lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz godny polecenia.Uprzejmy ,na spokojnie wytłumaczy co dolega,jakie są zagrożenia i oczywiście leczenie.

Wspaniały lekarz , bardzo dobry kardiolog który indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta . Stara się wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie. Lekarz z powołania. Jestem w dobrych rękach. Polecam tego wspaniałego kardiologa.

Pan Dr,Artur jest bardzo uprzejmym cierpliwym specjalistą wizyta przebiega w miłej atmosferze wzbudza zaufanie po prostu lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz.Uratował mnie po kowidzie,s twierrdzajac bradykardię.W szpitalu założyli mi rozrusznik.Kontaktowy przyjazny dla pacjentów.

Po przebytej operacji serca oraz wszczepieniu stentów leczyłem się u wielu kardiologów,lecz bez żadnych rezultatów; leczenie nie przynosiło właściwie żadnych efektów.Trafiłem do dra Marcinkiewicza,lekarza o niespotykanej kulturze osobistej,emanującym spokojem i cierpliwym podejściem do każdego pacjenta.Właśnie swą cierpliwością a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem spowodował,że w tej chwili mogę funkcjonować.Dziękuję Doktorze!.Szczerze polecam tego skromnrgo, mądrego i dobrego kardiologa każdemu cierpiącemu na choroby serca.