Artur Rybka

Urolog

Dominik

22.03.2016

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ilość poświęconego czasu naprawdę imponuje, inni lekarze podchodzą do tematu bardzo powierzchownie. Jeśli ktoś szuka urologa naprawdę pierwszej klasy - moim zdaniem wybór jest tylko jeden i jest to Pan Artur, gorąco polecam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko

Kuba

18.05.2015

Bardzo miły lekarz, operacja usunięcia węzidełka, przeprowadzona szybko i fachowo. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, miły i pomocny. Można się z Nim spoko dogadać, jak najbardziej polecam ;] Artur jest lux:)

A007

25.10.2014

Profesjonalista w każdym calu. Zarówno jako lekarz, urolog, chirurg i przede wszystkim człowiek. Cechuje Go ogromna sympatia do pacjenta, wyrozumiałość jak i empatia do drugiego człowieka. Szybko i fachowo diagnozuje, troszczy się o dobro swojego pacjenta, najważniejszą zapłatą dla pana Artura jest zadowolenie drugiej osoby. Operacja wędzidełka w Jego wykonaniu to czysta formalność a i wręcz przyjemność. Wszystko odbyło się i zagoiło szybciej niż przewidują inni lekarze. Polecam serdecznie TEGO lekarza i oby więcej takich ludzi spotykać na swojej drodze. Dziękuję i pozdrawiam !

Dariusz

07.09.2014

Lekarz Cudo !!! Aż szkoda ze wyzdrowiałem :) sama przyjemność jak dla mnie Światowa klasa i niech reszta lekarzy bierze przykład z Niego bo jest PRZYSZŁOSCIĄ

Tomek

07.08.2014

Młody, inteligentny lekarz, znający się na rzeczy. Traktujący pacjenta jak przyjaciela. Takich lekarzy powinno być więcej. Polecam, godny zaufania:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

Gabinet Urologiczny
Tatrzańska 42/44

Plac Kościuszki 9 pok 11
Tomaszów Mazowiecki
Szpital Tuszynek k. Łodzi
Tatrzańska 42/44
Łódź
Centrum Urologii Maranda sp.j.
ul. Polna 16/20
Tuszyn