Barbara Barszczewska

3,7
3,7
3,6

05.12.2014

Pani doktor stwierdziła u mnie paskudną bakterie, leczyła mnie jakiś czas, wizyta za wizytą i leki- początkowo za słabe i nic nie dały a później silny antybiotyk. Niby nie mogłabym zajść wtedy w ciąże bo dziecko mogłoby się urodzić chore. Jednak jak poszłam do innego lekarza stwierdził, że nic mi nie jest. Dziwne, bardzo dziwne. A te leki które mi przepisywała były nie odpowiednie. Kasy wydałam sporo na taka zabawę ale to nie najważniejsze, moje nerwy sięgały zenitu.

07.02.2013

WSPANIALY LEKARZ I SPECJALISTA. MIŁA, UPRZEJMA, ZAWSZE POŚWIĘCA DUZO CZASU PACJENTOWI. DZIĘKI OPIECE I PODEJŚCIU URODZIŁAM CUDOWNĄ ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ GDZIE INNI LEKARZE NIE DAWALI ŻADNYCH SZANS. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

01.02.2013

Zdecydowanie odradzam, jeśli staracie się o dziecko. Powiedziała, że wszystko u mnie w porządku i że mogę bez problemu zachodzić w ciąże. Kiedy po pół roku udało się zajść w ciąże okazało się że mam za małą macicę i że powinnam ją leczyć przed ciążą. Niestety poroniłam. Zdecydowanie odradzam.

16.01.2013

Prowadziła moją drugą ciążę, nie wyobrażam sobie żeby mógł to robić inny lekarz w Białej Podlaskiej, a u kilku z nich była i prywatnie i na fundusz(żeby nie było, że nie znam innych). Jestem bardzo zadowolona.

15.01.2013

Długo szukałam odpowiedniego ginekologa trafiłam w wspaniale ręce Pani Doktor Poświęca dużo czasu odpowiada na każde pytanie nie śpieszy się zawsze służy pomocą i radą. Godna polecenia w szczególności dla młodych dziewcząt

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Biała Podlaska"?

Andrzej Zalewski

Anestezjolog