lekarz Barbara Bajor

Dermatolog

2,9

Szkoda ze nie da się dać 0 gwiazdek, nie polecam nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmej Pni doktor. Jeżeli chcecie wybrać się na wizytę polecam znaleźć inne miejsce

na poczatku mialem spory problem z tradzikiem ale po 4 miesiacach aknenorminem na ktory zdecydowalismy sie z pania na kuracje tym lekiem. Dodam ze dr kontroluje wyniki krwi co miesiecznymi kontrolami. Polecam pania dr bajor.

Jak dotąd (po 3 wizytach) moja opinia jest dość krytyczna. Pani doktor nawet nie zobaczyła z bliska moich "dolegliwości". Wypisała recepty na dość drogie leki, które nie pomogły, na kolejnej wizycie następne. Efekt jak poprzednio. Jak dla mnie wystarczy.

Wielka szkoda,że nie ma w tej skali cyfry"6",bo tylko na takie zasługuje ta lekarka.Mam przewlekła chorobe skóry i lecze sie u niej juz około 30 lat.Nawet studiując na drugim końcu Polski,przyjeżdzałam specjalnie na wizyty u niej.Nigdy się nie zawiodłam.Bardzo życzliwa,przejęta chorobami pacjentów,trafnie diagnozująca i skutecznie lecząca.POLECAM! Anna.K.

Bardzo niesympatyczna Pani. Bez podniesienia głowy znad biurka pisze receptę. O godzinie 10 rano już bardzo zmęczona i najlepiej nie przeszkadzać.

Pani doktor Bajor nie dosc ze łacznie poswieciła mi 5 min. nawet nie obejrzała uczulenia z którym do niej przyszłam. ale od poczatku. Powiedziałam Pani doktor ze mam uczulenie pod oczami a ta nawet nie patrzac zaczela wypisywac recepte nawet gdy powiedzialam ze jestem uczulona na leki pokiwała głowa nawet jej nie podnoszac. wypisała masc i tabletki. Powiedzialam równiez ze mam egzeme na rece i znowu bez patrzenia pani doktor powiedziala ze na to ta sama masc co pod oczy. Przepisała mi krem do twarzy. W aptece podczas przedstawienia recepty ...

Powiedziałam Pani doktor ze mam uczulenie pod oczami a ta nawet nie patrzac zaczela wypisywac recepte nawet gdy powiedzialam ze jestem uczulona na leki pokiwała głowa nawet jej nie podnoszac. wypisała masc i tabletki. Powiedzialam równiez ze mam egzeme na rece i znowu bez patrzenia pani doktor powiedziala ze na to ta sama masc co pod oczy. Przepisała mi krem do twarzy. W aptece podczas przedstawienia recepty zapytałam czy krem ktory mi przepisala moze byc do ciedziennej pielegnacji twarzy tak jak to powiedziała pani doktor ( moje watpliwosci wzbodzila narysowana reka na opakowaniu) po czym panie z apteki powiedzialy ze nie jest to krem do buzi tylko krem na odparzenia . Pomijam fakt ze po tabletkach ktore mi przepisala wymiotowalam z goraczka i bolem brzucha .

Jestem bardzo zdowolony,ze moge byc pacjentem tej Pani Doktor.Polecam wszystkim.

Kompetentna, miła, sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam pania doktor.

Kompetentna, miła, sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam pania doktor.