Artur Żerkowski

Pan Doktor leczy nasze dzieci w tym od 5 lat córkę z niedoborami odporności, która nie ujawnia infekcji bakteryjnych w crp. Dzięki Panu Doktorowi została postawiona córce diagnoza oraz wprowadzone zostało leczenie. Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora każdemu dziecku za jego podejście, serdeczność, ciepło, zaangażowanie ale również rodzicom że względu na jego kompetencje, poczucie w gabinecie, że nie ma głupich pytań, tłumaczenia, poświęcony czas i troskę maluchom. Wiedza niesamowita, widać, ze Pan Doktor jest na czasie z nowościami oraz zna dobrze realia, w których funkcjonuje. Niesamowity lekarz, uważam, że najlepszy w naszym regionie.

Najlepszy pediatra i lekarz ogólny.... Każdego postawi na nogi lekarz z sercem jestem wdzięczna za leczenie i opiekę...

Bardzo dobry człowiek... Nigdy nie odmawia leczenia i pomocy... Wspaniały człowiek z wielkim sercem...

Wszystko jest na plus. Konkretny Pan doktor. Rewelacja jeśli chodzi o wywiad i zaangażowanie w leczeniu. Można liczyć na pomoc nie tylko w godzinach przyjęć. Zawsze pomoże nigdy nie odmówi pomocy. Prawdziwy lekarz z powołania. Nigdy nie zostawi człowieka bez pomocy.

Wspaniały lekarz podejście do dziecka jak i diagnoza zawsze od lat są wystawiane nieomylnie. Pan doktor uratował życie mojego dziecka. Wielkie szczęście, że udało się do niego trafić.Polecam z całego serca.

Rewelacyjny lekarz. Konkretny wywiad, konkretne informacje i zlecenia badań. Nie spotkałam bardziej profesjonalnego lekarza pediatrii. Podejście do dziecka - SUPER. Jesteśmy z mężem pod wielkim wrażeniem. Polecamy wszystkim dla których dotąd postawione rozpoznania lekarskie są znakiem zapytania. Lekarz godny polecenia.

Podejście do dziecka - SUPER.

Dobrze byłoby, gdyby społeczność poznała tego pana z innej strony,czy ktoś może wie, co on wyczynia? Jednymi rękoma "leczy" ludzi, a tymi samymi wykańcza swoje dzieci i swoją byłą żonę.

Nie rozumiem jak lekarz może stwierdzić po zjrzeniu do gardła że zakarzenie jest wirusowe. Nie słucha rodziców, lekceważy stan chorego dziecka. Jest miły i nic poza tym.

Pan dr Artur Żerkowski gadał tv-Opole głupoty niech zobaczy jak jest w Niemczech szukał by pracy na budowie każdy chory poszukał nowego lekarza i NFOS nie po winiet podpisać z Panem umowy !!!!! Pozdrawiam R.K tel 601431955

Pan dr Artur Żerkowski gadał tv-Opole głupoty
niech zobaczy jak jest w Niemczech
szukał by pracy na budowie każdy chory
poszukał nowego lekarza i NFOS nie po winiet podpisać z Panem umowy !!!!!
Pozdrawiam R.K tel 601431955

Bardzo dobry lekarz diagnozy zawsze są dobrze objaśnione moje dzieciaki uwielbiają tu przychodzić ja również .