Artur Ratyński

Zdecydowanie nie polecam. Brak profesjonalizmu i odpowiedzialnego traktowania pacjenta. Doktor zapomniał o punkcie stycznym przy wstawianiu implantów co powoduje nawracające zapalenia dziąsła. Kiedy poprosiłam o korektę usłyszałam tylko że w medycynie nie ma gwarancji co oznaczało że za poprawkę muszę zapłacić ponownie. Brak gwarancji to wygodne ale nieuczciwe podejście. Ponadto doktor wszczepił implant który się nie zintegrował z kością i tak to zostawił bez podjęcia kolejnej próby co w innych klinikach standardem. Co więcej jak sam przyznał powodem braku integracji był wadliwy materiał, który sam założył.

za drogo w porównaniu do jakości, w porównaniu do innych klinik

za drogo w porównaniu do jakości, w porównaniu do innych klinik

WIELKI profesjonalista. Zdecydowanie polecam!

WIELKI profesjonalista. Zdecydowanie polecam!

Wzbudza zaufanie, mówi profesjonalnie, ale nie ma specjalizacji. To co mi zaproponował i wykonał okazało się później zwykłym naciąganiem na kasę. Zdecydowanie nie polecam.

chodzę do niego od kilku lat i jestem b. zadowolona

chodzę do niego od kilku lat i jestem b. zadowolona

Podejście do pacjenta pierwsza klasa. Znakomite wyjaśnienie problemów związanych z chorobą. Leczenie jeszcze trwa ale jest to najbardziej kompetentny dentysta z jakim miałem do czynienia.

kompetentny fachowiec, można zapomnieć o strachu przed wizyta u stomatologa. Miły , życzliwy .

gyhtujurx htht hhyuj y jy d d ui6u i oyfk l Pomyłka.

gyhtujurx htht hhyuj y jy d d ui6u i oyfk l Pomyłka.

Zdecydowanie lepszy od swojej zony i jego polecam w BlueDencie, ale ceny sa zdecydowanie za wysokie, bo usługa w zasadzie jak wszedzie.

Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że to lekarz w pełni profesjonalny, rzetelny, cierpliwy, uprzejmy. Uratował mi dwa zęby, które wg innych dentystów były już nie do wyleczenia.