lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z kolanem i zadowolona. :)))

Zajrzałam na tą stronę, ponieważ chciałam skorzystać z usług dr. Gapa. Zastanowiło mnie, że w tak krótkim okresie doktor dostał aż 30 opinii. Jeszcze bardziej zastanawiające, że wszystkie opinie są takie same, a w niektórych używa się dokładnie tych samych słów. Poza tym żadnych konkretów!

Czytam dużo pochlebnych opinii, ale czy nie można pochwalić jakiego typu schorzenie wyleczył chwalony lekarz.

Jestem bardzo zadowolona z pana dr Gapa.Z moja choroba zmagałam sie przez bardzo długo, a mianowicie ze stawem w okolicy kolana.Schorzenie bylo spowodowane z wykonywana praca. Bardzo cieszy mnie fakt ze leczenie przynosi efekty. Jestem w koncu szczesliwa

Ortopeda na 5. Bardzo uprzejmy. doświadczony,inteligentny pan dr Gap. Super atmosfera wizyt :):):):):)

Świetny specjalista ortopeda. gorąco polecam wszytskim,którzy zmagaja sie ze schorzeniami ortopedycznymi .Bardzo konkretny, szybka diagnoza, leczenie bez zarzutów.

Świetny specjalista, młody, uprzejmy, bardzo doswiadczony stawia szybkie trafne diagnozy. Nic dodac nic ujac. W koncu uwierzylem w to ze ortopedzie mozna zaufac i jest skuteczny poniewaz moje doswiadczenie z innymi specjalistami sa nieprzyjemne. Jestem zadowolona z przypadkowego wyboru pan dr Gapa.

Polecam wszytskim bardzo rzetelny, miły dr ortopeda Gap. Leczenie u niego przyniosły bardzo pozytywne wyniki z moimi wieloletnimi problemami ortopedycznymi. W koncu moge przyznac ze to naprawde świetny specjalista i jedyny w swoim rodzaju. Dr Gap jest znakomity we wszelkich kontuzjach sportowych, oraz schorzeniach.polecam sportowcą !

Bardzo doświadczony lekarz ortopeda. Jego szybka diagnoza oraz podejscie do pacjenta to bardzo pozytywne cechy. Mialam problemy ze stawem kolanowym oraz więzadłami, ale pan dr szybko poradzil mojemu schorzeniu ciesze sie ze do niego trafilam