lekarz Artur Wilczyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,4
2,2

Mijajcie szerokim łukiem tego ortopedy ... Nie polecam ... Stracony czas ... Nawet źle wydane pieniądze ... TRAGEDIA !!!

Byłam u pana doktora w sobotę, jestem bardzo zadowolona z wizyty Doktor dokładnie przebadał i zaproponował dalsze leczenie

Byłam u pana doktora w sobotę, jestem bardzo zadowolona z wizyty
Doktor dokładnie przebadał i zaproponował dalsze leczenie

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego lekarza Lekarz bardzo kompetentny z ogromną wiedzą i empatycznym podejściem do pacjentów.. z gabinetu każdy wychodził z uśmiechem na twarzy! Szybka i trafna diagnoza, cena wizyty adekwatna do świadczonych usług

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego lekarza
Szybka i trafna diagnoza, cena wizyty adekwatna do świadczonych usług

W żaden sposób nie potrafię znaleźć nic pozytywnego w tym lekarzu. Kiepskie badanie, nietrafiona diagnoza, rozmawia z Tobą bo musi. Stracone pieniądze. Odradzam , zero polecenia.

Brak przeprowadzenia wywiadu, rozpoznanie przepisał z karty SORu, na pytania o dalsze postępowanie nie potrafił odpowiedzieć.-"nie wiem" to jedyne co potrafil wydukać. Omijajcie tego ....z daleka.

Najbardziej daremny lekarz na izbie przyjęć z jakim miałem styczność... Wszyscy pacjenci w kolejce łącznie ze mną, czyli była nas 4 nagle wyzdrowieli i została nam przekazana karta informacyjna poprzez rejestrację! Zero kompetencji ze strony wilczyńskiego ! Polecam omijać szerokim łukiem, jeśli nie chcecie marnować swojego cenne czasu.

Wspaniały lekarz, dokładny wszystko potrafił mi wytłumaczyć. Dla mnie godny polecenia. Trochę się spóźnił no ale to chyba nie znaczy żeby doktora zaraz krytykować.

Byłam u tego lekarza kilka razy. Idę do niego jeśli juz nie mam innego wyboru. Za każdym razem przychodzi spóźniony. Opóźnienia po godzinę czasu a mimo to, ma czas wyjść z gabinetu i iść zrobić sobie kawę. Informację na temat zdrowia trzeba wyciągać na siłę. Potrafi chamsko dogryzać. Przepisuje te same suplementy diety (witaminy) na różne dolegliwości, więc raczej w układzie ze sprzedawcą bo inaczej tego wytłumaczyć nie można tym bardziej, jeśli mówiłam,że zażywam kompleks witamin to i tak wciskał swoje. Nie polecam.

Dziwny lekarz, na dzień dobry, przy pierwszej wizycie proponuje operację kręgosłupa - bez badania, diagnozy, zupełnie nie znając historii chorób pacjenta, w moim odczuciu cwaniaczkowaty

Pan Doktor strasznie nie uprzejmy i chamski. Zero zainteresowania pacjentem. Nigdy nikomu bym nie poleciała wizyty u tego Pana!!!