lekarz Asaad Moskin

Bardzo dobry lekarz, znający się na swojej robocie uratował życie mojego sąsiada trafnie zdiagnozował zapalenie płuc i posłał go natychmiast do szpitala,co pozwoliło mu znaleźć się pod opieką. Dziękuję panu panie doktorze

Doktor Assad Moskina to LEKARZ Z POWOŁ NIA.Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie.Jest bardzo dobrym człowiekiem o nieprzeciętnej inteligencji , sympatycznym, pełnym empatii oraz życzliwości. Od wielu lat pomaga całej naszej rodzinie,w różnym schorzeniach zaczynając od infekcji po bardzo ciężkie schorzenia onkologiczne,geriatryczne,kardiologiczne i wiele innych. Potrafi lepiej zdiagnozować i wyleczyć nawet małych pacjentów niż niejeden pediatra. Z całego serca dziękujemy Panu Doktorowi za wszystko,co dla nas zrobił,ZA TO, ŻE JEST. Życzymy wszystkiego dobrego!

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Nigdy nie odmówił pomocy. Rzetelny, empatyczny z ogromną wiedzą. Polecam

Lekarz z powołania z wielką wiedzą , inteligentny , kulturalny bardzo wnikliwie bada pacjenta trafnie dobiera leki . Ma same sukcesy leczył moją babcie uratował mojego ojca. Kiedy inni lekarze odmówili pomocy - lekarze z Polski -Polakowi on jak dr Judym zbadał nas w Covidzie. takich lekarzy już , ze świeczką szukać .DZIEKUJEMY DOKTORZE i życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku2022

Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny i z powołaniem bardzo polecam wszystkim. Nie ma lepszego lekarza

Moi drodzy nie ma lepszego lekarza niż Assad Moskin miły uprzejmy grzeczny znakomity fachowiec uratował życie mojej mamie za co będę mu wdzięczny do końca życia.wiem że pracuje w pogotowiu ratunkowym i uwierzcie jego fachowość pozwoliła przeżyć kilku osobom których stan był niby beznadziejny. nie wiem co to za oszołomy mieszkają w Brzeszczach które go nie doceniają ale uwierzcie on wszędzie znajdzie pracę dużo lepiej płatną i docenioną przez ludzi

Bardzo dobry lekarz, nie będą go lubić ani ludzie wyłudzający zwolnienia ani hipochondrycy. Polecam tego lekarza

Polecam tego lekarza

Odmówił pomocy a tak lekarz się nie zachowuje....Jak sam powiedział "nie mam czasu" -dla swojego wieloletniego pacjenta.Tak sie nie robi Panie doktorze...

Lekarz , dla którego nie ma limitu godzin , jest pacjent musi być przyjęty .Bardzo uczciwy .Więcej takich....

Bardzo dobry lekarz. Czasami mało wyjaśnia sposób leczenia .

Bardzo dobry lekarz. Czasami mało wyjaśnia sposób leczenia .