,który PRZERAŻA:) Pani doktor....POPRZEDNIE...PÓŁROCZNE ZAPISY BYŁY LEPSZYM ROZWIĄZANIEM:) SUKCESÓW ŻYCZĘ PACJENTKA

można jedynie ponarzekać na grafik roczny,który PRZERAŻA:)
Pani doktor....POPRZEDNIE...PÓŁROCZNE ZAPISY BYŁY LEPSZYM ROZWIĄZANIEM:)
SUKCESÓW ŻYCZĘ
PACJENTKA

Bardzo miła i uprzejma pani doktor.Profesjonalnie podchodzi do zagadnienia.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Zawsze jest gotowa do pomocy i bardzo dokładnie tłumaczy.Moje dzieci bardzo miło wspominają panią doktor.Wielkie uznanie i ogromny pozytyw.Poświęca odpowiednią ilość czasu choremu ,wzbudza zaufanie a to bardzo ważne!!!!!!!Polecam każdemu panią doktor. Nie zamienię pani doktor Łojewskiej na żadnego innego okolistę!!!!!!

Bardzo kompetentna okulistka, miła i uprzejma.

Bardzo kompetentna okulistka, miła i uprzejma.

Kompetentna lekarka, w mojej historii nie spotkałem lepszej w tym mieście.

Kompetentna lekarka, w mojej historii nie spotkałem lepszej w tym mieście.