lekarz Artur Krasowski

Ortopeda, Traumatolog

Jestem rozczarowana podejściem podejściem do pacjenta.Mama po operacji biodra podczas wizyt kontrolnych nie doczekała się nawet odpowiedzi na niepokojące objawy po zabiegu nie mówiąc o badaniu.Poszła na wizytę prywatną.Tam było badanie "na odczepnego" i dostała receptę na leki przeciwbólowe bardzo drogie które źle tolerowała.Teraz po ponad pół roku poszła do innego lekarza.Okazało się że ma jedna nogę dłuższą o czym nawet nie chciało się panu Krasowskiemu poinformować po za tym brak rehabilitacji po operacji i informowanie że ona jest bez sensu spowodowało liczne kłopoty zdrowotne od braku sprawności poprzez ból i załamanie nerwowe.Jesteśmy rozczarowani podejsciem i kompetencjami pana doktora

Podczas wizyty rozczarowałam się przede wszystkim podejściem do leczenia i do pacjenta, gdyż prawie zostałam wyrzucona z gabinetu, doświadczając przy tym niemiłych opinii.

Nie jestem zadowolony z tego lekarza szczególnie pod względem podejścia do ludzi, braku szacunku i kultury osobistej, a także przebiegu leczenia ortopedycznego.

Mialem uraz lewej reki przez kontakt z krajzego.Brzydko to wygladalo,myslalem tez ze bede mial o jednego palca mniej.Zajol sie mna p.Krasowski i po wielu jego staraniach jest prawie dobrze.Bardzo dziekuje