dr n. med. Artur Stolarczyk

Nie polecam. Pan doktor nie patrzy kompleksowo na pacjenta. Przyszłam z bólem kolana. Nie zasugerował przebadania biodra które okazało się prawdziwym powodem bólu. Po operacji kolana było jeszcze gorzej. Dopiero teraz po operacji biodra jest lepiej.

Dzień dobry! Chciałem bardzo podziękować panu profesorowi Arturowi Stolarczykowi, którego spotkałem na swojej drodze. Chcę nadmienić że moje poszukiwania trwały około pięciu lat. Uważam bardzo długo. W tym czasie odwiedziłem pięć gabinetów lekarskich. W końcu natrafiłem na pana profesora Stolarczyka. Okazał się bardzo miłym i zaangażowanym w swoim zawodzie. Widać i czuć energię która promieniuje od pana profesora. Bardzo mało na tym świecie jest takich lekarzy którzy kochają to co robią. Uważam że powinniśmy być bardzo dumni że mamy takich profesorów. Pan profesor wprowadza bardzo innowacyjne metody do ortopedii. Brawo panie profesorze, życzę samych sukcesów w tym co pan robi. Pan profesor na każde moje pytanie miał odpowiedź. Jest to piękne uczucie kiedy pan doktor jest uwierzony w to co mówi. W dzisiejszych czasach to jest coś niespotykanego. Wysoki etyka lekarska. Bardzo gorąco polecam pana profesora. Również szpital w którym pan profesor operuje i jest ordynatorem oddziału, jest na bardzo dobrym poziomie. Panie pielęgniarki są naprawdę miłe i bardzo szybko reagują na potrzeby pacjenta. Jeszcze raz bardzo panu dziękuję za czas i wysłuchanie mnie. Życzę panu samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Z poważaniem,
Krzysztof Kochmański.

Cudowny ,empatyczny ,profesjonalista.Niewielu medyków tej klasy zostało. Polecam z pełną odpowiedzialnoscią.

Jest ordynatorem na oddziale urazowo-ortopedycznym w szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej. Moja Babcia trafiła tam ze złamaną nogą, tj. wklinowane przezkrętarzowe złamanie kości udowej prawej. W szpitalu przebywała 2 tygodnie. P. Stolarczyk początkowo wszystko wyjaśniał, ale po rezygnacji przez lekarzy z zabiegu zespolenia kości, nagle przestał kojarzyć pacjentkę, a w rozmowie telefonicznej rzucił słuchawką, jak tylko dowiedział się o kogo pytają. Absolutnie nie naciskaliśmy na operację, chcieliśmy dowiedzieć się tylko co dalej. Niestety to jak nas potraktował było podłe i nieludzkie. Po tygodniu dowiedzieliśmy się, że Babci nie są podawane niezbędne ...

Po tygodniu dowiedzieliśmy się, że Babci nie są podawane niezbędne jej leki, które powinna przyjmować stale z uwagi na jej stan zdrowia, chociaż zapewniano nas, że tak jest. Tygodniowa przerwa w podawaniu leków skutkowała pogorszeniem stanu zdrowia babci. Dodatkowo w tym czasie nie miała zrobionego usztywnienia nogi oraz została wypisana bez usztywnienia, w co nie mogli uwierzyć rehabilitant i inny lekarz na prywatnej konsultacji. Na szybko kupiliśmy but derotacyjny, ale zmarnowano 2 tygodnie. Przez to wszystko w tym najważniejszym czasie noga nie mogła zacząć się zrastać i najprawdopodobniej babcia nie zacznie już nigdy chodzić.
Radzę omijać szerokim łukiem, liczy się tylko kasa a i to nieraz nie wystarcza.

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, jeżeli mamy takich lekarzy młodych to jestem spokojny o naszą służbę zdrowia

Bardzo dobry lekarz, dowiedziałem się od niego więcej niż od wszystkich razem wziętych do tej pory. Leczenie będę kontynuował tylko u dr. Artura Stolarczyka. Polecam.

Jestem pacjentką Pana Doktora Artura Stolarczyka. Trafiłam do Pana Doktora z powodu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Ból utrudniał mi normalne funkcjonowanie, kulałam, co powodowało obciążenie drugiego stawu kolanowego oraz bóle kręgosłupa lędźwiowego. Zabiegi rehabilitacyjne oraz zastrzyki w kolano nie przynosiły efektów. Okazało się, że niezbędne będzie wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. Pan Doktor objaśnił mi w przystępny sposób na czym będzie polegać operacja, odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Rozmowy z Panem Doktorem spowodowały, że wróciła nadzieja na odzyskanie sprawności poruszania się. Operacja w lipcu 2016 roku została wykonana z należytą starannością, kolano jest stabilne, a blizna po szyciu jest już w połowie słabo widoczna. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i Jego zespołowi ze Szpitala Bródnowskiego za fachowość i troskliwą opiekę w czasie pobytu na oddziale ortopedii. Dziękuję za to, że uświadamiają pacjentom, że o przywróceniu sprawności poruszania się decyduje nie tylko operacja, ale i systematyczna rehabilitacja pooperacyjna. Dziś, cieszę się dobrym zdrowiem i z powrotem pracuję zawodowo. Pan doktor bardzo mi pomógł, gdy już prawie straciłam nadzieję. Dziękuję za fachowość i rzetelność oraz poczucie humoru, rozładowujące napięcie u pacjenta.

Dramat. Za 220 zł nawet nie wstał zza biurka żeby zbadać moje kolano. Arogancja, protekcjonalne traktowanie, brak jakiejkolwiek pomocy. Odburkiwanie na pytania. Zero kontaktu. Wyrzucone pieniądze. Żaden lekarz jeszcze mnie tak nie potraktował. Szok.

Trafiłem na niego w szpitalu na Bródnie. Niemiły, gburowaty, opryskliwy. Już na starcie wrażenie negatywne. Później zdziwiło mnie, że operację poleca mi zrobić gdzie indziej (Osteon w Legionowie),choć tutaj w szpitalu miałem wszystkie badania. Nie zdecydowałem się ale teraz po aferze z Osteonem dziękuję losowi

Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Diagnoza trafna i szybka. Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortopedy.