lek. dent. Arleta Nawrolskalek. dent. Arleta Nawrolska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. dent. Arleta Nawrolska

Ortodonta

Jestem Absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,Wydział Stomatologii, obecnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi.
W 1997 roku uzyskałam tytuł specjalisty z ...

W 1997 roku uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej, w 2003 tytuł specjalisty z zakresu ortodoncji.
W latach 1999-2003 byłam pracownikiem Zakładu Ortodoncji Akademii Medycznej w Łodzi. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalistycznych, kongresach i sympozjach krajowych i zagranicznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i World Federation of Orthodontics.
W oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie wykonuję swoją pracę, która jest jednocześnie moją pasją.
Dziękuję tym, którym miałam przyjemność pomagać w drodze do pięknego uśmiechu.

Wykonywane badania i zabiegi
Pełna diagnostyka ortodontyczna: zdjecia zębowe, zdjęcia pantomograficzne, zdjęcia cefalometryczne
Leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży , dorosłych
Leczenie interdyscyplinarne periodontologiczno-ortodontyczno-protetyczne
Odsłonięcie zęba zatrzymanego
Podcięcie wędzidełka

Leczę u Pani doktor swoją 6 letnią córkę. Że ja jestem zadowolony to mało istotne ale moja córka jest zachwycona. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Także z racji zadowolenia mojego dziecka mogę stwierdzić że 5+

Polecam Panią Doktor, to świetny lekarz. Szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać. Poświęciła mi wiele czasu i nie należy do tych, którzy patrzą tylko na pieniądze za wizytę. Polecam!!!

Polecam!!!

Jestem zadowolony z wizyty u pani doktor Nawrolskiej. Miło, rzeczowo. Na efekty niestety bede musiał długo poczekać. Jestem dobrej myśli.

Pani doktor jest profesjonalnym i zdolnym lekarzem. Posiada duże umiejętności i wiedzę. Jest pełna zaangażowania. Potrafi poradzić sobie z trudnymi przypadkami. Charakteryzuje ją konsekwencja w działaniu. To specjalista godny zaufania i polecenia!

Polecam! Jest świetnym ortodontą, "przejęła" mnie po nieudanym kilkuletnim leczeniu u innej warszawskiej ortodontki i efekekty są już po pół roku

Witam. Jestem pacjentką Pani dr Nawrolskiej i zupełnie się nie zgadzam z komentarzem poniżej, jest kompetentnym lekarzem, na początku leczenia powiedziała mi że będę nosiła jeszcze coś po zdjęciu aparatu stałego i tak też jest, Jeśli chodzi o koszt to też mam na górze drucik i płytkę i na dole drucik i zapłaciłam za to oraz za zdjęcie ok 1500 zł i jeszcze chyba do tego wyciski, ale napewno nie 3000 zł.

Witam.

Komentarze niepozytywne nie mogą być prawdą.

Komentarze niepozytywne nie mogą być prawdą.

Lecze u Pani Arlety juz trzecie dziecko.Znamy sie od 2006r.Jestem bardzo zadowolona z jej pracy.Jest rzeczowa i serdeczna. Bardzo dobry specjalista Mimo roznych zawirowan w moim zyciu,zawsze starała sie znależć rozwiązanie.Wie co to życie,jest cudownym człowiekiem

Pani doktor to swietny fachowiec i wspanialy czlowiek.Wyleczyla moją corkę ,ma teraz piękne zęby chociaz inni lekarze nie chcieli sie podjąc.Trzeba bylo usunąc az cztery zeby, ale wcale nie widac ze ich brakuje, za to usmich piękny.Terminy tylko bardzo odlegle na wizyty ,ale warto bylo sie pomęczyc .Polecam

Kończę już u doktor leczenie. Do każdego podchodzi profesjonalnie i uprzejmie. Ceny ma dość wysokie, ale płaci się za kompetencje. Ogólnie bardzo polecam