lekarz Artur Prusaczyk

Najlepszy ginekolog z jakim spotkałam się do tej pory. Specjalista jakich mało. Mały minus za oczekiwanie, ale warto czekać i być profesjonalnie przebadaną. Polecam.

Dr Prusaczyk jest lekarzem jakich coraz mniej. Liczy się dobro pacjentki, a nie kasa (jak ktoś wcześniej napisał). Dla pacjentki i jej zdrowia poświęca duuuuużo czasu, czasami swojego prywatnego. Jest uprzejmy, z poczuciem humoru. Nie żałuje badań. Świetny fachowiec.

wspaniały lekarz naprawdę polecam,prowadził mi już dwie ciąże naprawde jestem bardzo zadowolona,jest niestety jeden minus-dłuuuuuuuuuuuugie kolejki,

Bardzo polecam, znakomity lekarz, miły, delikatny,przesympatyczny inteligentny z olbrzymią wiedzą. Świetny specjalista. . Jak to miło spotkać kompetentnego lekarza! , Gorąco polecam. Dla dobrego specjalisty liczy się dobro pacjentki i takim to jest Dr Prusaczyk.

gorąco polecam,jeśli macie jakiś problem zdrowotny

gorąco polecam,jeśli macie jakiś problem zdrowotny

bardzo dobry lekarz, mily, kompetentny, bardzo dokładny. poważnie podchodzi do sporawy

najlepszy ginekolog jakiego znam, świetne podejście do pacjentek,rzeczowy i bardzo konkretny...chociaż często były u niego opóźnienia to warto było po czekać

Świetny człowiek, super fachowiec, miły i wyrozumiały dla pacjentek. Polecam wszystkim paniom szczególnie w ciąży.

Dla mnie jest to doktor, który zleca bardzo dużo badań. Nie diagnozuje w ciemno. To nie filozofia faszerowac kobiety pigułami...a może zadziała!Na dzieciątko też trzeba czasu...a on po serii badań ocenia czy jest szanasa czy trzeba szukac innych rozwiązań! To dobry lekarz i fachowiec, poświęcający pacjentce dużo czasu i uwagi!Polecam paniom nie tylko ciężarnym, ale w ogólnych dolegliwościach kobiecych.Kompetentny, kulturalny...

Doktor z powołania,dusza człowiek zna się na tym co robi.Podczas 2 poprzednich ciąż chodząc do innych lekarzy często leżałam w szpitalu a teraz w 3 dzieki doktorowi nie musiałam leczył mnie ambulatoryjnie dzieki Niemu uwierzyłam że ciąża to bardzo piękny stan wcześniej miałam mieszane uczucia Kochany Doktor ;)