2,4
1,9

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty z córką u Pani Doktor, po wyjściu z gabinetu byłam wręcz zachwycona i bardzo wdzięczna za pomoc. Niestety nie było naszego pediatry i z córką musiałam iść do innego w naszej przychodni; ogromnie mnie zdziwiło,bo na rankę wystawił ogólny antybiotyk i dał skierowanie do chirurga. Ja dosłownie z ulicy, od pediatry szybko pojechałam z córką do przychodni, w której przyjmuje Pani Doktor i nas przyjęła od ręki. Czytając te opinie jestem w szoku,bo Pani Doktor była bardzo miła, a dodam, że jestem osobą, która ...

Czytając te opinie jestem w szoku,bo Pani Doktor była bardzo miła, a dodam, że jestem osobą, która zadaje po "100 " pytań.

Arogancka, nie miła, bez empatii, rodzic dla niej przy dziecku bardzo przeszkadza, najlepiej jakby się nie odzywać, o nic nie pytać. Potraktowała mnie jakbym była debilką, bo nie zrozumiałam jednego pytania w ankiecie.

A ja jestem zadowolona. Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Poświęciła wystarczającą ilość czasu. Mimo skierowania do szpitala, zarówno ja jak i mój syn wyszliśmy optymistycznie nastawieni.

Wizyta u P. doktor to POMYŁKA. Wstyd, że osoba z takim wykształceniem i taką specjalizacją może być tak arogancka i bezczelna.Do pracy z dziećmi chorymi i ich rodzicami trzeba sporo cierpliwości i empatii, tu tego brak. Zostałam potraktowana jak zero, a chamsko-ironiczne teksty P.doktor były poniżej krytyki. Odradzam wizyty u tej kobiety i uważam, że jeśli chodzi o medycynę to owa pani jedynie nadaje się do pracy w prosektorium.

Pani doktor bardzo arogancka, nieuprzejma. Leżałam z synkiem przez tydzień czasu w szpitalu, więc nie jest to jednorazowa obserwacja. Pani doktor nie szanuje pacjenta ani rodzica, nie ma w ogóle podejścia do dzieci. Szok!! XXI wiek, a czułam się jak zło konieczne.

Nieuprzejma, niemiła, arogancka, nie potrafiąca wytłumaczyć na czym polega choroba. Odradzam wizyty, choć mozna do pani doktor trafic przez nieobecnosc innego lekarza :(((

Żenada, wiocha, szkoda gadać. Tyle mogę powiedzieć o tym lekarzu. Nie polecam nikomu, traktuje pacjentów z góry, nie ma podejścia do dziecka. Brak wiedzy i taktu.

WREDNA BABA!!! MIAŁAM OKAZJĘ ZOSTAĆ POTRAKTOWANA JAK ŚMIEĆ.JAKOŚ TO PRZEŁKNE ALE CO JEJ ZROBIŁ MÓJ SYNEK NA KTÓREGO TEŻ NAWRZESZCZAŁA.PO RAZ PIERWSZY W MOIM ŻYCIU SPOTKAŁO MNIE COŚ TAKIEGO!ODRADZAM SPOTKANIA Z TĄ OSOBĄ!!!!

Wizyta w przychodni szpitalnej, w niedziele. Arogancka, brak zyczliwości i czlowieczenstwa potrzebnego pacjentowi. Bedac wdowa i majac depresje, moge byc nadwrazliwa i nadmiernie trzasc sie nad moimi dziecmi,tzn. przyjsc do poradni z blahym jak dla pani doktor przypadkiem, ale to nie powod aby na mnie krzyczec. Przez ten czas mozna bylo mnie uspokoic, ze nic sie nie dzieje, dalej stosowac leczenie, przyjsc do poradni za dwa dni. Mozna bylo spokojnie, mniej czasu by to zajęło.Nawet nie odpowiedziala na moje do widzenia, przykre to.