Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
12 opinii

Lekarz Cudo !!! Aż szkoda ze wyzdrowiałem :) sama przyjemność jak dla mnie Światowa klasa i niech reszta lekarzy bierze przykład z Niego bo jest PRZYSZŁOSCIĄ

Młody, inteligentny lekarz, znający się na rzeczy. Traktujący pacjenta jak przyjaciela. Takich lekarzy powinno być więcej. Polecam, godny zaufania:)

Genialny lekarz - sympatyczny, rzeczowy!! Polecam wszystkim, operacja stulejki wykonana fachowo, bezbłędnie i co najważniejsze bezboleśnie !! Po 3 tygodniach wszystko sprawne ;-) Serdecznie polecam!! Pozdrowienia dla Pana Doktora !!

Świetny lekarz, bardzo miły, wyrozumiały o szczerym uśmiechu. Szybko postawił dobrą diagnozę i pomógł mi wyjść z choroby. Polecam Pana Doktora.

Zasłuchany w pacjenta… O wrażliwości zaskakującej, jak lakmus, jakby problem dotykał go osobiście. Człowiek – lekarz o wielkim sercu i myśleniu niepowtarzalnym. Nie stawia diagnozy, której nie może uwiarygodnić - traktuje to zbyt osobiście. Sam podnosi słuchawkę po swoich wielogodzinnych dyżurach, zaniepokojony wynikiem … albo pomysłem lub dobrą nowiną, których nie chce ukryć… Kiedy go zapytałem o powód zmęczenia odpowiedział – kocham tę pracę… Świadomy kosztów, (zalicza je do tematów drugorzędnych), znajduje rozwiązanie, dopuszcza tylko przywilej dyspozycji i uśmiech niewymuszony Taki jest. Czy taki pozostanie? Dziękuję doktorze Arturze - pacjent Janusz D.

Lekarz, naprawde przeuroczy, przemiły i sympatyczny. Zwracając się do tego lekarza poczucie ewentualnego olania, bądz też gburalstwa, nagle staje się obce. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Z serca życzę mu wszystkiego co najlepsze. L.M

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą osobistą jest bardzo kompetentny, powinien byc wzorem dla innych lekarzy.

W 100% polecam!!! Niesamowite zainteresowanie, bezinteresownosc jedynie liczy sie dobro pacjenta.

Serdecznie polecam tego młodego lekarza o takiej wiedzy i życze każdemu lekarzowi oby miał tak wspaniałe podejście i serce do swojego pacjenta serdecznie pozdrawiam P.D.

znakomity lekarz , a przede wszystkim bardzo dobry człowiek .. panie Arturze sukces mierzony jest zawsze liczbą wrogów ..) , Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam S.M. łódź

Jest to mlody lekarz ktorego poznalam w szpitalu w Tuszynie.Wyjatkowa uprzejmosc i zainteresowanie chorym.Czerpie bardzo dobre wzorce od swojego przelozonego dr.Marandy.Bedzie z niego wspanialy lekarz o bardzo milym wygladzie co rowniez jest wazne w przypadku leczenia kobiet.Doktorze Arturze dziekuje za codzienne "do widzenia "gdy wychodzil Pan do domu.Pozdrawiam i zycze sukcesow rowniez w zyciu osobistym.Pacjentka z Lowicza operowana 13.04 2011r lat 52.

Pan Dr. podchodzi z ogromnym sercem do pacjenta. Wszytko dokładnie tłumaczy jest bardzo wyrozumiały i przemiły. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny