Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.

Trzech lekarzy chciało mnie operować diagnoza jak wyrok tylko doktor Monk zdjagnozował i wyleczył bez operacji cudotworca nie nie kompetencja i wiedza pozdrawiam

Fajny faceet , ale chyba nie wie o co chodzi do amego koncca. Wszystkieg odobrego Panie doktorze.

kompetentne podejście do pacjęta pomocny profesjonalny nie boi się poprawiac po innych lekarzach wyprowadził mi kolano po żywcu

Kompetentny, sympatyczny. Pierwsze wrażenie - szorstki, ale tak naprawdę to Człowiek o Gołębim Sercu ;) Ciszę się, że do niego trafiłam (było to skutkiem zupełnie nieciekawego splotu wydarzeń!!!). Polecam szczerze. Promocja ;))

Promocja ;))

Bardzo dobry lekarz, konkretny i kompetentny a dziś trudno o uczciwego człowieka z powołaniem do zawodu i takim podjęciem do człowieka, gdyby nie On nie wiem co by dziś ze mną było

Bardzo dobry specjalista, przyjazny pacjentowi.

Bardzo dobry specjalista, przyjazny pacjentowi.

jestem wyleczona i szczęśliwa. Bardzo polecam

jestem wyleczona i szczęśliwa. Bardzo polecam

Bardzo uprzejmy , miły lekarz i tylko tyle. Diagnoza i leczenie złe.Nie polecam.

Godny polecenia, kompetentny lekarz. Ja byłam operowana przez pana doktora Munka i noga wraca do sprawności bez żadnych komplikacji.