Gdzie przyjmuję

Średnia:
5.0512345
12 opinii

• 5

Lekarz Cudo !!! Aż szkoda ze wyzdrowiałem :) sama przyjemność jak dla mnie Światowa klasa i niech reszta lekarzy bierze przykład z Niego bo jest PRZYSZŁOSCIĄ

• 5

Młody, inteligentny lekarz, znający się na rzeczy. Traktujący pacjenta jak przyjaciela. Takich lekarzy powinno być więcej. Polecam, godny zaufania:)

• 5

Genialny lekarz - sympatyczny, rzeczowy!! Polecam wszystkim, operacja stulejki wykonana fachowo, bezbłędnie i co najważniejsze bezboleśnie !! Po 3 tygodniach wszystko sprawne ;-) Serdecznie polecam!! Pozdrowienia dla Pana Doktora !!

• 5

Świetny lekarz, bardzo miły, wyrozumiały o szczerym uśmiechu. Szybko postawił dobrą diagnozę i pomógł mi wyjść z choroby. Polecam Pana Doktora.

• 5

Zasłuchany w pacjenta… O wrażliwości zaskakującej, jak lakmus, jakby problem dotykał go osobiście. Człowiek – lekarz o wielkim sercu i myśleniu niepowtarzalnym. Nie stawia diagnozy, której nie może uwiarygodnić - traktuje to zbyt osobiście. Sam podnosi słuchawkę po swoich wielogodzinnych dyżurach, zaniepokojony wynikiem … albo pomysłem lub dobrą nowiną, których nie chce ukryć… Kiedy go zapytałem o powód zmęczenia odpowiedział – kocham tę pracę… Świadomy kosztów, (zalicza je do tematów drugorzędnych), znajduje rozwiązanie, dopuszcza tylko przywilej dyspozycji i uśmiech niewymuszony Taki jest. Czy taki pozostanie? Dziękuję doktorze Arturze - pacjent Janusz D.

• 5

Lekarz, naprawde przeuroczy, przemiły i sympatyczny. Zwracając się do tego lekarza poczucie ewentualnego olania, bądz też gburalstwa, nagle staje się obce. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Z serca życzę mu wszystkiego co najlepsze. L.M

• 4
  • 5

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą osobistą jest bardzo kompetentny, powinien byc wzorem dla innych lekarzy.

• 5

W 100% polecam!!! Niesamowite zainteresowanie, bezinteresownosc jedynie liczy sie dobro pacjenta.

• 5

Serdecznie polecam tego młodego lekarza o takiej wiedzy i życze każdemu lekarzowi oby miał tak wspaniałe podejście i serce do swojego pacjenta serdecznie pozdrawiam P.D.

• 5

znakomity lekarz , a przede wszystkim bardzo dobry człowiek .. panie Arturze sukces mierzony jest zawsze liczbą wrogów ..) , Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam S.M. łódź

• 5

Jest to mlody lekarz ktorego poznalam w szpitalu w Tuszynie.Wyjatkowa uprzejmosc i zainteresowanie chorym.Czerpie bardzo dobre wzorce od swojego przelozonego dr.Marandy.Bedzie z niego wspanialy lekarz o bardzo milym wygladzie co rowniez jest wazne w przypadku leczenia kobiet.Doktorze Arturze dziekuje za codzienne "do widzenia "gdy wychodzil Pan do domu.Pozdrawiam i zycze sukcesow rowniez w zyciu osobistym.Pacjentka z Lowicza operowana 13.04 2011r lat 52.

• 5

Pan Dr. podchodzi z ogromnym sercem do pacjenta. Wszytko dokładnie tłumaczy jest bardzo wyrozumiały i przemiły. Polecam

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat