lek. med. Artur Heringlek. med. Artur Hering - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Hering

Internista, Angiolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 roku specjalista z zakresu Chorób Wewnętrznych II stopnia, od 2009 roku specjalista chorób naczyń – angiologii.

Od 1997 roku związany ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, gdzie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Angiologii. Współpracuje także z Wojewódzkim Oddziałem Chirurgii Naczyń i Angiologii Szpitala Zakonu Bonifratrów w zakresie diagnostyki, kwalifikacji do operacji i konsultacji.

Czło...

Bardzo dobry specjalista,doskonały lekarz.Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze. Jest konkretny,szczegółowy,pomocny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu EVLT I ze skleroterapii. Wspaniały człowiek.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu EVLT I ze skleroterapii.
Wspaniały człowiek.

Jestem 90 - letnim pacjentem pana doktora. Wizyta w poradni, badanie i pomoc była w pełni profesjonalna. Zostałem zdiagnozowany i pomimo podeszłego wieku przeszedłem zabieg związany z niedokriewniem nogi. Pan Doktor Artur Hering wszystko spokojnie wytłumaczył. Lekarz godny polecenia i zaufania. Dziękuję Mieczysław

Dziękuję Mieczysław

Niestety, Pan doktor chyba nie ma zbyt wiele czasu na osoby ze skierowaniem w ramach NFZ. Wyglądało to tak, że Pan doktor "musi" szybko pójść tam, gdzie pacjenci płacą z własnej kieszeni. Poza tym, praktycznie zero komunikatywności i zero informacji.

Są jeszcze gorsze oceny, ale daję tylko NEUTRALNIE czyli 3, gdyż na wizytę u Pana doktora czekałem ponad rok. Obejrzał nogę - mam niewydolność żyły, tak to wiedziałem bo przyniosłem USG żyły które zrobiłem wcześniej gdzieś odpłatnie. Oglądnięcie trwało 5 min. Oznajmił następnie, że to kwalifikuje się co prawda na operację, ale nie ma już dofinansowania NFZ na zabieg laserem i jeżeli chcę to jest to możliwe, ale w budynku obok - też u Bonifratów. ODPŁATNIE. Wystawił zalecenia dla lekarza kierującego mnie do przychodni , wydrukował i powiedział do widzenia. Czy to prawda??? NFZ już nie finansuje operacji laserowej żył? Szkoda było tego czasu........

Lekarz godny polecenia. Kompetentny i miły, indywidualnie podchodzi do pacjenta i wszystko szczegółowo tłumaczy. Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie. Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Wizyty u Pana Doktor są naprawdę przyjemne ze względu na to, iż jest on człowiekiem bardzo sympatycznym i życzliwym. Polecam!

Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny.
Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie.
Polecam!

Lekarz podchodzący profesjonalnie do pacjenta, skupiony na problemie, wykonuje konieczne badania i analizuje dokumenty dotyczące leczenia. Cierpliwie tłumaczy. Kulturalny i taktowny. Świetny specjalista i dobry diagnostyk. Godny polecenia. Stanisław

Kulturalny i taktowny. Świetny specjalista i dobry diagnostyk. Godny polecenia.

Stanisław

Pan Doktor podszedł bardzo poważnie do problemu mojego męża. Uważnie słuchał i był wyrozumiały. Ma dobre podejście do ludzi starszych. Rzeczowo odpowiada na pytania. Służy radą i pomocą. Jest zaangażowany i bezinteresowny. Diagnoza i leczenie przyniosły pożądany skutek. Wizyty były w przychodni NFZ i byłam przy nich obecna. To znakomity specjalista i dobry człowiek. Polecam!

Witam, moja opinia o Panu Doktorze jest bardzo pozytywna. Kilka dni temu wróciłam ze szpitala i mogę stwierdzić, że Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. To On decydował o zleceniu każdego badania, na moje pytania odpowiadał bardzo szczegółowo , wyjaśniając mi wszystkie moje wątpliwości ( leczyłam się na NFZ, a nie prywatnie). Pan Doktor opiekował się naszą salą, był bardzo uprzejmy, miły i życzliwy wobec wszystkich pacjentek. Osobiście mogę polecić Pana Doktora (chociaż wydłuży to kolejkę oczekiwania na wizytę w poradni.)

Witam,

Arogancki lekarz, który nie liczy się z pacjentem. Pacjentów z nfz traktuje jak zło konieczne. Nie dość, że się spóźnia godzinę to jeszcze nawet przepraszam nie powie choć w poczekalni aż czarno od ludzi na niego czekających.

Lekarz godny polecenia: asertywny, bardzo kompetentny w swojej dziedzinie, potrafi dotrzeć do pacjenta.