Artur Widera

Radomsko
51,06289519,42976130 44 682 12 04

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
17 opinii

Nie wykrył u mojej córki,mimo 2 wizyt,usg i mojej oraz innych lekarzy sugestii ,poważnego uszkodzenia biodra,co było widać gołym okiem i mogło skutkować kalectwem do końca życia!!!!Dla mnie skandal!Odradzam wszystkim!

Zdecydowanie nie polecam, lekarz chyba tylko dla pieniędzy. Więcej szkodzi niż pomaga.

Bardzo dobry i godny polecenia fachowiec.U mnie od razu rozpoznał chorobę i zastosował odpowiednie leczenie.

Wysokiej klasy specjalista.Godny polecenia.

fatalny lekarz doprowadził mnie niemal do kalectwa. nie zna się na podstawowych rzeczach nie wiemjakimcudem jest ortopedą, raczej dla kasy , ale żeby chociaz pomógł a nie zaszkoidził zdecydowanie odradzam

Podczas wizyty pan dr.A>W> powiedział ze moj staw skokowy nadaje sie do usztywnienia albo za jakis czas proteza , mam 32 lata. Ale po wizycie u dr.Malinowskiego - POLECAM z Bełchatowa ratunek, artroskopia i jak do tad jest super.Nie polecam dr A.W. pod kazdym wzgledem.

Moja dolegliwość nie wymagała dalszego leczenia ale Pan Artur konkretnie powiedział co jest grane i po wizycie u niego byłem znaczne spokojniejszy. Dziękuje.

Zawsze kiedy u niego bylem udzielał jasnych informacji, według mnie najlepszy ortopeda w Radomsku.

Bardzo miły, inteligentny, elokwentny i przesympatyczny lekarz.I zaradny.

powiedzcie proszę gdzie przyjmuje pan doktar i ile kosztuje wizyta

Bardzo miło i życzliwy lekarz. Miałam u niego wizytę w przychodni publicznej, szybko, zwięźle i na temat, jego opinia zgodziła się z opiniami innych lekarzy, więc uważam że jest kompetentny, niestety nie mógł mi pomóc bo choruję na kręgosłup więc przepisał mi lek i postawił warunek leczenia, a na koniec życzył wytrwałości i powodzenia... ;-)

Świetny lekarz , miły , inteligentny , fachowo podchodzi do pracy . Naprawde polecam. ! Pozdrawiam.

lekarz bez taktu pacjenta w publicznej przychodni traktuje z gory choc ma za to duze pieniadze

Moje zdanie jest jedno ! Najlepszy specialista jakiego widzialem ! Po tym jak potraktowali mnie lekarze w publicznych oddzialach juz pisac nie bede ! POLECAM !!!! pozdrawiam Dawid

Jeśli o mnie chodzi to pomógł mi połowicznie. W momencie gdy nie mógł mi pomóc otwarcie to stwierdził (co też się ceni) i polecił mi innego lekarza, który mógł. Jestem już po operacji i faktycznie jest lepiej więc polecam.

Życzyłbym sobie i innym pacjentom takich lekarzy specjalistów jakim jest dr Artur Widera.Podczas leczenia stosuje nowe metody znacznie skrócając czas rekonwalescencji.Omawia dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Jest miły i przy tym bardzo profesjonalny.Jestem 2 tygodnie po operacji(złamana ręka,założony gwóźdź ryglowany) i już zaczynam rozprostowywać przykurcze.Nie stosował po operacji niewygodnych gipsów (na początku,na pogotowiu wsadzili mnie w gips od pępka do szyji!).Po operacji mam 3 małe blizny,nie chciał zakładać mi śrub i przy okazji pozostawić dużych blizn.Dziękuję doktorze i pozdrawiam.Marcin

bardzo miły i doskonały lekarz fachowo podchodzi do problemu pacjenta i poswieca mi bardzo duzo uwagi ompleksowe badanie polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny