dr n. med. Artur Baszko

Kardiolog

Leczę się u Pana Profesora już 8 rok .Trafiłam tam po rozległym zawale .Bardzo cenię Pana Profesora nie tylko za to ,ze jest profesjonalistą w dziedzinie medycyny ,ale tez super cierpliwym Człowiekiem i bardzo skromnym czasami zaniepokojona moją chorobą zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się nawet z maleńkim zniecierpliwieniem ze strony Pana Profesora odpowiada na wszystkie moje pytania nawet te " głupiutkie " Bardzo dziękuje ,ze Pan jest bo takich lekarzy już prawie nie ma Anna

Wyjątkowy Lekarz, specjalista z ogromnym doświadczeniem wspaniały człowiek pełny empatii zaangażowania , życzliwości doskonały w swoim fachu ... Rzadko spotyka się lekarzy z takim powołaniem i podejściem do pacjenta ... Pan Profesor potrafił wzbudzić moje zaufanie już na pierwszej wizycie i nie znajduję słów którymi mogłabym wyrazić wdzięczność Panu Profesorowi za przeprowadzoną ablację z powodu migotania przedsionków, a także za ogromną życzliwość i pomoc przed zabiegiem ... Życzyłabym sobie ,aby inni lekarze z pozostałych dziedzin medycyny posiedli takie wspaniałe cechy jakimi dysponuje Pan Profesor Artur Baszko .

Rzadko spotyka się lekarzy z takim powołaniem i podejściem do pacjenta ...

Pełen profesojanlizm i podeśjcie do pacjenta. Fachowa i szczegółowa wiedza. Podejście do pacjentów '' z sercem '' co w dzisiejszych czasach to już rzadkość. Dziękuję Profesorze.

Znakomity fachowiec, świetny lekarz, genialny człowiek. Miałem u dr Baszko ablację - udaną - wszystko poszło idealnie, doktor miły, przyjazny, sympatyczny, pomocny.

trudno powiedziec inaczej niż słowami młodzieżowymi-z a j e b i s t y doktor,żywot marny mi uratował i to dwa razy pod rząd.Konkretne podejście,konkretne umiejętności w dłoniach.Pozdrawiam pacjent z 'ceglorza'

pacjent z 'ceglorza'

Wielki pozytyw i podziękowania dla doktora Baszko!Zgadzam się z przedmówcami, zabiegu ablacji nie należy się bać. Nie jest on bolesny, jedynie nieprzyjemny, bo czy częstoskurcz jest przyjemnym zjawiskiem? A wywołać go trzeba, żeby zlikwidować problem. POLECAM tego specjalistę z czystym sumieniem. Jest świetny, nie zajmuje się zbędną paplaniną, ma po prostu fach w ręku,a przy tym jest b.sympatyczny, czego o wielu innych lekarzach powiedzieć nie można. Jeżeli mowa o ablacji- nie należy niepotrzebnie z nią zwlekać i czekać, aż częstoskurcze się nasilą i będziemy łykać garść tabletek...po co? Mam 28 lat i szkoda życia na martwienie się problemami, które można rozwiązać! Podsumowując, operujmy się, tym bardziej jeżeli można to zrobić bezboleśnie i bez skalpela!I inwestujmy w naukę, bo warto- jest cudownym narzędziem w ręku kompetentnych ludzi. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

powiem tak, wszystko co zaznaczyłam zgadza się ale doktor bardzo się ceni. Miałam mały zabieg po którym dowiedziałam się że jest możliwość cofnięcia się defektu, doktor zachęcał do kontroli tym samym kolejnych (wiadomo prywatnych) wizyt. Inni lekarze, stwierdzili, że absolutnie nie ma możliwości nawrotu i odbudowania się schorzenia, zabieg raz wykonany nie powtarza się. Poczułam się trochę naciągana i wykorzystana

Świetny fachowiec. Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony i z dużą wiedzą medyczną

jestem po zawale mięśnia sercowego w trzech szpitalach nie dowiedziałem się tyle co na jednej wizycie u pana doktora, więc co tu dużo pisać jak najwięcej takich lekarzy a wszczyscy bedziemy zdrowsi i mniej zestresowani