dr n. med. Artur Baszko

Kardiolog

Mateusz

15.08.2014

Znakomity fachowiec, świetny lekarz, genialny człowiek. Miałem u dr Baszko ablację - udaną - wszystko poszło idealnie, doktor miły, przyjazny, sympatyczny, pomocny.

Marek

17.09.2013

trudno powiedziec inaczej niż słowami młodzieżowymi-z a j e b i s t y doktor,żywot marny mi uratował i to dwa razy pod rząd.Konkretne podejście,konkretne umiejętności w dłoniach.Pozdrawiam pacjent z 'ceglorza'

pacjent z 'ceglorza'

07.09.2012

Wielki pozytyw i podziękowania dla doktora Baszko!Zgadzam się z przedmówcami, zabiegu ablacji nie należy się bać. Nie jest on bolesny, jedynie nieprzyjemny, bo czy częstoskurcz jest przyjemnym zjawiskiem? A wywołać go trzeba, żeby zlikwidować problem. POLECAM tego specjalistę z czystym sumieniem. Jest świetny, nie zajmuje się zbędną paplaniną, ma po prostu fach w ręku,a przy tym jest b.sympatyczny, czego o wielu innych lekarzach powiedzieć nie można. Jeżeli mowa o ablacji- nie należy niepotrzebnie z nią zwlekać i czekać, aż częstoskurcze się nasilą i będziemy łykać garść tabletek...po co? Mam 28 lat i szkoda życia na martwienie się problemami, które można rozwiązać! Podsumowując, operujmy się, tym bardziej jeżeli można to zrobić bezboleśnie i bez skalpela!I inwestujmy w naukę, bo warto- jest cudownym narzędziem w ręku kompetentnych ludzi. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

04.12.2011

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

15.10.2011

powiem tak, wszystko co zaznaczyłam zgadza się ale doktor bardzo się ceni. Miałam mały zabieg po którym dowiedziałam się że jest możliwość cofnięcia się defektu, doktor zachęcał do kontroli tym samym kolejnych (wiadomo prywatnych) wizyt. Inni lekarze, stwierdzili, że absolutnie nie ma możliwości nawrotu i odbudowania się schorzenia, zabieg raz wykonany nie powtarza się. Poczułam się trochę naciągana i wykorzystana

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Poznań"?

Gajowa 3

Jarochowskiego 28
Poznań

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
Szpital ZOZ Nowe Miasto