mgr Artur Kulig

Psychoterapeuta

Również polecam terapeutę, chociaż dla mnie kontakt z nim był na początku wyjątkowo trudny. Potem zrozumiałem z jakiego powodu. Cierpiałem na zaburzenia lękowe. Miałem ciężkie objawy somatyczne. Czasem trudno było pracować, spotykać się z ludźmi. Mi terapia pomogła. Objawy w końcu ustąpiły, ale odniosłem jeszcze wiele korzyści, których na początku bym się nie spodziewał.Nie było łatwo, ale udało się przejść tą drogę razem, za co jestem wdzięczny sobie i panu Kuligowi. Wszystkim życzę tego samego. Warto zdecydować się na terapię i podjąć wysiłek. Myślę że na pewno nie warto się ...

Wszystkim życzę tego samego. Warto zdecydować się na terapię i podjąć wysiłek. Myślę że na pewno nie warto się męczyć czy faszerować się lekami.

Mogę powiedzieć że polecam pana Kuliga jako terapeutę. Miałem okazję współpracować z nim prze długi czas, ok. 2 lat, i to było coś wyjątkowego dla mnie. Kiedy rozpoczynałem swoją terapię byłem w rozsypce, po rozwodzie i "utracie" kontaktu z dziećmi. Naprawdę nie chciało mi się żyć, trudno mi było pracować, miewałem napady złości bez opamiętania, nie mogłem sobie poukładać życia na nowo. Miałem depresję.Zacząłem od leczenia psychiatrycznego i potem trafiłem na pana Kuliga. Dziękuję losowi, że tak się stało. I chociaż przeżywałem różne chwile, nawet myślałem żeby przerwać terapię, nic nie rozumiałem, to przyszedł przełom. Chciałem gotowych recept, porad, ale to był błąd. POwiem tak: akceptacje z jaką się spotkałem okazała się zbawienna. Wtedy mogłem rozmawiać o najważniejszych sprawach i najbardziej osobistych. Mam wrażenie że to pomogło. Zresztą tak naprawdę nie wiem co mi pomogło. On mnie słuchał i był, po prostu był. po raz pierwszy w życiu ktoś ze mną był i nie oceniał.... dziękuję za to doświadczenie i polecam.

Też polecam. Dobry terapeuta i dobra terapia. Miałem wrażenie że dopasowana do mnie.

No cóż... polecam. I wszystkim życzę powodzenie w leczeniu.

No cóż... polecam. I wszystkim życzę powodzenie w leczeniu.

Uczestniczyłam w kilku konsultacjach. Bardzo pomocne rozmowy, mogłam sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Właściwie pomogły mi w zrozumieniu czego własciwie chcę i w uporządkowaniu kilku osobistych spraw.

Polecam. Bardzo dobry terapeuta. Ma duże doświadczenie i umiejętności. Terapia u niego to naprawdę podróż do nowych, nieznanych dotąd miejsc.