2,5

Nie polecam nikomu. Ten pan już dawno powinien przejść na emeryturę. Poszłam do niego będąc w ciąży. Zrobił badania, USG, stwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo. Poprosiłam go o założenie karty ciąży,nie wyraził zgody,bo trzeba najpierw zrobić badania. Zlecił mi morfologię i badanie ogólne moczu. Poprosiłam o wystawienie zaświadczenia o ciąży dla pracodawcy. Moja praca jest pracą fizyczną, która polega na dźwiganiu przede wszystkim. Dogadalam się z pracodawcą, by lekarz wystawił mi L4 z kodem B że względu na specyfikę pracy. Prosiłam lekarza o wystawienie. Usłyszałam teksty typu nie obchodzi mnie to, nie mam podstaw, może Pani poronić jeszcze. Lekceważył moje pytania odnośnie ciąży, stanu zdrowia. Powiedział,by położna wystawiła mi zaświadczenie o ciąży. Zachowanie położnej pozostawiało wiele do życzenia, traktowała mnie lekceważąco, wołając po nazwisku, łamiąc zasady RODO. Mając historię i moją kartę, pytała mnie po chamsku czy jestem w ciąży w ogóle, gdzie to było już wpisane przez lekarza. Nie polecam nikomu tej placówki,a tym bardziej lekarza. Wyszłam z gabinetu roztrzęsiona i zapłakana. Zastanawiam się nad skierowaniem skargi na przychodnię i lekarza wyżej. Odradzam wszystkim! Nigdy żaden lekarz tak mnie nie potraktował, nigdzie.

Lekarz o specjalizacji z wenerologii nie był w stanie zdiagnozować prostej infekcji grzybiczej. Sama zasugerowałam iż to może być ta przypadłość bo już wcześniej na to chorowałam. Pan zaprzeczył kategorycznie i wypisywał mi przez 4 miesiące szereg leków na wszystko inne oprócz tego. W wyniku czego dostałam tak silnych objawów, że pomogły tylko najsilniejsze leki o bólu nie wspomnę. Dodatkowo jest to osoba niekontaktowa, niedelikatna i odbierająca komórkę w trakcie badania. Bardzo nie polecam dzięki temu panu leczyłam infekcję przez 4 miesiące.

Moja Mama po urodzenu ostatniego dziecka a bylo to 26 lat temu. Odczuwala dyskomfort w kroczu ktory sie nasilil ostatnimi laty.Od poczatku zaufala Dr.Bator,ktory zdjagnozowal ze musi brac tabletki do konca zycia.I przepisywal na zmiane czopki,witaminki itp.A jak dlugo nie chodzila to stwierdzal ze sie pogorszylo.Ostatnimi czasy Dr przepisywal lekarstwa po 150zl za opakowanie plus jego wizyta 70zl.Po namowach zmienila lekarza ktory juz na pierwszej wizycie zdjagnozowal ze tabletki nic nie pomoga i przeba ponownie zszyc krocze.Wiec moja opinia o dr Bator jest bardzo negatywna,OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!

Witam, chodzę do dr. Batora jedynie po tabletki atykoncepcyjne bo mam blisko, a dostać się do niego nie jest trudno. Jednak na początku roku byłam u niego z problemem, bolał mnie strasznie brzuch podczas okresu, a krwawienia prawie w ogóle nie było jedynie leciutkie plamienie i tak przez kilka miesięcy (zawsze okres miałam regularny nawet jak nie brałam tabletek i nie czułam, że mam okres- zero bólu). Dr. stwierdził, że to nic takiego i przepisał witaminę E (nie pomogło), a gdy chciałam cytologię to powiedział, że NFZ nie refunduje i ...

Witam,
chodzę do dr. Batora jedynie po tabletki atykoncepcyjne bo mam blisko, a dostać się do niego nie jest trudno. Jednak na początku roku byłam u niego z problemem, bolał mnie strasznie brzuch podczas okresu, a krwawienia prawie w ogóle nie było jedynie leciutkie plamienie i tak przez kilka miesięcy (zawsze okres miałam regularny nawet jak nie brałam tabletek i nie czułam, że mam okres- zero bólu). Dr. stwierdził, że to nic takiego i przepisał witaminę E (nie pomogło), a gdy chciałam cytologię to powiedział, że NFZ nie refunduje i trzeba płacić. Gdy poszłam do innego lekarza to od razu pobrał wymaz do cytologi, skierował mnie na USG dopochwowe. Choć USG i cytologia nic nie wykazały, a problem prawdopodobnie tkwił w długim okresie zażywania tabletek anty. to nie jestem zadowolona z postawy dr. Batora i raczej nie poleciła bym nikomu.

Dopiero od niedsawna chodzę do dr Batora i jestem w 100% zadowolona...co prawda podczas badania mówi niewiele za to badaniu dokładnie i ciepliwie tłumaczy wszytsko...jak dla mnie to lekarz na duży plus i z pewnością polece go znajomym.

Jestem 30-letnią kobietą. Niedawno po raz pierwszy byłam u doktora Batora i uważam, że jest to wspaniały lekarz. W maju miałam poronienie, w szpitalu gdzie leżałam przez 5 dni, nikt mnie tak dokładnie nie zbadał i nie wsparł psychicznie i nie poświęcił tyle czasu co pan doktor Bator. Na pytania odpowiada konkretnie, jest kulturalny, profesjonalny, kobieta nie czuje się przy nim skrępowana. Życzyłabym niejednej kobiecie, która buli 100-ami u innych ginekologów, aby poświęcili im choć tyle czasu, opieki i uwagi co pan doktor Augustyn Bator. Moja mama, która jest teraz za granicą poradziła mi go ( a chodziła do niego wiele lat, dzięki niemu ma wyleczone piersi) i jestem ogromnie podbudowana i zadowolona po wizycie u tego lekarza. Niestety takich wspaniałych lekarzy to można dziś ze świeczką szukać. Widać, że to lekarz z powołania a nie dorobkiewicz, który przyjmuje pacjentki co 5 minut jak automat i kasuje przy tym ogromne pieniądze. Położna tez niezwykle kulturalna. Byłam raz na Warzywnej i słucham opowieści moich przyjaciółek, które chodzą do innych lekarzy, to mam porównanie. Wspaniały lekarz i człowiek.

Zdecydowanie ODRADZAM !!!! Zgłosiłam się do niego z podejrzeniem ciąży, potwierdził, następnie miałam plamienie,potem obfitsze krwawienie którym kazał się wogóle nie przejmować, badał, robił usg, mówił że wszystko w porządku, że ciąża ładnie się rozwija, po czym w trzecim miesiącu 'niby ciąży' stwierdził że jednak nie jestem w ciąży!! i przepisał tabletki na wywołanie okresu. tabletki nie pomogły wywołać okresu bo miedzy czasie 'niby ciąży' zaszłam w ciąże prawdziwej (no bo po co sie zabezpieczac w ciąży). Na szczęście tabletki które miały wywołać okres nie zaszkodziły maleństwu bo nie wiem co bym zrobiła ale uważam że pan Bator postąpił bardzo nieodpowiedzialnie. Położna która pracuje w przychodni 'Femina' także baaaaaardzo niemiła, nieraz mówiła z wyższością, wymondrzała się, czepiała wszystkiego, ewidentnie starała sie mnie wyprowadzić z równowagi a im bardziej ja milczałam i starałam się nie odpyskować tym bardziej ona naskakiwała i podnosiła na mnie głos. Czułam że się jak intruz a nie jak osoba wymagająca lekarskiej opieki.
Przychodnie mam bardzo blisko miejsca gdzie mieszkam, po porodzie była sytuacja że nie miałam z kim na dłużej zostawić synka a złapałam jakąś infekcje wiec z musu znów udałam sie do pana Batora i znów się zawiodłam - zamiast zrobić testy co mi dolega to zapisał leki za 100 zł i stwierdził "bedziemy próbować". Leków nie wykupiłam, dwa dni potem udałam sie do innego lekarza który wziął wymaz i powiedział że tak 'próbować' to nie można tylko trzeba zrobić testy i zastosować leczenie jak należy.
Pan Bator w przeciwieństwie do położnej jest uprzejmy, miły, małomówny ale dwa razy się zawiodłam i stanowczo nie polecam.

Do Pana Doktora chodzę od 5 lat i jestem z niego bardzo zadowolona,ma wspaniałe podejście do pacjentek.Można zadzwonic do niego o każdej porze dnia i nocy .Chodzę z drugą ciążą do Pana doktora i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Naprawde bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo dobry specjalista jestem jego pacjentką od 8-10 lat i jakoś negatywnych uwag nie mam

przypisuje leki firmy BAYER w 97% twierdzi że plamienie przez 2 tygodnie jest normalne przy antykoncepcji bez względu na różne objawy u 2 - 3 kobiet przypisuje ten sam lek i podejrzewa tą samą przypadłość. stosując kuracje nie można bez wcześniejszej umówionej wizyty dostać recepty

przypisuje leki firmy BAYER w 97%
twierdzi że plamienie przez 2 tygodnie jest normalne przy antykoncepcji
stosując kuracje nie można bez wcześniejszej umówionej wizyty dostać recepty