lekarz Artur Chmielowski

Kardiolog

Wspaniały lekarz z powolania jakich mało.Pełen profesjonalizm zawodowy.Doktor widzi przede wszystkim człowieka a nie tylko pacjenta.Poświęca czas każdemu pacjentowi na tyle ile potrzeba. Ma niezwykłe wyczucie pacjenta i problemu z jakim się zmaga.

Ma niezwykłe wyczucie pacjenta i problemu z jakim się zmaga.

Totalny brak profesjonalizmu. Wizyta prywatna, 1,5h spóźnienia i nawet żadnego przepraszam. Pierwszy i ostatni raz. Natomiast moja wizyta trwała 15minut, więc widać da się. Pacjentka przede mną siedziała prawie 2h w gabinecie, nie wiem co doktor tyle czasu badał.

Polecam, lekarz jakich mało. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie ponagla, dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zastanowi się nad danym przypadkiem, a nie postępuje szablonowo.

Lekarz z powołania. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo jak to robią inni lekarze. Godny Polecenia.