lekarz Artur Markowski

2,8
3,3
2,7

11.12.2008

Aż dziwne, że żadna z pacjentek/pacjentów nie naspiała tu jeszcze żadnego peanu , na cześć Tego Znakomitego Lekarza. Absolutna Rewelacja na rynku medycznym. Rzadkość !!! Taki dinozaur_mimo młodego wieku. Doskonały fachowiec, o ogromnej wiedzy i szerokich horyzontach, kompetentny, rzetelny, życzliwy, skuteczny. Nie znam lepszego lekarza. Polecam pacjentom.

09.12.2012

Dr Artur Markowski wyleczył mnie.Kilka lat miałam na czole włókniaka. Żaden lekarz dermatolog nie pomógł mi. Dopiero wizyta u dr Markowskiego dała mi nadzieję.I rzeczywiście , po kilku wizytach włókniak znikł.To było kilka lat temu , czoło nadal jest czyste.Teraz już wierzę , że włókniak nigdy już nie odnowi się.Jestem bardzo wdzięczna doktorowi.
Zofia Gołaszewska.

21.02.2013

Leczyłam trądzik u tego lekarza już kilka lat temu. Brałam bardzo silne leki i nie było problemu z kuracją. Po upływie prawie roku po trądziku nie było śladu. A co do poczucia humoru Pana Doktora- specyficzne i nie każdemu może odpowiadać

Ania

04.11.2015

Choruję na przewlekłą chorobę, której niestety nie da się wyleczyć, a jedynie zaleczyć. W p. Markowskiego bywam regularnie - mam tu najbliżej, nie stać mnie na dojazdy do innych lekarzy setki kilometrów od domu. Mam mieszane odczucia. Wiedzę ma, dobrze wyposażone gabinety również, jest nawet ...

Mam mieszane odczucia. Wiedzę ma, dobrze wyposażone gabinety również, jest nawet i sympatyczny. Tylko ma niestety niefajną 'tendencję', manierę czy jak to nazwać...traktowania pacjenta niezbyt poważnie. Jest wiecznie wesołkowaty, trudno zmusić go do poważnej rozmowy. Na zadawane pytania odpowiada zdawkowo, ciężko się połapać o co mu chodzi :P
Nie ma zwyczaju wyjaśniania, tłumaczenia, przedstawiania różnych opcji leczenia w danym przypadku. Jednym słowem nie ma zwyczaju traktowania dorosłego pacjenta tak jak na to zasługuje, czyli poważnie i rzetelnie.
Potwierdzam, że ma też zwyczaj 'obsługiwania' kilku pacjentów jednocześnie. Zatem zdarza się czekać i z dwadzieścia minut na zabieg będąc już do niego przygotowanym w gabinecie zabiegowym (w trakcie swojej, odczekanej już w poczekalni wizyty). W tym czasie p. doktor konsultuje inne osoby.
I jeszcze jedna uwaga. Niestety p. Markowski nie ma zwyczaju mycia rąk pomiędzy jednym pacjentem, a drugim. Jest to szokujące zwłaszcza, że przecież jest dermatologiem wenerologiem ! Powienien wiedzieć, że jednorazowe rękawiczki, które nakłada brudnymi rękoma, nie spełnianiają już swojej roli tak jak powinny. Poproszony o umycie rąk zrobił to, ale z bardzo przykrym komentarzem.
Podsumowując: moje wizyty u tego lekarza to bardziej przykra konieczność (z braku lepszego specjalisty i kliniki w pobliżu) niż wybór najlepszej z opcji. Nie mam wyjścia, więc leczę się tam.

Iwona

04.08.2015

Bardzo kompetentny lekarz, konkretny i pomocny, z fajnym poczuciem humoru. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

DERMED
Rakowicza 4