Artur Zarzycki

Neurochirurg

Średnia ocen:5/5

krystian

13.08.2016

Szybka diagnoza,szybki zabieg,szybki powrót do zdrowia.(dyskopatia odcinka szyjnego kręgosłupa)Polecam w 100%.

zbigniew

08.02.2016

proszę o telefon kontaktowy do tego lekarza w celu umówienia wizyty prywatnej. jestem po dwoch operacjach ... zbylu81@gmail.com

Małgorzata

26.04.2016

Profesjonalizm w każdym punkcie. Dziekuję za zaangażowanie w leczeniu a przede wszystkim operację cieśni nadgarstka - marzec 2016. Ręka wraca do normalności. Polecam doktora.

Anonim

10.11.2015

Pierwszy specjalista, który całych dolegliwości z góry nie zrzucił na zaawansowaną cukrzycę i zwyrodnienia kręgosłupa, tylko szuka również innych przyczyn, które mogą powodować dotkliwy ból. Dziękuję Panu za wspaniałe podejście do pacjenta :), dzisiaj to niestety rzadkość.

Anonim

16.10.2012

Super gość. Od początku zainteresował się na poważnie moją sprawą, a wszelkie wątpliwości, co do diagnozy rozwiał dodatkowymi badaniami.I żeby było jasne - byłem normalnie, nie prywatnie, a gdy chciałem się umówić prywatnie - odmówił, mówiąć, że zawsze mogę podejść do gabinetu na konsultację. Polecam tego lekarza w 200 %.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Koszalin"?

ALERGOSAN

Al. Armii Krajowej 7
Szpital SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
ul. Unii Lubelskiej 1
Szczecin
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Szczecinie
ul. Jagiellońska 44
Szczecin