Artur Pasternak

2,9

Ten lekarz został mi polecony przez moją okulistę. Przeprowadził mi witrektomie oka. I wszystko niby dobrze było. Byłam na dwu kontrolach pooperacyjnych i pan Pasternak twierdził, że wszystko jest ok. Ale przy drugiej wizycie kontrolnej w szpilalu P doktor potraktował mnie jak natręta. I wszystko byłoby ok. Minęło 10miesiecy od zabiegu ale ja na to okonie widzę. I po wizytach u 2 innych okulistow stwierdzono, że już raczej widzieć nie będę Po poleconej operacji zaćmy też nic się nie zmieniło.

Po poleconej operacji zaćmy też nic się nie zmieniło.

Bardzo odradzam tego lekarza!!!!! Źle zdiagnozowal wade wzroku u mojego 6 letniego syna!!!! Na dwa oczka diagnoza byla +3 I powinien nosic okulary caly czas. Bylam w szoku, poniewaz ja mam wade +3 i bez okularow bardzo slabo widze. Moj syn swietnie czyta I bardzo ladnie pisze w liniach. Pan doktor stwierdzil, ze dzieki temu iz zakropil mu oczka widac ta wade. Okularow nie zamowilam. Postanowilam zasiegnac opinie u specjalisty. Diagnoza: Syn ma wade +0.75 na dwa oczka I tylko powinien nosic okulary do szkoly I nauki. Bardzo odradzam. Ciekawa ...

Bardzo odradzam tego lekarza!!!!!

Źle zdiagnozowal wade wzroku u mojego 6 letniego syna!!!!

Na dwa oczka diagnoza byla +3 I powinien nosic okulary caly czas.
Pan doktor stwierdzil, ze dzieki temu iz zakropil mu oczka widac ta wade.

Okularow nie zamowilam.
Postanowilam zasiegnac opinie u specjalisty.
Diagnoza:

Bardzo odradzam.
Ciekawa jestem ile dzieci musi cierpiec z powodu źle postawionej diagnozy przez tego lekarza!!!!!

Bardzo nie polecam tego lekarza. Nie dość, że za wizytę za 120 zł poświęca się tylko 15 minut, pan doktor spóźnił się 30 minut przez co bardzo się śpieszył aby nadrobić stracony czas. Pan doktor zupełnie zignorował problem z którym przyszłam, skupił się natomiast na okularach, których nie potrzebowałam. Na moje pytanie odnośnie mojego problemu pośpiesznie wyjął z szafki krople do oczu, które powinnam u nich kupić i stosować ( są takich dziesiątki w aptekach o znacznie niższych cenach ). Ponadto nie otrzymałam recepty na okulary. Jednym słowem jakość usługi kompletnie nieadekwatna do ceny.

Bardzo dobry fachowiec, mimo tłumu pacjentów ma czas wytłumaczyć metody leczenia. Wspaniały operator. Pragnę zaznaczyć że leczyłem się cały czas w klinice gdzie liczba pacjentów jest ogromna!!! Polecam wszystkim chorym.

Nie odbiera telefonów, nie chce dać mi wyników badań wzroku.

Nie odbiera telefonów, nie chce dać mi wyników badań wzroku.

Bardzo dobry i sympatyczny Pan Doktor. Szanuje pacjenta i poświęca mu dużo czasu jeśli jest taka potrzeba. Wszystko świetnie tłumaczy.Polecam Dr.A.Pasternaka!!!

Leczę się u Doktora od 2 lat. Pełen profesjonalizm.

Leczę się u Doktora od 2 lat. Pełen profesjonalizm.

Lekarz mający dużą wiedzę medyczną, niezwykle życzliwy i uprzejmy. Robił mi dwie operacje witrektomii z wymianą soczewki, do sprawy podszedł bardzo poważnie i pilnie. W rankingu okulista chirurg the best. Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej pana doktora - można powierzyć mu swoje oczy. Andrzej T. z Opola

Witam. Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza, mam bardzo mocne do tego powody. Otóż pan doktor w klinice Twoje Oczy jest bardzo zachłanny na pieniądze. Wiedząc, że przyjechałem z Anglii wyciągnął ode mnie 2000 zł za soczewki na astygmatyzm. Mówił że nie mogę mieć żadnych innych tylko te. Nie podał mi żadnych wyników, nie podał nawet firmy tych soczewek. Bardzo przekonywał mnie żebym je zamówił i nie dał mi nawet czasu na zastanowienie się. Teraz zgubiłem jedną soczewkę i poszedłem do innego lekarza i za dwie soczewki zapłaciłem 500 zł i to są soczewki dla astygmatyków na rok czasu i powiedział że wcale nie muszę mieć soczewek za 200 tys zł i bardzo się zdziwił że mnie tak wykorzystał a ja byłem taki naiwny ale z drugiej strony bardzo martwiłem się o mój wzrok, poza tym to był mój pierwszy zakup soczewek i nie miałem doświadczenia. Uważajcie ludzie naprawdę, szkoda waszych pieniędzy. Oszustów trzeba unikać

Specjalista od STOŻKA ROGÓWKI, dobiera szkła kontaktowe twarde- mi dobrał i jest w porządku. Polecam. Wizyta zwykła:40 zł, z doborem szkieł: 100 zł

Polecam.
Wizyta zwykła:40 zł, z doborem szkieł: 100 zł