lekarzArtur Markowski

Średnia:
3.0512345
28 opinii

• 1

omijać z daleka nie wie na co kogo leczy nie ma pojęcia co robi wyleczenie u niego to totolotek a raczej chybił trafił żenada panie Markowski od 2008 leczył mie pan na nie tą chorobe wstyd

• 5

Leczyłam trądzik u tego lekarza już kilka lat temu. Brałam bardzo silne leki i nie było problemu z kuracją. Po upływie prawie roku po trądziku nie było śladu. A co do poczucia humoru Pana Doktora- specyficzne i nie każdemu może odpowiadać

• 5

Dr Artur Markowski wyleczył mnie.Kilka lat miałam na czole włókniaka. Żaden lekarz dermatolog nie pomógł mi. Dopiero wizyta u dr Markowskiego dała mi nadzieję.I rzeczywiście , po kilku wizytach włókniak znikł.To było kilka lat temu , czoło nadal jest czyste.Teraz już wierzę , że włókniak nigdy już nie odnowi się.Jestem bardzo wdzięczna doktorowi. Zofia Gołaszewska.

• 1

Bylam u dr Markowskiego 2x. Potwierdzam negatywne opinie. Potem trafilam do dr Urbanowskiego z Bydgoszczy, który mi pomógl, a do tego jest miły, kompetentny i nie jest naciągaczem na swoje drogie arcyleki. Aktualnie leczę się u dr Sulika z Bydgoszczy, który jest pod każdym lekarskim i ludzkim względem na przysłowiową piątkę.

• 1

Byłam kilka na wizycie u tego lekarza w gabinecie w Warszawie, gdzie przyjmował raz w tygodniu. Było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Zupełnie niedelikatny, bagatelizuje problemy pacjenta, nie udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania pacjenta. Zamiast zapisać mi leki na trądzik, polecał zwykłe kremy pielęgnacyjne z witaminą A z konkretnej firmy dostępne w recepcji gabinetu, dodatkowo promował urządzenie roll-cit, którego cena była równie wygórowana, jak cena polecanych przez niego kremów. Uważam go za zwykłego naciągacza.

• 5

Zdecydowanie polecam doktora Markowskiego! Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na jego temat. Byłam u różnych dermatologów i żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć. Doktor Markowski od razu wiedział co mi dolega, wszystko wyjaśnił no i co najważniejsze wyleczył. Warto było zapłacić za taki diametralny efekt.

• 1

Ludzie nie idźcie do niego!!! To zwykły konował nawet psa nie dałabym mu leczyć. Nie potrafi leczyć zwykłego trądziku efekty po jego lekach były gorsze niż przed wizytą. Zapisuje mega drogie leki ze swojego sklepu, które nic nie dają. Nie myję rąk. Opowiada zboczone żarty i gapi się w biust bez przerwy. Kilka razy przyjął poza mną równolegle innych pacjentów. Koleżanka ma podobną opinię do mojej także zrezygnowała z jego "usług". Jest nastawiony tylko na zysk celowo zapisuje nietrafione leki i przeciąga jak się da każdą kurację tak by była nieskuteczna a za każdą wizytę trzeba słono płacić. Wszystkie pozytywne opinie o nim tutaj pisał on sam i jego pracownicy nie dajcie się nabrać na te niby pozytywne komentarze!!!

• 1

Tragiczny lekarz a wręcz konował, skuteczność leczenia równa zero a nawet poniżej. Przez rok stan skóry pogorszył się w stosunku do tego co było z chwilą pierwszej wizyty i to pomimo zastosowania około 10 drogich specyfików, które polecał. W przychodni publicznej po zmianie lekarza już pierwszy lek przyniósł ulgę i rozpoczął kurację z takim efektem o jaki mi chodziło.

• 3

Lecze się u Dr. Markowskiego 2 lata. Prędzej 3 lata u innego lekarza.Na początku Dr. Markowski znacząco mi pomogł w trądziku. Natomiast od pewnego okresu czasu nie widze żadnej poprawy a wręcz przeciwnie pogorszenia choroby skóry. Zaczełem mieć odczucie naciągactwa. Nie poświęca czasu pacjentowi tylko skupia się na pisaniu recept. Osobiście przetestowałem cała game leków na trądzik przepisanych przez Dr. Markowskiego, które nie pomagają. Nadszedł czas na zmiane lekarza.

• 2

Ten lekarz jest jakiś dziwny.. Wyciąga od ludzi dużo pieniędzy . Czasami zamiast głupio żartować zacząłby leczyć .!Byłam u niego kilka razy i już więcej się nie wybieram . !!!

• 5

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i szacunek do pacjenta. Rzetelna i kompletna informacja o stanie zdrowia pacjenta. Pomógł mi w trudnym problemie ze skórą mimo iż trwało to dość długo. Inni lekarze nie umieli mi pomóc. Polecam

• 4

Chodzę do p. Markowskiego przeszło 10 lat. Wzbudza zaufanie. Ma wiedzę. Trochę czuję czasem takie lekkie naciagactwo - jak wprowadza nową metodę czy jak kupi urządzenie.Z drugiej strony - w końcu informuje rzetelnie co zrobi, jaką posłuzy się metodą, jak nazywa się urządzenie. Więc wszystko ok moim zdaniem. Dobry lekarz. Skuteczny.

• 5

Lekarz odnoszący sie z szacunkiem do pacjenta, uprzejmy, konkretny i cene lekow dostosowuje do kieszeni pacjenta. jesli sie powie ze nie stac kogos na tak drogi lek to on oczywiscie znajdzie lek zamienny. tłumaczy od poczatku do konca co sie bedzie działo i jak wyleczy nas. odpowie na kazde pytanie. nie skraca wizyt tylko siedzi i tak długo tłumaczy aż pacjent sam wstanie i wyjdzie. polecam. uratował moją twarz!

• 1

Kpi z pacjenta...a sprawy chorób skórnych są delikatne.

• 1

Ten "doktor" to jakaś totalna, przereklamowana pomyłka. Leczyłem się u niego na łuszczycę a pan Markowski ani razu nie zalecił mi żadnych badań laboratoryjnych , by poznac mój organizm. Nie przeprowadził wywiadu, nie spytał o stan uzębienia(ważne przy takiej chorobie!). Zapisywał za to za kazdym razem coraz to nowe leki, wszystkie kolosalnie drogie. Polecał preparaty ze swojego sklepu, które przynosiły tylko jeden efekt: drenowały skutecznie moją kieszeń. Kilka razy spotkałem się z przyjmowaniem kilku pacjentów na raz. Miałem przypadek, że przyjął mnie w jakimś magazynku, bo się ktos w gabinecie nie zdązył ubrać. W hucznie nazywam Centrum Urody, liczy się tylko kasa, kasa, kasa! Koszmar. Ludzie którzy zachwycają się dr Markowskim, chyba nie mieli styczności z prawdziwym, rzeczowym lekarzem.

• 1

Przyszedłem do tego Pana ze zwykłym łowikowatym zapaleniem skóry głowy przepisał horrendalnie drogie kosmetyki i skasował do szuflady pieniążki!!! lekceważący stosunek do pacjenta i osoby starszej (jestem emerytem) to chyba jego norma!!

• 1

ten Pan to zwykły konował i naciagacz! nawet ze zwykłym trądzikiem młodzieńczym nie potrafi sobie poradzić,a poza tym zarozumiały nie wiadomo z jakiego powodu,szkoda pieniędzy!!! odradzam szczerze!!

- 0 - - -

• 1

Naciągacz.Przyjmuje kilka pacjentek na raz,ciągle biega między piętrami swojej kliniki.Nie stawia diagnozy,raczej prowadzi eksperymenty.Nie myje rąk przed wykonywaniem zabiegów.Kilka lat dawałam się naciągać i słuchać: tamto nie pomogło?to może dzisiaj spróbujemy zrobić to...Szkoda kasy.Odradzam.

• 1

Moja przypadłość to trądzik różowaty, po przetestowaniu prawie wszystkich kosmetyków z jego prywatnego sklepiku, które pan doktor mi zalecał przez około 2-lat,( mówiąc mi jaki duży to jest dyskomfort tak wyglądać)przepisał mi w końcu właściwy lek.Jakież było moje zdziwienie, kiedy moja znajoma z tą samą przypadłością dostała ten sam lek na pierwszej wizycie,ale od innego dermatologa z NFZ.

• 1

Nie poświęca czasu, zaproponowana metoda leczenia nie przyniosła efektu (wypadanie włosów). Zamiast głupich żarcików, wolałabym usłyszec kompetentą poradę.

• 5

Pierwszy spośród szeregu dermatologów który naprawde znacząco pomógł w określeniu przypadłości i rozwiązaniu problemów ze skórą.

• 1

Wiele lat leczenia, efekt marny, brnięcie w tę samą metodę pomimo braku poprawy. Pośpiech, zniecierpliwienie przy konieczności odpowiadania na pytania, zajmowanie się (to nawet za duże słowo) kilkoma pacjentami naraz..

• 2

Raczej naciągacz lubiący eksperymentować na pacjencie.Do tego bawidamek.Raczej nie polecam.

• 5

bardzo dobry specjalista w dzedzinie dermatologii. Bardzo kompetentny i rzeczowy.

• 2

Nie rozumiem zachwytów nad doktorem Markowskim. Ma może i kompetencje, ale jego stosunek do pacjenta jest raczej na zasadzie "ja jestem pan ładny, Ty jesteś pan brzydki". Za 5 minutowe wizyty każe sobie słono płacić i mimo dwuletniego leczenia efekty są raczej wymierne mimo dość błahego problemu. Setki razy chciałem już podziękować panu Markowskiemu za współpracę, niestety za daleko zaszliśmy aby móc to przerwać.

zajefajny, a co najwazniejsze 100% skutecznosci, I

• 5

Aż dziwne, że żadna z pacjentek/pacjentów nie naspiała tu jeszcze żadnego peanu , na cześć Tego Znakomitego Lekarza. Absolutna Rewelacja na rynku medycznym. Rzadkość !!! Taki dinozaur_mimo młodego wieku. Doskonały fachowiec, o ogromnej wiedzy i szerokich horyzontach, kompetentny, rzetelny, życzliwy, skuteczny. Nie znam lepszego lekarza. Polecam pacjentom.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat