lekarz Augustyn Bator

3,7
2,9
2,7

27.06.2009

Pan Bator mało mówi ale mądrze,nie splata pierdołek Jestem z niego zadowolona,potrafi wyczuć skrępowanie i podejść bardzo profesjonalnie do swoich obowiązków

Magda

14.10.2013

Lekarz o specjalizacji z wenerologii nie był w stanie zdiagnozować prostej infekcji grzybiczej. Sama zasugerowałam iż to może być ta przypadłość bo już wcześniej na to chorowałam. Pan zaprzeczył kategorycznie i wypisywał mi przez 4 miesiące szereg leków na wszystko inne oprócz tego. W wyniku czego dostałam tak silnych objawów, że pomogły tylko najsilniejsze leki o bólu nie wspomnę. Dodatkowo jest to osoba niekontaktowa, niedelikatna i odbierająca komórkę w trakcie badania. Bardzo nie polecam dzięki temu panu leczyłam infekcję przez 4 miesiące.

13.01.2012

Moja Mama po urodzenu ostatniego dziecka a bylo to 26 lat temu. Odczuwala dyskomfort w kroczu ktory sie nasilil ostatnimi laty.Od poczatku zaufala Dr.Bator,ktory zdjagnozowal ze musi brac tabletki do konca zycia.I przepisywal na zmiane czopki,witaminki itp.A jak dlugo nie chodzila to stwierdzal ze sie pogorszylo.Ostatnimi czasy Dr przepisywal lekarstwa po 150zl za opakowanie plus jego wizyta 70zl.Po namowach zmienila lekarza ktory juz na pierwszej wizycie zdjagnozowal ze tabletki nic nie pomoga i przeba ponownie zszyc krocze.Wiec moja opinia o dr Bator jest bardzo negatywna,OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!

21.10.2011

Witam, chodzę do dr. Batora jedynie po tabletki atykoncepcyjne bo mam blisko, a dostać się do niego nie jest trudno. Jednak na początku roku byłam u niego z problemem, bolał mnie strasznie brzuch podczas okresu, a krwawienia prawie w ogóle nie było jedynie leciutkie plamienie ...

Witam,
chodzę do dr. Batora jedynie po tabletki atykoncepcyjne bo mam blisko, a dostać się do niego nie jest trudno. Jednak na początku roku byłam u niego z problemem, bolał mnie strasznie brzuch podczas okresu, a krwawienia prawie w ogóle nie było jedynie leciutkie plamienie i tak przez kilka miesięcy (zawsze okres miałam regularny nawet jak nie brałam tabletek i nie czułam, że mam okres- zero bólu). Dr. stwierdził, że to nic takiego i przepisał witaminę E (nie pomogło), a gdy chciałam cytologię to powiedział, że NFZ nie refunduje i trzeba płacić. Gdy poszłam do innego lekarza to od razu pobrał wymaz do cytologi, skierował mnie na USG dopochwowe. Choć USG i cytologia nic nie wykazały, a problem prawdopodobnie tkwił w długim okresie zażywania tabletek anty. to nie jestem zadowolona z postawy dr. Batora i raczej nie poleciła bym nikomu.

31.08.2011

Dopiero od niedsawna chodzę do dr Batora i jestem w 100% zadowolona...co prawda podczas badania mówi niewiele za to badaniu dokładnie i ciepliwie tłumaczy wszytsko...jak dla mnie to lekarz na duży plus i z pewnością polece go znajomym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Rzeszów"?

dr
Maciej Pankau