dr Artur Telichowski

Kardiolog

Opinii7

23.04.2014

uratowal mi zycie super lekarz i czlowiek wykonuje usg i ekg u siebie w gabinecie bardzo mily ,kontaktowy ,nie ma dystansu to ja doktor a ty szarak pacjent prowadzi mnie od szesciu lat i zawsze moge na niego liczyc

uratowal mi zycie super lekarz i czlowiek

10.03.2013

Godny polecenia, świetny fachowiec, uchronił mnie przed poważnym zabiegiem kardiochirurgicznym to co w innych szpitalach było niemożliwe do wykonania, dla tego lekarza było prostym zabiegiem.

08.11.2012

Lekarz godny polecenia. potrafi kompleksowo podejść do tematu. ludzko podchodzi do człowieka, przedtsawia szczegółowo i zrozumiale informacje o leczeniu lekach które pacjent ma przyjmować

05.07.2012

Bardzo kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. W gabinecie można zrobić badania USG i EKG. Pan Doktor jest przyjazny,uprzejmy, dokładnie tłumaczy pacjentowi mechanizmy choroby oraz zasady terapii. Godny polecenia.

22.05.2012

Lekarz godny zaufania. Polecam wszystkim!!!

Lekarz godny zaufania. Polecam wszystkim!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

MEDIX
pl. Hirszfelda 17