lekarz Artur Kowalski

Pan Doktor Artur Kowalski jest rzetelnym lekarzem o holistycznym podejściu do pacjenta. Na spokojnie wytłumaczył mi co się dzieje i co należy teraz zrobić. Poczułam się wysłuchana, zostały mi udzielone szczegółowe porady dotyczące dalszego leczenia. Dawno nie trafiłam na tak dobrego i empatycznego lekarza. Nie dziwi mnie, że ma on naprawdę dużo pacjentek - i to w każdym wieku.

Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pana Doktora już dobre parę lat. Prowadził moje dwie zagrożone ciąże , ostatnimi czasy postawił trafną diagnozę i zaproponował skuteczne leczenie. Ogólnie rzecz biorąc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu pod względem doświadczenia jak i również osobowości. Według mnie lekarz na medal.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Pan Doktor prowadził moja druga ciążę, dostępny pod telefonem za każdym razem, gdy pojawiały siw jakiekolwiek wątpliwości. Dzięki Panu Doktorowi wkoncu wspominam poród jako piękne przeżycie, które zapamiętam do końca moich dni. Pierwszy poród był dla mnie bardzo traumatyczny, niestety inny lekarz, inny szpital...polecam z całego serca, kobieta czuję się zaopiekowana i traktowana indywidualnie. Podejście w gabinecie jak i w szpitalu bardzo profesjonalne. Dziękujemy Panie Doktorze za wszystko!

Polecam z całego serca! Pan Artur prowadził moje 3 ciąże. Na wizycie zawsze można liczyć na spokojną, rzeczową, pełną informacji rozmowę. Każda wizyta, którą odbyłam przebiegała w życzliwej atmosferze. W gabinecie oraz szpitalu widać troskę zarówno o pacjentkę jak i o maluszka.

Przez bardzo długi czas byłam leczona przez innego lekarza ginekologa, niestety bez żadnego rezultatu. Leczenie było drogie i bardzo bolesne. Aż wreszcie trafiłam do Pana doktora Kowalskiego, który rozpoznał chorobę już na pierwszej wizycie i już za pierwszym razem dobrał idealne leki, które zadziałały właściwie natychmiast. Co więcej- leki bardzo przystępne cenowo. Z całego serca polecam doktora Kowalskiego, bardzo delikatny, uprzejmy lekarz. Od tego momentu ufam mu bezgranicznie i z pewnością nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Jest to jeden z tych ginekologów, przy których chce się już zdecydowanie zostać i powierzyć własne zdrowie.

Byłam pacjętką doktora kilkanaście lat i bardzo mnie zawiódł, obecne traktowanie pacjentki zależne jest od humoru pana doktora. Jest miły jak wszystko idzie dobrze, a jeśli pojawiają się problemy zdrowotne nie potrafi się zachować, rzeczowo wyjaśnić, na stawiane pytania odpowiada opryskliwie, już nie mòwiąc o jakiejkolwiek empatii . Szczerze nie polecam

Pan doktor prowadził moją ciążę. Podczas wizyt sprawiał wrażenie znudzonego swoją pracą (zdarzało się zresztą, że pisał coś w komórce, choć już siedziałam w gabinecie albo prowadził prywatną rozmowę telefoniczną podczas wykonywania usg). Omal nie zapomniał skierować mnie na badanie krzywej cukrowej (przypomniałam mu o tym) i nie zrobił przez cały okres ciąży cytologii. Na pytania odpowiadał zazwyczaj zdawkowo, a kiedy się przyznałam, że o czymś przeczytałam w Internecie, poradził mi, żebym nie czytała za dużo... (a przecież i w sieci są wiarygodne źródła informacji, które chciałam zweryfikować u specjalisty).

CHCIAŁAM PODZIĘKOWAC DOKTOROWI KOWALSKIEMU ZA FACHOWO PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ.PONADTO CHCĘ POLECIĆ GO KAZDEJ KOBIECIE TO PRZEMIŁY LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY INTERESUJACY SIĘ PACJENTKA PO OPERACJI POSWIĘCAJAC SWÓJ CZAS. WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU. LIPIEC BARBARA

Ja jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora Kowalskiego to miły , konkretny i profesjonalny specjalista. W czasie ciąży opieka bardzo dobra, oraz cesarskie cięcie bez powikłań dziękuję bardzo....Iwona Ł

To wspaniałe i miłe ze są dzisiaj lekarze jak P. Artur Kowalski, którzy mają czas i uwagę dla pacjenta połączone ze zrozumieniem. Wiedza i kompetencje dla mnie na wysokim poziomie, wyjaśnienie sprawiły, że uzyskałam pomoc i spokój - bezcenne. Bardzo polecam Pana Artura Kowalskiego jest wspaniałym lekarzem. Dziękuje Katarzyna

Bardzo polecam Pana Artura Kowalskiego jest wspaniałym lekarzem.
Dziękuje
Katarzyna