Świetne podejście do pacjenta, prawdziwy profesjonalista i bardzo dobry lekarz. Osoby cierpiące na lęk przed stomatologiem na pewno u dr Kościelnego się go pozbędą i już swojego dentysty niezmienią.

Trzeba było nie otwierać piwa zębami tylko otwieraczem. Brat ma plomby kilkanaście lat od dr. Kościelnego i nic się nie dzieje. Zawsze się znajdzie jakiś pajac co mu coś nie odpowiada za drogo kiepsko chłopy jak chcecie mieć za free to czemu z NFZ nie pujdziecie powstawiają wam metalowe plomby jak mi za miast smaku będziecie czuć aluminium w jamie. Sam korzystam z usług tego pana i po zwiedzeniu 11 stomatologów dr. Kościelny bije ich wszystkich na łeb podejściem do pacjenta i profesjonalizmem ten pan sprawił że przestałem się bać chodzić do denty. Za dobrego specjalistę dobrze się płaci proste... Trzeba było dbać o zęby a nie mieć pretensje i żale ze trochę więcej się płaci niż u konkurencji. Pozdrawiam oraz polecam tego Pana.

Zgadzam się z wszystkimi opiniami dotyczącymi pazerności tego stomatologa. Wiadomo, każdy stomatolog pracuje dla pieniędzy, ale tutaj widać to szczególnie. Kwalifikuje plomby do wymiany mimo, że inny dentysta twierdzi, że nie trzeba tego robić. Swoim podejście zraził całą rodzinę i tylko ja korzystam jeszcze z jego usług. Czas poszukać kogoś nowego.

2 plomby (z 5) które robiłem w roku 2014 wypadły po 15 miesiącach a Pan Artur z uśmiechem mówi, że to i tak dobry wynik i karze płacić od nowa za zrobienie tych samych zębów. Poza tym mam zniszczonego zęba, który nie był leczony kanałowo a powinien i teraz kanały są nie do odtworzenia, co oznacza, że przy następnym bólu najprawdopodobniej trzeba będzie usuwać zęba. Ogólnie strasznie drogi stomatolog... nigdy nie wiesz jaką ceną skończy się usługa, jednocześnie cena może cie zwalić z nóg bo dowiadujesz się po wszystkim. Co jeszcze warto wspomnieć: NIGDY nie dostałem żadnego PARAGONU za wykonanie usługi. Zrezygnowałem z usług Pana Artura i znalazłem dużo tańszego dentystę, który naprawdę zna się na rzeczy - szkoda że trochę za późno.

Lekarz, który wzbudza zaufanie, nic nie boli podczas zabiegu i chyba ma obecnie dobrze dobrany personel bo to uprzejmi i sympatyczni ludzie, bo ja trochę panikowałam. Mimo strachu przed dentystami ten gabinet szczerze polecam nawet największym tchórzom. Małgorzata

Dwa razy wyrywałam zęba u tego pana doktora. Pierwszym razem było ok, jedynie następnego dnia dziasło lekko spuchło. Niestety nie obyło się bez antybiotyku. Drugi ząb to był jakis koszmar. Dostałam dwa znieczulenia, mimo tego wszystko czułam co dzieje się z tym zębem. Pan doktor oczywiście uspokajł że nie będzie nic robił "na żywca" ala ja jestem innego zdania skoro po znieczuleniu wogóle nie zdrętwiałam. I oczywiście tym razem też nie obyło się bez antybiotyku. Nie polecam gdyż nawet jeśli jest się zapisanym z kasy chorych i tak zawsze jest cos do zapłaty.

Witam, dr. Koscielny jest może i dobrym specjalistą jednak Jego pracownica to niekompetentna osoba , nie docenia pacjentów i zapomniała że dzięki nam Pacjentom ma PRACE !!!!!! Chciałma zrobić przeglą i ewentualne leczenie wszystkim moim członką rodziny. Ostatnio w trzy osoby leczyliśmy sie u p. Kościelnego prywatnie. Ale Pani pomoc nie zapamiętała że tyle pieniędzy wydalismy na leczenie i skresliła nas z listy pacjentółw ponieważ coś nam wypadło nie przyszlismy na wizytę w zeszłym tygodniu a następną mieliśny wczoraj niestety ......zostaliśmy pozbawieni wątpliwej przyjemności .....leczenia zębów .... No nic ja ...

Chciałma zrobić przeglą i ewentualne leczenie wszystkim moim członką rodziny. Ostatnio w trzy osoby leczyliśmy sie u p. Kościelnego prywatnie. Ale Pani pomoc nie zapamiętała że tyle pieniędzy wydalismy na leczenie i skresliła nas z listy pacjentółw ponieważ coś nam wypadło nie przyszlismy na wizytę w zeszłym tygodniu a następną mieliśny wczoraj niestety ......zostaliśmy pozbawieni wątpliwej przyjemności .....leczenia zębów .... No nic ja znajdę innego dentyste ale p. ARTURZE czy opłaca się mieć takiego pracownika , który zamiast przyciągac klientów skreśla ich z listy i psuje Panu bardzo dobre opinie . Znajomi również zrezygnowali z pana usług z powodu aroganckiej obsługi przez Pana pracowniak.

Człowiek z pasją, Nurek-dentysta. Z pasją też podchodzi do pacjentów, polecam :D

strasznie pazerny, za wszystko kasuje niesamowite kwoty nawet jak idziesz z kasy to zawsze i tak musisz dopłacac.Zdecydowanie nie polecam.

Witam ,każdemu kto czuje lęk przed wizytą u stomatologa polecam dr Artura Kościelnego, jest to tak sympatyczny i kompetentny gość jakiego wcześniej nie spotkałem, zawsze miły i uśmiechnięty ,kiedyś bałem sie dentysty, ale odkad lecze Sie u niego strachu praktycznie nie ma,jego podejście do pacjenta sprawia,że wizyta jest przyjemnością,i mam nadzieję,że swojego gabinetu nie przeniesie ,choć nawet jakby to i tak będę zeby u niego leczył, nawet jakbym mial do gdańska jeździć.